Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Zasielka z UK

Zasielka z UK

od nikitka33 » Uto Júl 31, 2012 2:48 pm

Caute,
prosim neviete niekto poradit? Objednala som si bieco z UK, predajca mi potvrdil, ze to poslali 6. juna, ale bohuzial doteraz to neprislo. Snazila som sa och kontaktovat emailom aj telefonom, ale posledna odpoved prisla 16 juna, kde mi pisali, ze ak mi nepride do konca tyzdna, nech im dam vediet. A odvtedy nic. Skusala som pohladat ako postupovat, ale nic konkretne som nenasla.
Nez som si od nich objednavala, tak mi odpisovali jedna radost, poradili, odporucili. Aj recenzie som nasla ok.

Vdaka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Júl 31, 2012 2:35 pm

od alex » Uto Júl 31, 2012 5:30 pm

Z UK pride pošta za týždeň, čiže buď sa to stratilo alebo to neposlali.
Nevedia poskytnúť sledovacie číslo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od nikitka33 » Str Aug 01, 2012 9:38 am

praveze mi nesposlali nic. a hraju sa na mrtveho chrobaka, lebo ich nemozem nakontaktovat od asi 20. juna - ziadna odpoved na mail, telefon nikto nezdviha (hoci uz aspon zvoni). Vidim, ze na ich stranke sa udiali nejake zmeny, takze stale ta firma existuje. Len ma ignoruju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Júl 31, 2012 2:35 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť