Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Inguli, vďaka za inšpiráciu

Inguli, vďaka za inšpiráciu

od lubenka77 » Uto Jún 14, 2011 1:17 pm

Takto sa chcem poďakovať Inguli za to, že ma virtuálne nakopla zdvihnúť zadok a dačo zo sebou robiť, lebo keď som pred pár týždňami čítala jej príspevok o chudnutí, tak som si povedala, že keď to zvládne ona, zvládnem to aj ja :D A za 4 týždne o 6 kíl menej :D :D :D Takže ďakujem!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od inguli » Uto Jún 14, 2011 3:08 pm

jeeej co tu nevidim :-)
to je super :-)som rada :-)aj ja cvicim este stááále sice chudnut uz nechcem,schudla som na 60 zo 78 ale na pase mam este stale tuky :( tak som premyslala premyslala a skusim teraz rotacny disk..dneska zacinam prave najprv 10 minut a postupne budem pridavat :-)
chodim aj behat cca 2-3 km ale nie vzdy viem ist tak aspon doma cvicim nadalej...
drzim vam palce :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lubenka77 » Uto Jún 14, 2011 3:18 pm

Ďakujem :D
ja zo 68 na 62 momentálne, ešte takých 6 kg by som uvitala, no veď aj to raz hádam bude :D :D
Takže prajem príjemné odbúravanie tukov v páse a pridávam sa :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od inguli » Uto Jún 14, 2011 4:19 pm

super :)
je to tak ked clovek chce tak to pojde len dat sa nato je tazke
aj mna nahovaral manzel v kuse a od novembra cvicim proste musiiim,dva dni vynecham a uz mi chyba necitim sa dobre atd..
tak vela stastia aj vam nadalej :-)a dakujem za podakovanie aj ked vy ste ta ktora tie kila zhodili takze klobuk dole pred vami :-)
inak som aj na fb a tam som dala fotku ked som schudla z pred a po na jednej 110 cm boky a teraz 93 cm boky a dostavala som listy ako som to...tak sa pridali asi 10 ludi ku mne no z tych nevydrzala len asi tak 3 je to o vytrvalosti!a treba to chciet !ja ked som videla ako sa menim tak to bol premna hnaci motor!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lubenka77 » Str Jún 15, 2011 10:55 am

no ja som raz mala 48 kg pri výške 170 cm, totálna anorektička-teda iba na vzhľad, ale to som mala 19, dávno, pradávno teraz by ma takých 56-58 potešilo, ale tak super výkon 18 kíl dať dole :wink:
a teraz v lete to bude ešte lepšie, sem tam si ísť zaplávať, to je jediný šport, ktorý ma aj aktívne baví :) smer Štúrovo alebo Veľký Meder.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od inguli » Str Jún 15, 2011 11:39 am

lubenka77 píše:no ja som raz mala 48 kg pri výške 170 cm, totálna anorektička-teda iba na vzhľad, ale to som mala 19, dávno, pradávno teraz by ma takých 56-58 potešilo, ale tak super výkon 18 kíl dať dole :wink:
a teraz v lete to bude ešte lepšie, sem tam si ísť zaplávať, to je jediný šport, ktorý ma aj aktívne baví :) smer Štúrovo alebo Veľký Meder.

noo ja som zo St a chdoim sem na kupko ale plavat teda moooc neviem,len tam kde viem ze si mozem dat dole nohy ked uz nevladzem dalej :lol: :lol: :lol:
mna bavi velmi behat..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lubenka77 » Str Jún 15, 2011 1:15 pm

:D :D :D tak to potom len do toho detského :D
ale aspoň máte také fajn kupko doma a za normálne ceny, nie ako u nás v LM, to by som skrachovala tam týždeň chodiť...
A ja behám iba za deťmi, aj to toho staršieho nedobehnem veru :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť