Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - janka48484

janka48484

od dandelionova » Ned Mar 11, 2012 3:54 pm

chcela by som sa sťažovať na pani janka48484 ,požiadala som ju o vymenu.Vymenili sme poslala mi tričko ktoré bolo uplne inej velkosti
ako mala napísané,ešte aj zažmolkované dobre predýchala som nejako to oblečem .Potom mi začala písať ,že ona chcela do balíčka ešte 1 euro lebo mojetričko vraj stálo menej a ja som jej to euro neposlala a mám jej h okamžite poslať .V tom sa mi začala vyhrážať ,že zle pochodím že uvidím čo mi urobí ked jej nepošlem 1 euro!! To ,že ja som nespokojná ju nezaujíma ona tam mala že je to XS ..mala tam S.Momentálne sa mi len vyhráža žesme sa dohodli na doplatku a ja som suhlasila ževraj a že uvidím čo mi spraví ked jej nepošlem 1 euro.DAVAJTE SI NA NU POZOZOR!!

plus dostala som od nej negatko za nič:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Mar 29, 2010 10:32 am

od otrida11 » Ned Mar 11, 2012 6:20 pm

A BOLI STE TEDA DOHODNUTI, ZE JEJ TO 1EURO PRIBALIS???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od dandelionova » Ned Mar 11, 2012 9:03 pm

Nie neboli .Ona tvrdí ,že ano a že jej ho mám dať lebo uvidím čo mi spraví ked jej ho nepošlem.Normálne vyhrážky toto už fakt nieje normálne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Mar 29, 2010 10:32 am

od lindda » Ned Mar 11, 2012 10:29 pm

dandelionova píše:Nie neboli .Ona tvrdí ,že ano a že jej ho mám dať lebo uvidím čo mi spraví ked jej ho nepošlem.Normálne vyhrážky toto už fakt nieje normálne



No myslim ,ze vy obe si nemate co vytýkať lebo kazda mate po 4 negatka + vy aj jedno neutralne skor by ma zaujimala vasa konverzácia cela aby sme vedeli posudit skopirujte ju sem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od otrida11 » Ned Mar 11, 2012 11:04 pm

PRETO SOM SA AJ JA PYTALA. LEBO V KOMUNIKACII JE CIERNE NA BIELOM, AKO SA DOHODLI. LEN TAK Z NICOHO NIC SA NEMOZE VYHRAZAT. A MUSELO TAM BYT AJ VIAC NEPRIJEMNOSTI A NEDOROZUMENI RESP. KONFLIKTOU, KED SA NIEKTO VYHRAZA PSYCHICKOU, NEBODAJ FYZICKOU UJMOU. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od lindda » Ned Mar 11, 2012 11:35 pm

otrida11 píše:PRETO SOM SA AJ JA PYTALA. LEBO V KOMUNIKACII JE CIERNE NA BIELOM, AKO SA DOHODLI. LEN TAK Z NICOHO NIC SA NEMOZE VYHRAZAT. A MUSELO TAM BYT AJ VIAC NEPRIJEMNOSTI A NEDOROZUMENI RESP. KONFLIKTOU, KED SA NIEKTO VYHRAZA PSYCHICKOU, NEBODAJ FYZICKOU UJMOU. :wink:


ale obe maju take zle hodnotko stat samoze ja nevravim ze nie ,ale konverzacia by bola fanj na posudenie :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od dandelionova » Pon Mar 12, 2012 6:53 pm

ked ma niekto negatko ja konkretne už len 3 to je hned akože najhorší predávajuci ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Mar 29, 2010 10:32 am

od Jupiter41 » Pon Mar 12, 2012 9:13 pm

dandelionova píše:ked ma niekto negatko ja konkretne už len 3 to je hned akože najhorší predávajuci ???


Toto nevraví nikto, len by bolo fajn vidieť celú konverzáciu medzi oboma stranami. Podľa toho je ľahšie posúdiť situáciu. A ten, kto má čisté svedomie, nemá problém ju zverejniť, ak teda hľadá pomoc u ďalších inzerentov. Ak máte teda konverzáciu v správach, hoďte ju sem, spolu viacej vydumáme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť