Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Autosedačky - autosedačka 9-18 kg

autosedačka 9-18 kg

od Sinkl1 » Str Aug 03, 2011 7:36 pm

milé mamičky, potrebovala by som poradiť, chcela by som kúpiť autosedačku od 9 kg. pozerala som sedačky ale je ich strašne veľa a neviem si vybrať. Veľmi sa mi páči sedačka kiddy energie pro alebo sedačka cybex tie s tými bezpečnostnými pultíkmi. Sú krásne a zároveň spĺňajú testy bezpečnosti ale chcem sa spýtať, či máte niekto s nimi skúsenosť, či sú aj pohodlné. z bezpečnosti neupustím, ale na kráse autosedačka nestojí, tak ak by nebola pohodlná, tak radšej inú. Alebo Vás poprosím o radu akú sedačku kúpiť, ak máte s nejakou dobré skúsenosti, budem rada ak mi poradíte. ďakujem veľmi pekne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Mar 09, 2010 12:28 pm

od lubenka77 » Pon Sep 26, 2011 5:56 pm

Ahoj, mne tu dievčatá poradili Concord, a som spokojná, ľahko sa polohuje, aj je dosť hlboká...ale asi si už kúpila, teraz som si všimla dátum :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od zuzikba » Str Jan 11, 2012 9:26 pm

viem ze Vam to uz asi nepomoze, ale snad inym mamickam ano. ja som velmi dlho sondovala nielen na nete, ale aj u znamych co maju male deti, porovnavala som aj testy autosedaciek a jednoznacne som dospela k jednej jedinej sedacke a nelutujem. moj maly uz plakal vo vajicku, aj ked sme boli mensi a lahsi, napriek tomu sme kupili autosedacku od 9 do 18 kg, samozrejme sme si ju aj vyskusali, to je velmi dolezite. jedina autosedacka, ktora splnala moje narocne poziadavky bola Romer King plus verzia 2012 (2011 je to iste). je velmi priestranna - sirsiu sedacku som na trhu nenasla, je polohovatelna s predu az do 4 poloh, maly mi v nej skoro stale spinka. vyskovo nastavitelna hlavova opierka az 7x, velmi lahko ovladatelny 5-bodovy bezpecnostny pas, je chranena proti bocnemu narazu, ma lahko snimatelny pratelny potat, zo zadu ma cirkulaciu vzduchu - co je super, lebo maly sa mi dost poti, velmi jednoducha montaz do auta a je velmi pevne upevnena. a odporucam verziu Highline je to 100 % bavlna s bambusom, moj maly ma velmi haklivu pokozku a tento potah nema chybu.
da sa k tomu prikupit aj nahradny potah, aj letny potah a drziak na poharik.
snad som niekomu tymto pomohla, ja si ju neviem vynachvalit, ci uz z hladiska bezpecnosti alebo aj komfortu, ktory tato sedacka poskytuje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 27, 2011 11:20 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť