Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Začíname prikrmovanie - nedavam jej moc?

od adinka33 » Štv Nov 27, 2008 2:46 pm

ahoj kaciato, myslim si, ze dcerka ma reflux /taky mierny/...urcite sa vypytaj ku gastroenterologovi na vysetrenie...aj nas najstarsi mal reflux, ale to teda bol reflux taky, ze jedlo bolo vzdy a vsade...radsej ti o tom ani nebudem pisat...chudacik, ten si svoje teda vytrpel :x ono totiz existuje viacej foriem refluxu, od najslabsieho alebo najmiernejsieho az po najsilnejsi /ten sme mali my :cry: /
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sisu22 » Štv Nov 27, 2008 3:12 pm

priciny mozu byt rozne...moj maly vracal(ked pohladas estu tu ta tema niekde je)...o malickych mimi je to podla mna normalne,lebo nevedia kedy maju dost...ale taketo,ktore uz papaju aj prikrmy-podla mna treba na vysetrenie....myslim,ze to neni normalne.... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Kaciato » Štv Nov 27, 2008 8:26 pm

Tak teraz ste ma vystrasili. Co jej budu na tom gastre robit? Uz je evidovana na kardiologii, neurologii, nefrologii a este aj toto? Vyrastie z toho? Je na to nejake specialne liecenie alebo len treba cakat. Aj dneska spapala kasu a 2 razy vygrckala myslela som si, ze to len preto, lebo sme ju nosili na rukach ona je dost ciperka a stale sa hybe kope nohami, obracia sa na brusko myslela som, ze preto grcka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

od Kaciato » Štv Nov 27, 2008 8:56 pm

Ahojte citala som nieco o tom refluxe ale okrem toho, ze mala mi nieco vygrcka nic ine sa na nej neprejavuje. Pisali tam, ze deti, ktore trpia refluxom pri papani placu aj vtedy, ked sa im potrava vrati, vraj sa odtahuju od prsnika... to mi mala nikdy nerobila. papa s chutou este si aj pri tom mnamka, neplakava mi dokonca ked sa vygrcne tak akoby sa jej nic nestalo dalej sa skery ale skusim sa opytat Dr.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

od martuskab » Štv Nov 27, 2008 9:55 pm

Kaciato píše:Tak teraz ste ma vystrasili. Co jej budu na tom gastre robit? Uz je evidovana na kardiologii, neurologii, nefrologii a este aj toto? Vyrastie z toho? Je na to nejake specialne liecenie alebo len treba cakat. Aj dneska spapala kasu a 2 razy vygrckala myslela som si, ze to len preto, lebo sme ju nosili na rukach ona je dost ciperka a stale sa hybe kope nohami, obracia sa na brusko myslela som, ze preto grcka.
Ahoj.Až teraz som sa napojila.Niet sa čoho báť.Na prvom vyšetrení len napísala doktorka čo a ako papá,objednali nás na krv(na lačno :cry: :cry: :cry: ),a na ultrazvuk.Výsledky boli hneď.Možno aj u vás takto objednávajú.Predpísala nám hustejšie mliečko na celý mesiac.Netreba sa toho báť,nám to mliečko pomohlo.Občas ešte grcáme ale nie až toľko. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od adinka33 » Štv Nov 27, 2008 10:34 pm

ahoj kaciato, urcite sa nemusis bat ist k tomu gastro, ja si uz sice nepamatam, co robili tomu mojmu najstarsiemu /ma uz totiz 11 rokov/, ale myslim, ze by to mohlo byt ako napisala martuskab, a papal potom mliecko Nutrilon AR, tych AR mliek je viac druhov, pamatam si, ze sme ho museli polohovat a velmi dlho musel byt na rukach, kym si odgrgol...ale po nejakych 3-4 mesiacoch mu to aj same zmizlo...daj vediet ako pokracujete a ci pojdes na to gastro a ako ste tam dopadli, pa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Kaciato » Pia Nov 28, 2008 8:17 pm

Dam vediet. 10. idem k Dr na poradnu tak sa tam opytam zatial pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť