Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Označenie "Nový tovar"

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od martinka74 » Str Jún 15, 2011 3:52 pm

No tak v tychto pripadoch to vidi aj slepy,ci sportove veci z Ukrajiny alebo znacky LV,Gucci ci podobne,kazdy vie ,ze v takom obchode nic nestoji ani 100E.Ved to priam krici ,ze to nie je original a predavaju to vo velkom.Mozno to bazaru prinasa peniaze,ale mu to aj velmi skodi aj kvoli tomuto si myslim ,ze MMB ma lepsie meno a vacsiu predajnost aj ked je podstatne drahsi.Tu na BB by som si tenisky alebo teplakovku veru neobjednala a na MMB nemam problem si to kupit a viem ,ze mi pride original,je to mozno druha trieda z Anglicka ale urcite to nie je smradlavy Fake z Ukrajiny.Nemyslim to v zlom,len som bola nedavno svedkom jedneho rozhovoru co sa tohto tykal,tak mam obavy ,ze coskoro sa do toho niekto pusti a bola by som nerada,keby kvoli tomu BB zakazali.Lebo Fake nie len predavat,ale aj kupovat je trestne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od admin » Str Jún 15, 2011 4:03 pm

BabyBazar.sk nepredava ani nekupuje takyto tovar. Kazdy uzivatel si za svoje inzeraty nesie zodpovednost sam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Jún 15, 2011 4:36 pm

Ale zodpovedate za to co sa tu inzeruje,z toho by ste sa tak lahko nevykrutili.Asi ste este nemali tu cest s pracovnikmi inspekcie.To bola len rada,je na Vas,ako sa k tomu postavite.Ale myslim si ,ze sem tie Fake nepatria,ked si to chcu predavat aj napriek k tomu ,ze je to trestne,nech si to robia niekde v stankoch a na vlastne riziko a nie takto verejne.Je to smutne,ze niekomu nevadi taketo okate porusovanie zakona.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od admin » Str Jún 15, 2011 4:53 pm

Chapem Vas, ale pozrite sa na to takto. Majitel budovy v ktorej predavajuci ma prenajate obchodne priestory zodpoveda za to, co predajca pradava? Cim sa lisi verejny kamenny obchod od verejneho inzertneho portalu? Myslim, ze je to na rovnakej urovni verejnosti, ked to takto nazveme. My samozrejme sme ochotni so SOI spolupracovat ak nas oslovia, ale zial nie je v nasich silach overovat, ci kazdy pridany inzerat je original tovar alebo nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Jún 15, 2011 5:05 pm

Netreba kontrolovat kazdeho ,staci odstranit tych co to robia vo velkom a o tych urcite viete,to musite vidiet podla toho co predavaju ,aby to tu bol seriozny bazar a nie ukrajinska burza.Staci si zobrat priklad z MMB.A nie buzerovat mamicky ,co si pod uctom standard predavaju jedno nove tricko,to je naozaj smiesne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od admin » Str Jún 15, 2011 5:25 pm

Nie je to tak jednoznacne a jednoduche ako to popisujete. Musime kontrolovat inzeraty nie inzerentov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Nový tovar

od Slavka1307 » Ned Júl 10, 2011 12:12 pm

Dobrý deň. Ja by som chcela, či by nebolo možné urobiť nový sekciu - nový tovar, aby sa to neplietlo. Ja nemám peniaze na to, aby som kupovala nový tovar a myslím si že bazár je niečo lacné. Nemám čas sa preklikávať stovkami obrázkov s novým tovarom, kým nájdem niečo obnosené, resp. nepoužíté za dobrú cenu. Ako je to ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Máj 12, 2010 8:19 pm

Re: Nový tovar

od otrida11 » Ned Júl 10, 2011 12:30 pm

Slavka1307 píše:Dobrý deň. Ja by som chcela, či by nebolo možné urobiť nový sekciu - nový tovar, aby sa to neplietlo. Ja nemám peniaze na to, aby som kupovala nový tovar a myslím si že bazár je niečo lacné. Nemám čas sa preklikávať stovkami obrázkov s novým tovarom, kým nájdem niečo obnosené, resp. nepoužíté za dobrú cenu. Ako je to ?


RIESENIE, AKO TO OBIST, NAJDES V TEJTO TEME:

http://forum.babybazar.sk/b-a-z-a-r-t4376.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od cleomme » Pon Aug 29, 2011 11:24 am

suhlasim s uzivetelkou martinka74, ze s tymi uctami a predajom noveho tovaru je to za vlasy pritiahnute a tento bazar uz nie je tym, cim bol kedysi, podriadilo sa to tu tvrdym pravidlam biznisu :idea: :? :(

urcite mi z pozicie nakupujuceho nevadi, pokial niekto predava novy tovar pod uctom standard a nie este, aby som ho bonzovala...
napr. ak si niekto objednal tovar cez internet s umyslom, ze pokial mu bude vyhovovat, bude ho uzivat pre seba, nakoniec mu vsak ale nevyhovuje /lahko sa moze stat, ze zmeska lehotu na vratenie tovaru, ktora je pomerne kratka/ a preto ho chce posunut dalej prostrednictvom bazaru zvacsa za tu istu cenu /ak nie podstatne mensiu.../, aku sam zan zaplatil, tak je predsa uplne zvratene, aby bol nuteny si kvoli tommu platit clenstvo, ved nakoniec na tom aj tak prerobi, pretoze tu neposunie tovar za cenu, za aku ho sam kupil... :evil:

ovela viac mi vadia uz spominane fejky...a vyhovorka, ze vy nie ste tovaroznalci je uplne smiesna, ked tu vidim akoze kabelky oznacene znackou LV za 30 eur, vy nam chcete tvrdit, ze neviete spolahlivo posudit, ci je to fejk ? chodte sa pozriet na ebay a zistite, ze originalne dizajnerske kabelky aj so znacnymi znamkami opotrebenia sa pohybuju v niekolkonasobne vyssich sumach...ale to som vam urcite nepovedala nic nove, takze to, ze to tu tolerujete je do neba volajuce :evil: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Sep 07, 2008 3:34 pm

od alex » Pon Aug 29, 2011 11:37 am

cleomme píše:ovela viac mi vadia uz spominane fejky...a vyhovorka, ze vy nie ste tovaroznalci je uplne smiesna, ked tu vidim akoze kabelky oznacene znackou LV za 30 eur, vy nam chcete tvrdit, ze neviete spolahlivo posudit, ci je to fejk ? chodte sa pozriet na ebay a zistite, ze originalne dizajnerske kabelky aj so znacnymi znamkami opotrebenia sa pohybuju v niekolkonasobne vyssich sumach...ale to som vam urcite nepovedala nic nove, takze to, ze to tu tolerujete je do neba volajuce :evil: :idea:


ako tu už bolo písané, toto je zálažitost SOI.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Pon Aug 29, 2011 4:13 pm

Nie je to zalezitost SOI,na MMB je to zakazane a ten ma potom aj samozrejme omnoho vyssiu uroven a clovek sa tam neboji co to kupit. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Aug 29, 2011 4:23 pm

Tak teraz som tu videla skovosty u monica2410 Hermes kabelka za 79,90.E

Super cena. :D :D :D to budu isto originaly.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Pon Aug 29, 2011 7:27 pm

martinka74 píše:Nie je to zalezitost SOI,na MMB je to zakazane a ten ma potom aj samozrejme omnoho vyssiu uroven a clovek sa tam neboji co to kupit. :D


martinka74 píše:Tak teraz som tu videla skovosty u monica2410 Hermes kabelka za 79,90.E

Super cena. Very Happy Very Happy Very Happy to budu isto originaly.


Ako sme písali, je to záležitosť príslušného orgánu - SOI :!:
Ak Vám prekáža tento tovar u dotyčnej predávajúcej, kontaktujte SOI-ku, ktorá rieši dané veci. Pokiaľ nás budú kontaktovať, nemáme problém s nimi spolupracovať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Pon Aug 29, 2011 7:37 pm

To urcite nie,udavanie ludí SOI-ke nie je moj styl.Len mi dost vadi taketo hanobenie znaciek,ale iste to prezijem. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť