Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Farbiť alebo nefarbiť vlasy v tehotenstve?

Farbiť alebo nefarbiť vlasy v tehotenstve?

od vedejova » Sob Dec 12, 2009 1:14 am

Baby poraďte, farbím si vlasy kvalitnou farbou Schawarzkopf DE LUXE raz do mesiaca ktorá mi vlasy zosvetluje o 4-6odtieňov, gynekologička mi povedala, že napriek tomu že som tehotná to neuškodí. Ako povedali vám a aký máte na to názor. Rozhodujem sa aj ja ako ďalej. Iva :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od ellanoir » Sob Dec 12, 2009 1:37 am

Ked som bola tehotna, tiez som toto riesila- a vraj farbenie neskodi, ak je to raz zacas. Aj jedna kadernicka mi potvrdila, ze tehotne si bezne k nej chodia dat farbit vlasy..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od martinka74 » Sob Dec 12, 2009 9:32 am

Ja som tiez chodila pravidelne kadernicke,ked som bola tehotna a nebol ziaden problem,teraz uz tie farby nie su take agresivne ako v minulosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Dec 12, 2009 10:05 am

aj ja som si farbila vlasy v kuse :lol: doma
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lilima » Sob Dec 12, 2009 11:14 am

Aj ja,ziadne obavy,k plodu sa to nema ako dostat! :wink:Len sa neodporuca,farbit sa v uzavretom priestore a velmi sa toho nadychat..to je uz horsie :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Okt 19, 2008 1:25 pm

od vedejova » Sob Dec 12, 2009 1:06 pm

Ano ďakujem za rady ale aj tak mám trochu obavy, lebo farba ktorá zosvetluje o 6odtieňou je dosť agresívna a obsahuje dosť peroxidu a iných chemikálii, tak rozmýšlam, či si nedám znovu hnedú ako je aj povodná farba mojich vlasov, ale bolo by mi to lúto, lebo v tejto farbe sa cítim dobre. Na druhej strane zas je, že aj po porode mi možu začať padať vlasy a vtedy to tak či tak budem museť spraviť prejsť na povodnú hnedú farbu a prestať farbiť vlasy. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od ellanoir » Sob Dec 12, 2009 4:50 pm

vedejova píše:Ano ďakujem za rady ale aj tak mám trochu obavy, lebo farba ktorá zosvetluje o 6odtieňou je dosť agresívna a obsahuje dosť peroxidu a iných chemikálii, tak rozmýšlam, či si nedám znovu hnedú ako je aj povodná farba mojich vlasov, ale bolo by mi to lúto, lebo v tejto farbe sa cítim dobre. Na druhej strane zas je, že aj po porode mi možu začať padať vlasy a vtedy to tak či tak budem museť spraviť prejsť na povodnú hnedú farbu a prestať farbiť vlasy. Iva.


Inak aj ja som v tehotenstve zmenila z vyraznej blond na svetlohnedu- pre istotu...je to menej agresivna farba ako tie zosvetlovace a netreba farbit tak casto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od vedejova » Sob Dec 19, 2009 6:40 pm

No myslím že moje farbenie sa vyriešilo aj bez farbenia, lebo už 5dní mi je špatne z akéhokolvek, pachu aj žiadny nemuslí byť a mne je špatne, aj pri prvom mi tak bolo, ale nie až tak z každého pachu. Aj som si kúpila neaké tabletky proti nevolnosti v tehotenstve s výťažkom zo zázvoru a B6 ale nič moc nezaberajú ešte ich síce beriem len 3dni, takže myslím že tú hodinu čo by som mala na hlave farbu by som si asi odtrpela nad záchodovou misou. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od dajanka28 » Pon Apr 11, 2011 11:58 am

ja som bola tehotna do konca na rizikovom a vlasy som si farbila a nemala som nijake problemy ani dietatko :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 13, 2010 1:10 pm

od Jupiter41 » Pon Apr 11, 2011 11:48 pm

Ja som pouzivala zrejme tu istu farbu- aj v tehotenstve a mam krasneho zdraveho 15 mesacneho fagana :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

Nefarbit hlavu !!!!!

od malickoval » Uto Máj 03, 2011 12:20 pm

Ahojte baby robila som si kadernicky kurz a tam sme preberali, ze pocas tehotenstva sa vlasy nefarbia!!Nie koli plodu, to nema ako uskodit, ale koli tomu , ze cele Vase telo sa sprava uplne inak ako ked nieste tehotny, a taktiez sa meni struktura vlasu.A pr5i farbeni v tehoptestve sa vlasy mozu spalit, alebo Vam aj vobec nechyti farba.Tak Vam vsetkym radim , vydrzte to aj bez farbenia, tychto par mesiacio.Vsetkym, zelam vela stastia!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Máj 05, 2009 7:08 pm

od erikacy » Uto Máj 03, 2011 1:47 pm

Ahojte! :lol: Žila som dlhšie v zahraničí,kde bolo dosť žien Ruskej národnosti. Keď som otehotnela prvé čo mi prikázali alebo nakázali,bolo "v žiadnom prípade si nefarby a nestrihaj vlasy" vraj sa to nemá robiť,lebo nejaká povera hovorí,že to zlé urobí babatku. no to bolo ale podľa nich. Pravdu povediac,počas tehotenstva som mala také neskutočne skvelé a lesklé vlasy,že som si ich nestrihala ani nefarbyla :-) Ale poznám veľa žien,ktoré si ich napriek tehotenstvu farbyli i strihali! Na babatko to určite vplyv nemá,horšie je to so ženou-ak jej náhodou v kaderníctve príde zle :lol: Pekný deň!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od sisu22 » Sob Máj 14, 2011 1:01 pm

na dietatko to vplyv nema,no moze sa stat,ze farba pocas tehotenstva nechyti tak ako ma-vl.skusenost,a aj s nechtami som to tak mala,gelove nechty mi odpadavali :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť