Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - čo na raňajky?

čo na raňajky?

od renatasi » Štv Dec 30, 2010 9:15 am

Pred mesiacom dcéra začala chodiť do škôlky,chodíme ráno okolo 7.-7.30h.A teraz neviem čo jej mám dávať doma ráno papať.Kým sme boli na MD ráno okolo 7.00 vypila asi 150ml mlieka a okolo 8.30h sme raňajkovali chlebík s niečím.Teraz neviem či jej ráno stačí aj teraz len to mlieko,alebo niečo viac?V škôlke maju raňajky o 8.30h.Aké máte skúsenosti?Ako je to u Vás?Ďakujem vopred za všetky názory.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od sandras » Štv Dec 30, 2010 9:35 am

v školke deti dostavaju okolo 8:15 - 8:30 ranajky - chlebík s mliekom (alebo iným nápojom). Takže ak bola zvyknuta v tom čase jesť a predtým len mlieko, asi jej to aj teraz bude stačíť.

Naš maly rano doma neranajkuje, niekdy vypije mlieko alebo spapá jogurt, chlieb mu doma nedavam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť