Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Správy na bb vs. správy na emaily

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od admin » Ned Feb 20, 2011 2:48 pm

U nas chyba nie je. Viete nam napisat aky prehliadac a verziu pouzivate?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od Zefyro » Ned Feb 20, 2011 4:44 pm

Myslím si,že mám všetko ok,syn chodí na súkromnú počítačovú školu a povedal mi,že to nie je u nás chyba.Tu v Diskusii v téme Otázky na admina sa začali ozývať aj iné maminky na ten istý problém.Maja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Dec 19, 2010 1:11 pm

od admin » Ned Feb 20, 2011 6:40 pm

Treba si nastavit vacsie rozlisenie obrazovky na svojom pocitaci. Mate pravodepodobne 1024 px. Treba si to nastavit na min 1280 px, potom to uz budete vidiet OK. Ako sa to nastavuje napr. vo Windows vista najdete tu:

http://www.howto.sk/content/ako-nastavi ... dows-vista
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

nedaju sa mi vkladat inzeraty...

od Petka5 » Str Apr 06, 2011 1:09 pm

Dobry den.
Neviem co sa dnes deje, ale vobec mi nechce vlozit ziaden inzerat. Nikdy som s tym nemala problem a dnes to skusam uz po 20 krat a stale nic. Vsetko do koloniek nahodim a ked dam potvrdit, aby mi nacitalo inzerat, vsetko sa vymaze a ostane ciste. Nic mi pri tom nevypisuje, preto tomu nerozumiem. Co s tym? Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 11:37 am

od admin » Str Apr 06, 2011 1:13 pm

Poslite nam na email info@babybazar.sk cele znenie izneratu polozku po polozke ktore vyberate + texty ake zadavate aj s fotografiami. Skusime to vlozit za Vas a zistit kde je chyba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od Petka5 » Str Apr 06, 2011 1:30 pm

admin píše:Poslite nam na email info@babybazar.sk cele znenie izneratu polozku po polozke ktore vyberate + texty ake zadavate aj s fotografiami. Skusime to vlozit za Vas a zistit kde je chyba.


Poslala som vam vsetky polozky a velmi som zvedava co moze byt za problem, zatial dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 11:37 am

Re: MAM PROBLEM

od inuska123456789 » Pia Jún 03, 2011 6:57 pm

Dobry den dala by sa blokovat jedna osoba aby mi nepozerala do mojich referencii?dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Dec 03, 2010 8:16 pm

od admin » Pia Jún 03, 2011 8:37 pm

Toto nie je mozne technicky zabezpecit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť