Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Kategorie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Kategorie

od tiggirl » Sob Feb 05, 2011 4:38 pm

Neviem, či tu už niekto taký nápad písal, ale má ho určite kopa mamín a tak pridávam tému ja :wink:

Bazárik je super, ale čo by sa mohlo zmeniť je, aby sa po kliknutí na meno užívateľa zobrazili jeho kategórie...

Ono tie šípky a všetko je fajn, ale málokto to využíva a nevidno napr, názov kategórie atď, keby sa predávajúcim zobrazovali kategórie tak ako si ich ukladá, bolo by to oveľa prehľadnejšie. Ja napríklad mám oblečenie po mne, ale aj nový tovar, tak aj detské, bižutériu a všetko to mám na kope :? Aj u seba viem, že ak pozerám niečí album, po chvíli ma prestane baviť hľadať v 100 inzerátoch len detské veci a niekto napr. kategórie ani nevkladá, pretože systém, akým je to robené mu nevyhovuje a pokladá to za zbytočné.

Čo tak to zmeniť? :wink: Ak so mnou maminy súhlaia, nech sa pridajú a napíšu svoj názor.

Samozrejme, nikoho nechcem uraziť, bb je fajn miestečko - len malý nápad, na jeho malé vylepšenie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 5:19 pm

od alex » Pon Feb 07, 2011 9:13 am

Vlastné kategorie su spravené, každý užívateľ si ich musí vytvoriť sám. Vy ich máte taktiež vytvorené a tým aj veci rozdelené. Máte 4 vlastné kategórie, neviem ako myslíte že ich máte nakope?
Nie každý si tieto kategorie vytvorí, alebo zverejní. My to nemáme ako ovplyvniť.
Vytváranie vlastných kategorii je spravené veľmi jednoducho, v podstate inak sa ani spraviť nedajú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od tiggirl » Pon Feb 07, 2011 8:11 pm

No, myslím to tak, že ak si niekto cudzí klikne na moje meno, nezobrazia sa mu názvy kategórii :wink:

Len všetky inzeráty :)

Tak ako ja - do kategórie niekoho iného sa dostanem len tak, že priamo v jeho inzeráte si kliknem na šípky...
Ale k kliknem na jeho nick, zobrazia sa mi všetky inzeráty, nie názvy kategórii pod sebou, kde by som si mohla vybrať, do ktorej cchem ísť...
Čisa to dá zmeniť? :)

Niektoré veci tu fakt ešte neovládam :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 5:19 pm

aaa... ešte o zľavách :)

od tiggirl » Pon Feb 07, 2011 8:16 pm

A ešte, keď už sem teda píšem - ďalšia vec, na ktorú neviem prísť a nenašla som ani v sekcii FAQ (alebo som prehliadla?)
je, že, neviem ako zadať na nejaký tovar zľavu :oops:
Najprv som si myslela, že sa to asi dá len keď má niekto účet Gold, ale
všimla som si, že to mala pri inzeráte aj predávajúca, ktorá má účet silver...
Som z toho jeleň :shock: :D
Tak ceny znižujem upravením inzerátu a prepísaním ceny,ale nezobrazí sa mi to tak pekne, červeným s výkričníkom, ako som to videla :D

Za odpoveď a radu ďakujem :) :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 5:19 pm

od alex » Uto Feb 08, 2011 8:59 am

tiggirl píše:No, myslím to tak, že ak si niekto cudzí klikne na moje meno, nezobrazia sa mu názvy kategórii :wink:
Len všetky inzeráty :)
Tak ako ja - do kategórie niekoho iného sa dostanem len tak, že priamo v jeho inzeráte si kliknem na šípky...
Ale k kliknem na jeho nick, zobrazia sa mi všetky inzeráty, nie názvy kategórii pod sebou, kde by som si mohla vybrať, do ktorej cchem ísť...
Čisa to dá zmeniť? :)
Niektoré veci tu fakt ešte neovládam :roll:


Myslite vaše vytvorené kategorie? tie ja u Vás v bazariku vidím
* » Bazárik po mne (29)
* » Bazárik po Paťkovi (22)
* » Nové-oblečko,doplnky (44)
* » Nový handmade tovar (18 )

Niektorý užívatelia tieto svoje ketagotie nemaju zverejnené, a tým ich vidia iba oni. Možno nevedia ako na to, možno ich chcú mať iba pre seba. To už je len na nich ako sa rozhodnú.

Zľavy vedia zadávať iba užívatelia s účtom gold. U silver ste to mohli vidieť zrejme jedine ak si dotyčná prehodila účet z gold na silver. Neviem ako je to tam naprogramované. Nick náhodou neviete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Uto Feb 08, 2011 9:56 am

alex píše:
tiggirl píše:No, myslím to tak, že ak si niekto cudzí klikne na moje meno, nezobrazia sa mu názvy kategórii :wink:
Len všetky inzeráty :)
Tak ako ja - do kategórie niekoho iného sa dostanem len tak, že priamo v jeho inzeráte si kliknem na šípky...
Ale k kliknem na jeho nick, zobrazia sa mi všetky inzeráty, nie názvy kategórii pod sebou, kde by som si mohla vybrať, do ktorej cchem ísť...
Čisa to dá zmeniť? :)
Niektoré veci tu fakt ešte neovládam :roll:


Myslite vaše vytvorené kategorie? tie ja u Vás v bazariku vidím
* » Bazárik po mne (29)
* » Bazárik po Paťkovi (22)
* » Nové-oblečko,doplnky (44)
* » Nový handmade tovar (18 )

Niektorý užívatelia tieto svoje ketagotie nemaju zverejnené, a tým ich vidia iba oni. Možno nevedia ako na to, možno ich chcú mať iba pre seba. To už je len na nich ako sa rozhodnú.

Zľavy vedia zadávať iba užívatelia s účtom gold. U silver ste to mohli vidieť zrejme jedine ak si dotyčná prehodila účet z gold na silver. Neviem ako je to tam naprogramované. Nick náhodou neviete?


ja vidim tie kategorie u predavajucich :roll: na lavej strane su vypisane ak ma kategorie..no nie kazda ma :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Str Feb 09, 2011 9:39 am

no inguli-ja mám až jednu-taká som lenivá :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od tiggirl » Str Feb 09, 2011 5:00 pm

Ajáj, tak ďakujem za rady, ja sama si svoje u seba nevidím, skúsim sa na seba kuk cez hľadanie užívateľov :D
A u ostatných asi nevidím, lebo ich nemajú vytvorené :P
Nick už neviem, len viem aký to bol tovar :( Ale práve, všímam si to najmä u golďáckych účtov, keď som videla ja u silver, skúšala som možne nemožne :D
ĎAKUJEEEEEEEEEEEEM za rady :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 5:19 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť