Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - "Nove veci"

"Nove veci"

od jgrusmanova » Str Máj 16, 2012 1:24 pm

davajte si POZOR na inzeraty typu NOVE VECI od alakovalcikova
su parkrat pouzivane/, nakolko mne to nevadilo, len som na tento fakt upozornila predavajucu,aby uvadzala pravdu, napisala mi negativne hodnotenie a ze som vulgarna.[/u]

Moje neutralne hodnotenie:
Nenosene" oblecenie podla inzeratu nezodpoveda skutocnosti, nabuduce treba napisat pravdu, kludne ze boli parkrat oblecene.Kupujuceho skutocnost potom neprekvapi, ved vacsinou vsetci tu nakupujeme nosene veci.

Nic vulgarne podla mna, som nenapisala.Smutne ze niektori ludia takto reaguju na pravdu.Este som sa ospravedlnila, ze cakala na mojho svagra pri preberani tovaru /zaver obchodu prebehol cez tretiu osobu nakolko byvaju v jednom meste/ , ale za to som naozaj nemohla.Čiapka, ktoru som kupila bola vytahana a jeden sev bol prasknuty, tak nechapem ako to moze byt nove.

Pradvajucej hodnotenie:
Predala som Vam veci v hodnote 4e, nove, doniesla az domov autom, telefonovala som Vam, a k tomu este cakala 15 minut na prevziatie. Pani mi napisla zle hodnotenie za moju ochotu, je velmi neprijemna, vulgarna, neodporucam v ziadnom pripade
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Aug 02, 2010 10:10 pm

od 11monika11 » Pia Jún 15, 2012 6:07 pm

Pre dobrotu na zobrotu.. Pani pri obchodiku s Vami nielenze prerobila, kedze Vam tovar doviezla domov autom, plus dalsie vydavky na telefonaty, ale Vy ste mali este drzost hladat na tovare nejake chyby, ktore by ste nasledne vytkla. Aj novy tovar prechadza v predajni rukami mnozstvom zaujemcov, ktori si ho ohmatkaju, ponataju, vyskusaju, cim moze niekde prasknut nitka alebo vlakno strati svoj povodny tvar, takze tovar vobec nemusel byt noseny predavajucou. :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Nov 28, 2010 2:22 pm

od vlasticka185 » Pia Jún 29, 2012 7:31 pm

tiez nemam rada,ked sa popis nestotoznuje so skutocnostou :( ,uz sa mi to parkrat stalo, a veru tiez som nato upozornila,ale iba spravou-nie hodnotenim,samozrejme ja som bola za zlu a narocnu,...ale ved natom nieje nic zle,ze aj vecicky s drobnejsimi nedostatkami ci s chybickami krasy sa predavaju,....ved veci sa nosia a tak sa stane,ze ostane flacik,steh povoli alebo na farbe zacne vidiet pranie,ci nejaka malicka minidierocka,alebo popukanie obrazka,-lenze take vecicky sa tazsie predavaju,tak asi prave zato to podaktore zamlcia alebo sa spravia ze prehliadli,ale v podmienkach maju,ze veci neberu spat,cize iked ste bola oklamana a prisli ste o peniazky,este Vas maju za zlu-SMUTNE
najviac ma vsak sklame,ze napriek nespomenutym chybickam pytaju cenu vo vyske,v akej by som si mohla kupit novy tovar v lacnejsej znacke
:( :roll: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť