Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - TAMARA VOLEKOVA - neprebrata dobierka

TAMARA VOLEKOVA - neprebrata dobierka

od anenula » Str Jan 23, 2013 3:45 pm

Pozor na tuto ženu!!! Neprevzala mi dobierku na 64€, prišla som kvoli tomu o 5€ za poštovné a stratila som dva týždne čakaním kým to prevezme, prestala so mnou komunikovať. Je nespoľahlivá !!!

Jej adresa:
Tamara Voleková
Generála L. Svobodu 1361/28
Senica 90501
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Okt 16, 2012 8:19 pm

od moon321 » Štv Jan 24, 2013 5:59 pm

nemas posielat na dobierku.pri takej sume si si mala pytat prevod ,alebo postou aby ti penaze poslala.tvoja chyba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

dobierky

od evinae » Štv Feb 28, 2013 10:35 am

Nechapem preco osočuješ predavajucu, ved chce len upozornit na neserioznost kupujucej. V poslednom čase vacsina kupujucich chce na dobierku a keby som na dobierku neposielala tak skoro nic nepredam. Takže ja do toho rizika zvacsa idem. Predavam 4 roky teraz sa mi druhý krat stalo že sa mi vratila neprevzata. A ja osobne som si kupovala šaty za 60 euro /na inom portali, neboli referencie/ a chcela som dobierku, taku velku sumu by som nikomu len tak na učet neposlala, preto tie dobierky chápem. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť