Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oblečenie a obuv - objednávanie z NEXTU

objednávanie z NEXTU

od jullll » Ned Okt 02, 2011 5:51 pm

prosím vás žienky,
objednávali ste už niektorá priamo cez Next.co.uk stránku z Anglicka ??

ak áno alebo máte nejaké info poradte

DAKUJEM za každý príspevok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 1:44 pm

od martinka74 » Pon Okt 03, 2011 9:04 am

Ahoj,napriamo sa to vobec neoplati,lebo ked zadas krajinu s ktorej objednavas,v nasom pripade Slovensko,automaticky sa ceny prerataju na Eura a ceny su pomaly este vyssie ako u nas v obchodoch a lepsie sa oplatí si to objednat cez niekoho.Co som porovnavala napr bunda co som kupila malemu ma vysla 30E a ked si ju objednas napriamo tak je to 36E samozrejme + poštovné.Na MMB je kopec spolahlivych kociek ,co objednavaju Next.Dokonca aj HM je v UK lacnejsie aj ked si na tom kočky este zarobia.Inak tovar z UK je tu velmi rychlo,objednavala som nejake veci a balicek som mala na 3 den doma,ale nie z Nextu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť