Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Dermatologicka ambulancia -onkolog.ustav BA

Dermatologicka ambulancia -onkolog.ustav BA

od tajkar » Pon Okt 31, 2011 7:19 pm

Dobry den,

chcela by som poprosit o informacie. Mam absolvovat vysetrenie na koznom /dermatologicka ambulancia/ v Narodnom onkologickom ustave na Klenovej v Bratislave. Dako sa mi tam nedari spojit sa telefonicky. U nas mi doktor povedal, ze su tam tri ambulancie, netreba sa objednavat a robia kazdy den, len treba prist cca do 7,30 hod, lebo potom nemam sancu. Tak by som si to rada potvrdila, ci je to tak, aby som nesla zbytocne, nebyvame blizko Bratislavy...
Dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 10:55 pm

od martinka74 » Pon Okt 31, 2011 10:47 pm

Dobry vecer,doktor ma pravdu vacsinou to tam tak chodi,ja sice chodim na gynekologiu ale postup je rovnaky.Treba prist skoro rano a cakat ,kym sa dostanete na radu.Este predtym ako pojdete na ambulanciu si musite dole v druhej budove ako je radiologia vybavit karticku klienta,lebo bez toho Vam nezoberu.Trva to chvilocku a vystavia Vam to na zaklade preukazu poistenca.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od tajkar » Str Nov 02, 2011 10:57 am

Dobry den,

dakujem pekne za odpoved, uz len sa tam vybrat teda a vyckat, pokym sa dostanem na radu...

a s parkovanim je to tam ako, da sa tam dobre parkovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 10:55 pm

od martinka74 » Str Nov 02, 2011 2:01 pm

Nie bohuzial neda, a teraz tam blazni policajti zacali davat papuce alebo odtahovat auta,tak treba radsej zaparkovat kusok dalej a prejst peso.Ale keby ste isli skoro rano ,ze uz tam okolo tej 7.30 budete,mozno sa Vam podari este zaparkovat aj na nemocnicnom parkovisku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od tajkar » Pia Nov 04, 2011 10:20 am

tak asi to parkovanie je v Blave vsade o nicom... tak si dame pozor a na vhodnom mieste zaparkujeme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 10:55 pm

od martinka74 » Pia Nov 04, 2011 8:32 pm

Tak drzim palceky,nech Vam to tam dobre dopadne. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť