Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - mozu ma vyhodit z prace?

od suzika » Uto Feb 01, 2011 4:34 pm

no nastastie nekrvacam,len ma picha a boli v bruchu vecer po sichte a mam opuchnute clenky,no a teraz som kaslala a soplila,tak som musela na pnku ist,ci som chcela alebo nie.
dik za link,kuknem si to :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od suzika » Str Feb 02, 2011 10:32 am

babulky,precitala som si vsetko o tych pravach,no uvidim,ako pochodim v robote,ked im to dam precitat. mam taky pocit,ze sa ma chcu zbavit,este dobre,ze mam pisomne oznamene moje tehotenstvo a tak ma nemozu len tak prepustit.vcera vecer mi zase volal sef,ze mu mam povedat, "ci to takto mienim tahat aj v buducnosti" a co som ja jasnovidka? odkial ja mam vediet,ci este budem chora alebo nie? to si myslia,ze si chorobu vymyslam? som z toho jednak smutna,ze maju takuto mienku o blbom taznom konovi,ktory im tam maka /kolkokrat som tahala chora,ale to som nebola tehotna/ a jednak strasne som nahnevana, ze sef sa necha ovplyvnovat hnusnymi recami mojich drahych kolegyn a veducich. uz od prvych priznakov mojho tehotenstva mu hucia do hlavy,ze urcite budem na rizikovom a pritom mna lekar vobec nenecha doma napriek vsetkym skutocnostiam. urcite tam chcu niekoho natlacit na moje miesto,no ja sa este vratim. ci vydrzim robit az do odchodu na matersku,to ja nemozem ani tusit. preco su na mna taki zli? ved som vzdy ochotne zastupila kedykolvek bolo treba,robim viac,nez je moja napln prace,pomaham im ... :( je to svinstvo,ale to sa zrejme deje vsade
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od sandras » Str Feb 02, 2011 3:33 pm

joj moja... veru skoro všade ... dnes každy pozerá len na seba
ja mam teda šťastie na celkom fajn kolektív, ale zasa povaha mojej práce je taká, že ak chýbam, všetko si musím potom dorobiť sama a potom už neviem, kde mi hlava stojí. Až pro dlhodobom chýbaní sa hladá zástup taký, kto na decka nielen dozrie, ale aj odučí učivo. Triednicke veci ani nehovorím... to by mi zostalo stáť úplne, len to najnutnejšie by asi niekto vybavil. Zatial som našťastie nemala taký výpadok, že by som bola nejako dlhodobejšie PN.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od suzika » Str Feb 02, 2011 4:18 pm

tak to nezavidim,u nas kazdy den treba urobit urcite ukony,inak nam ostane tovar a skonci zarucna doba,co je len par dni. nahraditelny je kazdy,ale ked chyba daky poctivec,co robi aj nad svoje povinnosti,tak si to ostatne hned vsimnu a zacnu mat odrazu vela prace. ja som este nikdy predtym nebola na pnke,prvykrat som bola pred vianocami kvoli crevnej viroze a teraz tomu kaslu s nadchou...ale to len preto,ze som tehu a myslim na babatko.predtym som robila aj chora,do skapatia.nikoho to netrapilo.no teraz vazne nejde iba o moje zdravie a preto som vypisana. ale iba od obvodacky. gynekolog ma nenecha doma,co mojho manzela dost stve,ale co mozem urobit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť