Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - MOJE kategorie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od janka97 » Ned Jún 27, 2010 12:32 am

KITTYshop píše:
janka97 píše:
KITTYshop píše:Luci,nepatas si nick kto to ma?Chcela by som vidiet.Ja mam urobenu jednu kategoriu,ale ju nevidim ked sa kliknem na svoj album:/



Kattika ja síce nemám vlastné kategórie podľa veľkosti ale mám napr. čiapočky pre chlapca a pre dievča a aj súpravy a mám to rozdelené do kategórii. Skúste si to pozrieť u mňa. Janka


Som asi natvrdla :? ja nikde nic nevidim.Uz som nasla u seba kde to mam,ale napr. u Vas Jani ja to nevidim :?


Hmmm neviem čím to bude ja mám platený účet silver, takže neviem. :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od LuPe33 » Ned Jún 27, 2010 9:23 am

janka97 píše:
KITTYshop píše:
janka97 píše:
KITTYshop píše:Luci,nepatas si nick kto to ma?Chcela by som vidiet.Ja mam urobenu jednu kategoriu,ale ju nevidim ked sa kliknem na svoj album:/



Kattika ja síce nemám vlastné kategórie podľa veľkosti ale mám napr. čiapočky pre chlapca a pre dievča a aj súpravy a mám to rozdelené do kategórii. Skúste si to pozrieť u mňa. Janka


Som asi natvrdla :? ja nikde nic nevidim.Uz som nasla u seba kde to mam,ale napr. u Vas Jani ja to nevidim :?


Hmmm neviem čím to bude ja mám platený účet silver, takže neviem. :roll: :roll: :roll:


ja som to skúšala...v pohode ale zasa som ju vymazala to chce troška viacej času...



viete čo ale ked ona žiadnu kategoriu založenú svoju nemá tak to asi neni vidno lebo neni čo ... hehehe :D 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od LuPe33 » Str Júl 07, 2010 2:06 pm

KITTYshop píše:Ty Luci,ale nieco na tom bude.Pozrela som kamosku co ma silver a tam ako su kategorie tak nad tym su vlastne kategorie:)ale to bude fungovat len pri silver a gold:/ ja nemam plateny ucet.




ja už mám svoje kategorie a je to SUPER prehladné...
už mám volnú len jednu :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od inguli » Str Júl 07, 2010 6:59 pm

janka97 píše:
KITTYshop píše:
janka97 píše:
KITTYshop píše:Luci,nepatas si nick kto to ma?Chcela by som vidiet.Ja mam urobenu jednu kategoriu,ale ju nevidim ked sa kliknem na svoj album:/



Kattika ja síce nemám vlastné kategórie podľa veľkosti ale mám napr. čiapočky pre chlapca a pre dievča a aj súpravy a mám to rozdelené do kategórii. Skúste si to pozrieť u mňa. Janka


Som asi natvrdla :? ja nikde nic nevidim.Uz som nasla u seba kde to mam,ale napr. u Vas Jani ja to nevidim :?


Hmmm neviem čím to bude ja mám platený účet silver, takže neviem. :roll: :roll: :roll:


je to tam u janky nalavo hned na jej stranke :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od LuPe33 » Pia Júl 09, 2010 2:48 pm

mne to zmizlo všetky kategorie píše mi to ERROR... :(


dúfam že sa to spraví ... :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od Ankaa7 » Štv Dec 30, 2010 8:46 pm

Pravdepodobne nie je možné pri vytvorení novej kategórii do nej presunúť naraz aj napríklad 10 výrobkov, že? Nerozmýšľate nad tým, že by ste to umožnili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Júl 12, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť