Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Nespolahliva osoba

Nespolahliva osoba

od bibika10 » Uto Dec 04, 2012 1:53 pm

pani ma prosila aby som jej tovar poslala cim skor a neprevzala a viac neodpoveda ani na maily neodporucam
Bozena Schmidlova prakovce 5 smr 055 62 ok gelni
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 26, 2008 1:00 am

Podvodnicka Anna Visnyai

od majkakkk » Uto Sep 17, 2013 12:08 pm

Dobrý den, chcem upozornit na tuto osobu ktorá si odomna objednala 4páry obuvi, nahlasila mi ale naschval zlu adresu skolska 1, Dunajska Streda. Balik mi samozrejme prisiel naspat čím mi sposobila skodu 5e!!! Davajte si na nu pozor a na dobierku jej určite neposielajte!!!!!! na sms mi vôbec nereagovala, zavolala som jej teda u ineho cisla ktore zdvihla a povedala, ze určite mi takuto adresu nedavala (sms mam nastastie ulozenu v mobile) ze ona predsa vie kde býva ze v zlatých klasoch. A ze aj jej sa uz toto stalo ked posielala dobierku a ze tie topanky uz nechce. čo na to povedat???? neskutocný ludia !!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Jún 07, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť