Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - AKo oducit 3.4 rocnu a 1.8 rocne deti od cumlika????

AKo oducit 3.4 rocnu a 1.8 rocne deti od cumlika????

od malickoval » Str Máj 04, 2011 9:44 am

:? baby mam dve male deticky, a vobec neviem ako ich oducit od cumlikou, ked som cumliky vzala obom v noci do rana palakali obaja. Cez den poobede nie a nie zaspat bez cumlika. {roste oni protestuju zo vsetkymi a vsade . Len a len cumliky.JNieje daka ina jemnejsia metoda?Dakujem za rady.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Máj 05, 2009 7:08 pm

od inguli » Str Máj 04, 2011 9:56 am

moj starsi syn mal cumlik a ked mal dva roky som mu vysvetlila ked siel na obed spat..vtedy chodili prave vysypat kontainery a som mu povedala ze skaredy ujo vzal s tym zltym autom
odvtedy kazdy den spominal pred spanim ze ujo vzal cumel ...a mali sme to zasebou
a maldsi bol kojeny 22 mesiacov a cumlik som mu ani nedavala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kriskovalud » Pia Máj 06, 2011 8:56 pm

ahojte starsi syn mala cumel do 2,5 roka a z dna na den sme mu ho vzali a povedali ze sa stratil a bolo...mladsi bol bez cumlika takze v pohode
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od rikisz » Štv Máj 12, 2011 1:53 pm

môj staršý syn sa vzdal cumla ked mal 3 roky aj 8 mesiacov , bol chorý mal laryngitýdu tak mu ho dedo vzal a akože spálil v peci , on to v pohode zobral síce ho sem tam spomínal , ale prežil to bez kriku, apelovali sme na to aký je už veľký a v škôlke už nikto nemá len on atd.
bála som sa lebo sa nám medzitým narodil 2 syn a ten cumlíkuje doteraz a bude mať 2 roky tento mesiac.ja som sa rozhodla, že to nebudem nejak znásilňovať , dávam cumel len na spanie tak ked ešte trochu podrastie ho pôjdeme niekde vyhodiť spolu , ked sú už zúbky von, tak sa mu dodatočne nemôžu skriviť a podľa mňa je to menšie zlo ked dudle ako keby mal ešte 4 ročný chodiť s plienkami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Máj 12, 2011 3:58 pm

inguli píše:moj starsi syn mal cumlik a ked mal dva roky som mu vysvetlila ked siel na obed spat..vtedy chodili prave vysypat kontainery a som mu povedala ze skaredy ujo vzal s tym zltym autom
odvtedy kazdy den spominal pred spanim ze ujo vzal cumel ...a mali sme to zasebou
a maldsi bol kojeny 22 mesiacov a cumlik som mu ani nedavala


nam ho zobrali popelari :lol: ale tak nejako sam od seba,ze im ho da,a od vtedy im mava a smeje sa ze vozia jeho cumel :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: AKo oducit 3.4 rocnu a 1.8 rocne deti od cumlika????

od donna111 » Str Aug 20, 2014 11:50 am

my sme to spravili tak, ze ked sa narodil mladsi, starsi mal vtedy 13 mesiacov, tak sam od seba mu zacal davat dudliky a tak sme mu povedali, ze teraz ich bude mat mladsi syn, ze on uz je velky a nepotrebuje. a zvykol si v pohdoe...este predtym si zvykol na zaspavanie bez dudlika cez den a potom v noci to uz islo tiez...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Aug 30, 2010 5:49 pm

Re: AKo oducit 3.4 rocnu a 1.8 rocne deti od cumlika????

od keilayh » Str Aug 20, 2014 1:09 pm

Naš si ho rozkusol, tak sme ho odstrihli a nemal ho potom ako cucať :lol: Ale zaujimave, že ani nepýtal novy, ako som videla u niektorých detí, že ešte povedia mame kupime v obchode druhy.
No 3r. dieťaťu by som ho už nemilosrdne vzala a muselo by si zvyknuť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: AKo oducit 3.4 rocnu a 1.8 rocne deti od cumlika????

od yyanca » Str Aug 20, 2014 2:24 pm

ja som starsiemu ked mal 2 roky povedala, keď si večer pytal dudel, že veď si ho včera zahodil, že ho nepotrebuješ.....a on sa tak zamyslel, lahol, a viacej ho nepytal :D
ale mladší bol ťažší kaliber, ten v 3 rokoch, sa ho až vzdal, cez velku noc...rozkusal ho, a celé sviatky sme mu tvrdili, že všetky obchody sú zavreté, a musíme počkať po sviatkoch, že kúpime....a on pomaly na to zabudol. ale kamoška viem že pod stromček dali dudel, že Ježiško mu ho vymení z adarčeky, a hotovo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Okt 04, 2010 3:15 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť