Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - TIP NA VIANOCE

od inguli » Ned Nov 21, 2010 11:08 am

22Evka22 píše:Mam pre Vas dobrý typ na vianocnz darcek,,ktory mam aj odskusany!!!
Krasna postavicka Dinosaura Barnyho,,dokonca aj spieva,,kupila som 70cm a som viac ako spokojna,,,predavajuca pod nickom Timka5 je velmi spolahliva a ochotna,,urcite budete spokojne ak sa rozhodnete pre tuto hracku,,ma samozrejme aj mensie velkosti tejto postavicky


chcela som sa pozriet je to urcite ona?ma standard ucet cize novy tovar asi nepredava a ani nevidim u nej ziadnu hracku len same sandale topanky.. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lucia1610 » Ned Nov 21, 2010 11:28 am

maminky ak by ste mali este nejaky typ na vianocny darcek pre skoro 2 rocne dievcatko budem vam velmi vdacna ,korytnacku uz mame aj nejake babiky a chcela som nejaku hru len neviem ci pre tak male deti nejake su
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od sandras » Ned Nov 21, 2010 12:32 pm

lucia, skús pozrieť nejaké Lego Duplo... alebo lacnejšiu verziu kocky Wader alebo Žako. Naši sa s tým hrali obidvala velmi vela, je to vďačné a kreatívne.
Alebo pre dievčatko aj detská kuchynka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od 22Evka22 » Ned Nov 21, 2010 8:31 pm

inguli píše:
22Evka22 píše:Mam pre Vas dobrý typ na vianocnz darcek,,ktory mam aj odskusany!!!
Krasna postavicka Dinosaura Barnyho,,dokonca aj spieva,,kupila som 70cm a som viac ako spokojna,,,predavajuca pod nickom Timka5 je velmi spolahliva a ochotna,,urcite budete spokojne ak sa rozhodnete pre tuto hracku,,ma samozrejme aj mensie velkosti tejto postavicky


chcela som sa pozriet je to urcite ona?ma standard ucet cize novy tovar asi nepredava a ani nevidim u nej ziadnu hracku len same sandale topanky.. :roll:


No bohuzial jej inzeraty boli zmazane,,ale staci ak jej inguli napises,,pani je velmi ochotna,ked som ja objednavala mala 3 velkosti 30cm,50cm a 70cm a ta hracka je vazne uzasna,,taka ako na obrazku,,ked si pozries referencie,,len ta malicka 30cm sa trosku lisi,,pani ti mozno posle na mail fotky ak ich bude mat k dispozicii,,ako vazne som bola velmi spokojna,,hracka neobsahuje ziadne skodlive latky,,aj ked je plysova,,krasne je jemnucka,,hladka,,proste ako stvorena pre deti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od otrida11 » Ned Nov 21, 2010 9:22 pm

ZADALA SOM DO "HLADAJ" :arrow: BARNY A TAM TIEZ NEJAKE NASLO... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť