Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Doba dodania balika

Doba dodania balika

od majka15 » Str Dec 12, 2012 8:13 pm

Ahojte chcela by som sa spýtať aká doba musí uplynúť od podania balika slovenskou poštou.Objednala som darček pre syna.Bol podaný v sobotu.Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od otrida11 » Štv Dec 13, 2012 9:04 am

PODLA TOHO, AKO BOL PODANY. 1.tr. ZVYCAJNE 1 DEN A KED NIE SURNE, 2.tr. TAK MAX. 2-3 DNI... MAM VSAK AJ SKUSENOSTI, ZE AJ TAKYTO NERAZ PRIDE UZ NA DRUHY DEN. AK TI DNES NEPRIDE, RIESTE TO NA ZAKLADE PODACIEHO LISTU... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: Doba dodania balika

od alex » Štv Dec 13, 2012 11:36 am

majka15 píše:Ahojte chcela by som sa spýtať aká doba musí uplynúť od podania balika slovenskou poštou.Objednala som darček pre syna.Bol podaný v sobotu.Ďakujem



Ak bol podaný v sobotu, odišiel zrejme až v pondelok.
Pýtala by som si číslo podacieho lístku, podla neho sa dá na nete zistiť kde sa nachádza

http://tandt.posta.sk/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: Doba dodania balika

od otrida11 » Štv Dec 13, 2012 5:42 pm

alex píše:
majka15 píše:Ahojte chcela by som sa spýtať aká doba musí uplynúť od podania balika slovenskou poštou.Objednala som darček pre syna.Bol podaný v sobotu.Ďakujem



Ak bol podaný v sobotu, odišiel zrejme až v pondelok.
Pýtala by som si číslo podacieho lístku, podla neho sa dá na nete zistiť kde sa nachádza

http://tandt.posta.sk/


TO FAKT SA TAKTO DA ZISTIT? :) CI BALIK, CI DOPOR. LIST? :)
DOBRE VEDIET... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: Doba dodania balika

od alex » Pia Dec 14, 2012 1:39 pm

otrida11 píše:TO FAKT SA TAKTO DA ZISTIT? :) CI BALIK, CI DOPOR. LIST? :)
DOBRE VEDIET... :D :D :D



Ano dá :wink:
Tiež ma to napadlo iba nedávno, keď som nevedela kde su baliky, či su prebrane alebo nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť