Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - školskú tašku ? a akú ?

školskú tašku ? a akú ?

od Summer275 » Pia Aug 22, 2014 7:42 pm

September sa už pomaly blíži a náš chlapec ide do prvej triedy a je tu pred nami otázka akú správnu tašku pre neho vybrať. Viete čo by taká školská taška určite mala mať ? Načo by sme pri výbere nemali zabudnúť ? Veľkú alebo malú ? aké máte skúsenosti ? čo bolo dobré a čo by mohlo byť ešte lepšie ? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Aug 22, 2014 12:30 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od alekoch » Sob Aug 23, 2014 12:43 am

Ja som na základe recenzií na internete aj osobných odporúčaní objednávala tašku vo firme Topgal. Je to česká značka a výrobok je naozaj kvalitný. Treba si dávať pozor na hmotnosť - niekde určite nájdete, koľko max. má vážiť, myslím, že ideál je do jedného kilogramu. Takisto je dobré, ak má taška veľa rôznych priečinkov a reflexné prvky. Tá naša má napríklad aj skobu na kľúče, držiak na fľašu, veľa reflexných bodov, tašku na obuv a pláštenku. Takisto má pútko na zavesenie na háčik na lavici aj väčšie na držanie v ruke. Vypolstrované pevné popruhy. Také pseudonožičky, aby sa taška neničila na dlážke. Súčasťou bol aj peračník a peňaženka, ale majú rôzne kombinácie. Vraj je dobre, ak si dieťa vyberie dizajn samo, ale u nás prišla taška pod stromček. :) A ešte jedna rada - my sme tašku kupovali v akcii. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Mar 12, 2008 1:00 am

Re: školskú tašku ? a akú ?

od keilayh » Sob Aug 23, 2014 9:59 am

Ja som sa riadila tym, že ma mať vystuženy chrbat a nema byť ťažka.
Kupili sme tašku, ktorá má 1kg a keď sa naloži aj tak je ťažká, dokonca aj pre mňa. Spodok má neviem taky plast alebo čo, vraj aby stála, no ale taška sa prekacuje a dosť to vadí, taktiež sa hovorí, že má mať viac priečinkov, no malému to nevyhovuje, vraj by mu stačil iba jeden.
Ono možno do prvej triedy je dobre kupiť uplne nejaku klasicku aktovku, celu pevnu. Teraz by som už kúpila nejaky obyčajný športový vak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Summer275 » Sob Aug 23, 2014 10:12 am

a vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré webové stránky na takéto tašky ? ... totiž to po obchodoch sa mi nechce vôbec behať a pozerať všetky tašky čo má a čo nie a si myslím že v obchodoch bývajú aj väčšie ceny na tých taškách ako cez net či ? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Aug 22, 2014 12:30 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od alekoch » Sob Aug 23, 2014 11:14 am

ved skuste ten topgal - www.topgal.sk, ja by som zase klasicku aktovku nekupovala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Mar 12, 2008 1:00 am

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Summer275 » Sob Aug 23, 2014 11:23 am

A prečo by ste ju nekupovali ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Aug 22, 2014 12:30 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:52 pm

ahoj, hlavne nech je vystužená...skôr väčšiu....alebo najnovšie sa u dajú kúpiť aj na kolieskách...nezaťažuje to chrbát....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 5:28 pm

Dievčatá,my doma frčíme len na Topgale :P Objednala som ju malému do prvej triedy cez net rovno z ich stránky a dali mi ešte aj zľavu pre prváčika ,zdarma poštovné,pribalili peračník aj pláštenku na tašku :D :D
Nosil ju až do konca prvého stupňa a skončila len s malými odreninami :wink: :wink:
Ja nechápem rodičov,čo kupujú každý rok novú tašku?? :roll: :?: :?: :?: Preboha a načo? Ďalšiu som kupovala až do piatej triedy a po roku je stále ako nová! :P :P :P
Majú kvalitné materiály,vystužené chrbáty,samé odrazky a reflexné prvky,mnoho priečinkov a všelijakých moderných detailov :wink:
A hlavne Topgal získal mnoho ocenení za kvalitu a funknosť týchto tašiek :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: školskú tašku ? a akú ?

od keilayh » Ned Aug 31, 2014 5:58 pm

a niesu ťažke?
my máme takuto, no rozmyšlam, že kupim druhu, sice neviem asi nie hneď, lebo ešte sa dá ponosiť, ale už nieje v 100% stave
Prílohy
4719507_5.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 7:34 pm

Tie Topgal tašky majú certifikát kvality a je to hlavne český výrobca-žiadny šmejd..sú konštruované tak,by boli funkčné,podporili chrbát a boli hlavne ľahučké :P :P :P A vyhrali ako výrobca tašiek rôzne súťaže :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: školskú tašku ? a akú ?

od sandras » Pia Okt 03, 2014 6:00 pm

prvakom som kupila tašku podla vlastného výberu - dcéra mala princeznovú, syn s motívom LEGO City. Predsa len som si povedala, že to akosi patrí k tomu tešeniu sa do školy. Samozrejme, neboli "značkové" a vydržali jeden školský rok.
Do. 2. ročníka dostali obaja už poriadnu, od firmy Topgal. Dcere vydržala dlho, tak dúfam, že aj synovi vydrží. Dcéra ma teraz Bagmaster, tiež vcelku kvalitná taka, aj ked nie je to tak prepracované ako Topgal.

Inak, na http://www.topgal.sk treba sledovať akcie, niekedy sa da kupiť lacno. Ja som za túto aj s peračníkom platila 47 eur http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/sko ... /d---blue/
Ona je pre prváka dosť veľká, syn je druhák a je vysoký, takže preto som vzala takú rovno väčšiu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: školskú tašku ? a akú ?

od Janka81 » Sob Okt 04, 2014 5:56 pm

sandras píše:prvakom som kupila tašku podla vlastného výberu - dcéra mala princeznovú, syn s motívom LEGO City. Predsa len som si povedala, že to akosi patrí k tomu tešeniu sa do školy. Samozrejme, neboli "značkové" a vydržali jeden školský rok.
Do. 2. ročníka dostali obaja už poriadnu, od firmy Topgal. Dcere vydržala dlho, tak dúfam, že aj synovi vydrží. Dcéra ma teraz Bagmaster, tiež vcelku kvalitná taka, aj ked nie je to tak prepracované ako Topgal.

Inak, na http://www.topgal.sk treba sledovať akcie, niekedy sa da kupiť lacno. Ja som za túto aj s peračníkom platila 47 eur http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/sko ... /d---blue/
Ona je pre prváka dosť veľká, syn je druhák a je vysoký, takže preto som vzala takú rovno väčšiu.



Topgaláci majú tie tašky aj rozdelené podľa ročníkov,takže môj ked mal prvú tašku,nebola moc veľká :wink: Mal z kolekcie NHL a dostal aj peračník a pláštenku k tomu a vyčkala som na akciu a vyšla ma len na cca 21€ s poštou,lebo prváci mali poštovné grátis :D :wink:
Vydržala mu celé 4 roky :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť