Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - Kúpalisko pre rodinku

Kúpalisko pre rodinku

od lubenka77 » Uto Apr 19, 2011 5:53 pm

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, ktoré kúpaliská na Slovensku, respektíve na Morave máte osvedčené pre malé deti, starší bude mať 6, to by nebol problém, mladší bude mať v lete rok. Bešeňovú a Tatralandiu mám pod nosom, Štúrovo poznáme (to bude alternatíva, ak nevymyslíme nič iné), Podhájsku tiež, ale detské bazény nič moc, Levice (Margita -Ilona) to isté. Takže hľadáme niečo s teplou vodou, v meste, teda kde by sa dalo vyraziť niekam večer s kočíkom (peši, nie autom), ubytovanie na kúpalisku alebo neďaleko a kde sa dá ísť aj do okolia na niečo zaujímavé pozrieť. Romýšľali sme nad Bojnicami, Patince, Dudince, Šírava, Trenčianske Teplice alebo ak vás napadne čokoľvek iné... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od sandras » Uto Apr 19, 2011 6:45 pm

My mame radi v lete Turčianske Teplice a v zimnom období aquapark v Dolnom Kubíne. Tiež chodíme do Polska do hotela Golebiewski vo Wisle
http://www.golebiewski.pl/Wisla

da sa tam aj ubytovať, ale od nas je to asi 70km a chodíme tam na jednodnovky, tiež hlavne v zime, lebo tam je všetko vovnútri.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lubenka77 » Str Apr 20, 2011 12:09 pm

Hm, to vyzerá dobre ten hotel...A ani som nevedela, že v Kubíne je aquapark, v Oraviciach áno, len my Liptáci sa aspoň do trošku väčšieho tepla ťaháme :D Ale tak na taký jednodňový výlet fajn tip. Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od sandras » Str Apr 20, 2011 6:03 pm

v Kubíne je pristavba pri plavárni - www.aquakubin.sk .... my využívame rodinný vstup, je to lacnejšie ako v Turčianskych Tepliciach, ale len v zime, lebo to je vnútorný areál.
Do Golebiewski chodievame aj len s manželom, v cene su totiž aj sauny (3 aromatizované + parná), vírivky (morská, eukalyptová, magnéziová, horská...), solná jaskyna a kyreoterapia (ladová jaskyna). S deťmi využijeme tobogany, bazen s umelou vlnou, detsky bazenik. A tiež radšej v zime, lebo je to tiež vovnútri.

V lete najradšej tie Turčianske Teplice, tam sa decka vonku možu vyblázniť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Pon Máj 16, 2011 4:53 pm

ahoj,medzi nase najnavstevovanejsie kupalisko patri v Sklenych Tepliciach,je to mala dedinka medzi kopcami,vela rekreacnych vymozenosti/kupele,masaze,zabaly,solna jaskyna,.../,su tam vonkajsie-sezonne ale aj kryte bazeny,je to tam take klasicke,slovenske,salas,koliba,vela zelene,kopce,hory,...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od natusa » Sob Máj 21, 2011 10:33 pm

moja srdcovka je v lete vadas sturovo a celorocne dunajska streda .normalne ceny a prave sa tam zajtra chystame ...jupííí tepla vodicka vnutry aj vonku :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť