Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Autosedačky - Autosedačka pre 2 r. chlapca?

od anickat » Pon Jan 16, 2012 10:15 am

Konečne sme autosedačku kúpili. Obvolala som známe aké majú, vyskúšali sme. Nakoniec sme kúpili RECARO YOUNG SPORT 9-36kg. Synček má 2,5 roka, 17 kg a výšku 97 cm. Aj teraz v zime, naobliekaný, sa v pohode do autosedačky zmestí. Pripútavame ho ešte 5 bodovými pásmi (sú dosť dlhé), lebo pásy od auta by ho ešte rezali. Rád v tejto sedačke sedí. Starú sedačku sme dali mladšiemu. Dúfam, že toto info niekomu pomôže pri rozhodovaní o kúpe. Ja som zatiaľ spokojná. Keď nájdem nejaké chybičky, napíšem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Nov 22, 2010 11:59 am

re:autosedačky

od Andrej78 » Pia Júl 05, 2013 12:21 pm

Z 9-36 sa určite oplatí kúpiť niečo kvalitnejšie. Tým že sa tá autosedačka často prenastavuje, tak tie komponenty sú ovela náchylnejšie na poškodenie ako u normálnej pevnej autosedačky. Brat kúpil takú lacnú a nakoniec kupoval ešte jednu. Ja som kúpil túto: Autosedačka ROMER XTENSAFIX a som dosť spokojný. Hlavne ten materiál je ok, všetko je tam pevné a kvalitné, nedá sa to imho moc porovnávať s niečím od Caretero alebo tak.

Čo sa týka toho skúšania, určite je dobré ak sa tá sedačka odskúša priamo s dieťaťom. Často je to jedna kategória, malo by to byť to isté, ale sedí úplne inak. Ale z vlastnej skúsenosti by som povedal, že pokiaľ dieťa nie je nejak "nadrozmerné" teda hlavne vyššie, tak by to malo sedieť ok. Ak máte pocit že by mohol byť problém tak určite skúšať. Teraz je práve celkom veľká ponuka aj tých kvalitnejších sa mi zdá , kedysi bolo pár, takže nie je problém dáku inú. Zas také obrovské rozdieli napr. medzi Cybex, Roemer a Storchenmuehle podľa mňa nie sú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Júl 05, 2013 11:47 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť