Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Anketa

Anketa

od Ankaa7 » Štv Dec 30, 2010 2:34 am

Zaujíma ma Váš názor na vlastné kategórie v roli kupujúcich. :)

A) Je pre Vás lepšie a prehľadnejšie, ak má predávajúci aj vlastné kategórie a využívate ich.
B) Je pre Vás lepšie, ak predávajúci nemá vlastné kategórie.
C) Je Vám to jedno, pretože ich nevyužívate.

Ďakujem za Vaše názory a postrehy. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Júl 12, 2007 12:00 am

od Analia » Štv Dec 30, 2010 4:06 pm

Pre mňa je to A, pokiaľ ma predajca veľa vecí v albume.
Ak je toho menej, napr. len jednu stranu, tak netreba aby boli v kategóriách. No ak ma fakt viac vecí, tak je to veľmi dobré ak to ma roztriedene.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Mar 17, 2010 7:49 pm

Vlastné kategórie sú super

od HankovaGabi » Štv Jan 27, 2011 12:08 am

Ja som privítala, že sa dajú vytvoriť aj vlastné kategórie a využívam ich. Je to prehľadnejšie keď má inzerent viac strán inzerátov. Aj mne to veľmi pomáha - keď som predtým hľadala nejaký môj inzerát, lebo som ho chcela zmeniť tak mi to dlho trvalo, kým som ho našla. Teraz viem v akej kategórii ho mám, dám si zobraziť len tú kategóriu a hneď ho nájdem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od bedzyna » Pia Máj 20, 2011 9:33 am

za A..ja to vyuzivam...dakujem..este by som uvitala moznost UPRAVIT inzeraty,aby som ich nemusela vymazat a nanovo nahodit ak chcem napr.znizit cenu... :?
Bea
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Aug 17, 2008 10:47 am

od vlasticka185 » Pia Máj 27, 2011 2:07 pm

Myslim si,ze ak hladam konkretnu vec,v konkretnej velkosti,tak ta kategorizacia mi usetri kopu casu,takze som za A
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od inguli » Pia Máj 27, 2011 10:30 pm

bedzyna píše:za A..ja to vyuzivam...dakujem..este by som uvitala moznost UPRAVIT inzeraty,aby som ich nemusela vymazat a nanovo nahodit ak chcem napr.znizit cenu... :?
Bea

inzeraty sa daju upravit pojdete na moje inzeraty tam sa vam zobrazia vase samozrejme a tam pod inzeratmi mate rezervacia upravit vymazat.. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť