Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - vystipany zadocek

vystipany zadocek

od inguli » Uto Jan 04, 2011 11:52 pm

maminky mali ste niektora podobny problem?
maly doteraz kakal dvakrat cez den..a teraz asi tak tyzden kaka viac krat asi atk 3-4 krat a co ma prekvapuje ze ma az nesmierne vystipany zadok po kakani..ma plienky este /bohuzial/i ked ma uz 2,6 roka...volala som dnes doktorke ale nikto nezdvyhal hladam tu na nete nic som nenasla ci je mozne to ze ma nieco v tej stolici co to robi?alebo ja neviem fakt ..prebalujem ho hned ako si vsimnem ze je pokakany a predsa...a teraz uz ani sudokrem nepomaha:(
pride a povie ze ma balik pod zadkom :-)ale potom ide s placom na prebalovanie a pyta si kremik na zadok ..no ked uvidi utierky tak uz place veelmi lebo ako ho utieram tak ho to boli i ked dávam pozor aby ho to co najmenej bolelo :(((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Str Jan 05, 2011 9:51 am

ahoj, no nepríjemné ...

ale ja by som asi odložila utierky a radšej mu zadok vždy vysprchovala čistou vodou, potom len osušila prikladaním bavlnenej plienky. Do plienky baliť až ked bude uplne suchý. Potom natrela kremikom Imazol krempasta, to nam zaberalo najlepšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Str Jan 05, 2011 10:19 am

..na dnes rano sa to zlepsilo :)
len stale nechapem ako to je mozne ze cca 2 minuty je v tom /niekedy sa hra v izbe ja varim napr.a za par min ma vystipany../aj doteraz to tak bolo ze clovek nesedel cely den vedla neho a pozeraval ci uz sa pokakal,a nikdy nemal vystipany zadok ..toto je moc :roll: este dnes zavolam doktorke ci tam neni uz nahodou..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Str Jan 05, 2011 10:43 am

a nepojedol cez sviatky toho viac, prípadne iné veci, ako jedáva bežne?
prípadne do tých vyštípancov mohol dostať infekciu a preto sa to tak zhoršilo

ešte som zabudla ... čo najviac vetrať, možno by som situáciu využila na odúčanie od plienky, aje ked vek nemáte ešte taký kritický, že by sa musel už na 100% pýtať. Naš maly ale prave v takom veku tiež mal malu zapareninku (z inej značkjy plienok), odmietol plienku, tak som to využila a syna odučila :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Jan 06, 2011 11:39 am

sandras píše:a nepojedol cez sviatky toho viac, prípadne iné veci, ako jedáva bežne?
prípadne do tých vyštípancov mohol dostať infekciu a preto sa to tak zhoršilo

ešte som zabudla ... čo najviac vetrať, možno by som situáciu využila na odúčanie od plienky, aje ked vek nemáte ešte taký kritický, že by sa musel už na 100% pýtať. Naš maly ale prave v takom veku tiež mal malu zapareninku (z inej značkjy plienok), odmietol plienku, tak som to využila a syna odučila :wink:


zadocek uz ma pekny a vymenila som aj plienky inak pred vianocami no neverila som ze plienky mozu zato ale vyzera ze hej lebo sa mu to krasne zahojilo uz to ma len trolilinku take :-)
oducavam ho stale sandras ale nechce place ..stane sa ze si sadne na nocnik a par kvpiek tam uz aj dal :lol: ale aj tak ho to nechytilo nezalubilo sa mu to :(..
dufam ze do maja uz sa pohneme a oducim ho lebo ide do skolky ..a nemal by mat plienku uz :-(uvidime nasilu sa to neda..
dakujem za rady :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Štv Jan 06, 2011 12:07 pm

Ahoj Ingi,skus miesto nocnika kupit redukciu a skusajte hned na WC.U nas to zabralo,Samko tiez nocnik nechcel ale na zachod sa mu pacilo chodit.Tiez sa oducil az tento rok v lete ked mal skoro 2,5 roka.Ale to uz som bola razna,on si stale pytal plienku,ale som mu ju proste nedala,lebo rozum uz na to mal a za tyzden sme boli bez.Na noc este mame,lebo ma velmi tvrdy spanok a spi aj viac ako 12 hodin a je mi ho luto budit.On ju sice uz nechce a hocikedy si ju da dole. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Jan 06, 2011 12:51 pm

martinka74 píše:Ahoj Ingi,skus miesto nocnika kupit redukciu a skusajte hned na WC.U nas to zabralo,Samko tiez nocnik nechcel ale na zachod sa mu pacilo chodit.Tiez sa oducil az tento rok v lete ked mal skoro 2,5 roka.Ale to uz som bola razna,on si stale pytal plienku,ale som mu ju proste nedala,lebo rozum uz na to mal a za tyzden sme boli bez.Na noc este mame,lebo ma velmi tvrdy spanok a spi aj viac ako 12 hodin a je mi ho luto budit.On ju sice uz nechce a hocikedy si ju da dole. :D

ahoj martinka jejj to je super :-)
ale mame inak aj tu redukciu na wc :-(dokonca tri nocniky ..takze skusame dalej :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Štv Jan 06, 2011 1:07 pm

inguli, moc na neho netlač, on na to príde aj sam :wink:
našmu malemu "preplo" zo dna na den, že plienku nechce a do 2 týždnov nemal plienky ani na noc
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lucia1610 » Štv Jan 06, 2011 2:39 pm

nam pomaha imazol krem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od renatasi » Štv Jan 06, 2011 7:44 pm

Nám pomohol Pytilol.Veľmi rýchlo sa malej dupka zahojila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť