Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Krvacanie v tehotenstve!!

od kriskovalud » Str Aug 03, 2011 10:18 pm

dakujem babenky za podporu stale mi je luto ked si nato spomeniem a myslim ze nikdy nato nezabudnem

bol to vyrus ktory zmutoval s nejakym inym vyrusom a kedze sa telo branilo tak odstranilo to co najviac uberalo zivin.
skoda ze to tak skoncilo a ak by sa malo to male trapit cely zivot ....tak lepsie tak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od natusa » Sob Aug 13, 2011 5:39 pm

kriskovalud píše:Ahojte mamicky tak som pisala ze sa ozvem ako to vsetko dopadlo.

Dnes som sa vratila z nemocnice po kyrete vedrikt bol anembryomola(tehotenstvo bez plodu-prazdny plodovy vak) teraz ma caka sestonedelie a potom by sa to malo dat uz do normalu. :cry: :cry:
Moje tehotenstvo sa este ani dobre nezacalo ale lekar vravel ze to sposobil vraj nejaky virus alebo infekcia,takze ten plod co som mala osumrel uz v 1-2 tt a telo sa dalej chovalo ako tehotne aj ked tam nic nebolo.Cistenie samo o sebe neboli ani potom bola som oki ale boli srdiecko!!
Drzim prsty vsetkym babenkam co cakaju alebo sa chystaju na babo aby vsetko dobre dopadlo,lebo je to babo je ten najkrasnejsi dar co dostanu!!



citala som tuto diskusiu a bolo mi do placu :cry: :cry: :cry: hned ako ste napisala prve vety ma napadla moja svagrinka ..mala tie iste problemy a nakoniec tiez prisla o babetko boli sme s toho velmi smutny nakolko sme sa vsetci velmi tesili no za par mesiacou ani sama nevedela ako ostala tehotna samozrejme nejasali od stastia lebo sa velmi bali ale vsetko dopadlo super a teraz sa tesia nadhernej dcerky simonky je naozaj rozkosna :wink: viem Ludka ze vas to velmi boli ale mozno sa ani neotocite (myslim par mesiacou alebo rockov)a budete sa tesit z maleho uzlička :wink: prajem vela pohody a hlavne zdravia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

potrat

od jajuska2021 » Pia Aug 19, 2011 1:13 pm

Neboj to prejde... Aj ja som si tym presla... V aprili ked som sa dozvedela ze cakame babatko som za dve dni zacala krvacat. najprv slabo a ked som prisla domov tak silno a utkala som na odporucanie gynekologa do nemocnice... a tam mi robili kyretaz vraj som potratila... tiez som sa z toho nemohla spamatat ale pomaly to prechadza... a tesime sa na dalsie babatko ktore zatial este nevieme ale dufam ze uz cakame... :)
len ten pocit a strach z toho ci sa to nestane este raz Ti ostane... Mna to stale prenasleduje a bojim sa toho...
Pa a drz sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Aug 26, 2010 5:19 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť