Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - poradte prosím

Re: poradte prosím

od janielik » Pia Feb 03, 2012 4:00 pm

peterke píše:jedna pani odo mňa kúpila balík 13 ks vecí za cenu 19€ vrátane poštovného.Kus vychádzal 1,46€,ked odrátam poštovné,čo som zaplatila 2,50€ ja,tak ešte menej. Teraz mi napísala,že jej balík došiel,ale veci sa jej nepáčia,že sú vraj obnosené a dokonca starodávne /pritom sú z kolekcií anglických značiek za posledné 2-4 roky/Že vraj na foto vyzerali krajšie /mala som niekoľko fotiek k tomu inzerátu ,aj detailne veci pofotené-dalo sa vidieť do akej miery sú moderné/ Že pre ňu sú nepoužiteľné a aby som jej vrátila späť 19€ a ona mi pošle balík späť. Ako by ste to riešili? Strašne nemám rada,ked sa niekto zlakomí na výpredajovú cenu a potom sa čuduje,že veci sú nosené.Neviem,čo čakala?! Najnovšie kolekcie v super stave za 1,46€ /kus? Čo robiť ,poradte :? :roll:



:D Kúpi na bazári nosené veci a čaká že budú mať visačky? Takéto milujem!!! :twisted: Proste jej treba napísať, že videla na fotkách čo kupuje a keď sa jej nepáči, nech to strelí ďalej. Ja som tiež kúpila dcérke nohavice s "minižmolkami" a kur.a taká handra mi prišla, že jediné sedatívum bola cena... :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť