Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - NEKOJÍM ALE MLIEKO SA MI STÁLE TVORÍ /// PORADTE

NEKOJÍM ALE MLIEKO SA MI STÁLE TVORÍ /// PORADTE

od veronci89 » Str Okt 06, 2010 9:58 am

AHOJKY BABY,

MALÝ MA 2 ROKY AJ 2 MESIACE A PRESTAL MI CECKAT, ČO JE SUPER , BOLO NA ČASE, IBAŽE MÁM PROBLÉM :

STÁLE SA MI TVORÍ MLIEČKO, NEVIEM SA HO NIJAKO ZBAVIT, MYSLELA SOM SI ZE SAMO ODÍDE ALE NIE. K TOMU LAVÝ PRSNÍK MÁM POCIT ZE SA MI ZAPALUJE, LEBO MA CELÝ BOLÍ A MÁM HO CITLIVÝ.

PRSNÍKY SI NATIERAM OCTANOVOU MASTOU , ZATIAL NEPOMÁHA :((

SOM ZÚFALÁ PORADTE ČO MÁM ROBIT
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

Re: NEKOJÍM ALE MLIEKO SA MI STÁLE TVORÍ /// PORADTE

od babatka » Str Okt 06, 2010 12:51 pm

veronci89 píše:AHOJKY BABY,

MALÝ MA 2 ROKY AJ 2 MESIACE A PRESTAL MI CECKAT, ČO JE SUPER , BOLO NA ČASE, IBAŽE MÁM PROBLÉM :

STÁLE SA MI TVORÍ MLIEČKO, NEVIEM SA HO NIJAKO ZBAVIT, MYSLELA SOM SI ZE SAMO ODÍDE ALE NIE. K TOMU LAVÝ PRSNÍK MÁM POCIT ZE SA MI ZAPALUJE, LEBO MA CELÝ BOLÍ A MÁM HO CITLIVÝ.

PRSNÍKY SI NATIERAM OCTANOVOU MASTOU , ZATIAL NEPOMÁHA :((

SOM ZÚFALÁ PORADTE ČO MÁM ROBIT



Ahoj, ja keď som prestala kojiť, tak som si na nejaký čas, každý večer v sprche vytláčala mlieko pod horúcou vodou. Trochu sa mi uľavilo a bolo lepšie. Ono to mliečko postupne odíde. Trvalo to asi týždeň, pokiaľ ťa veľmi nebolia prsia tak neodsávaj...a trochu obmedz pitie... :D
Hádam som trošku pomohla :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 2:28 pm

Re: NEKOJÍM ALE MLIEKO SA MI STÁLE TVORÍ /// PORADTE

od veronci89 » Str Okt 06, 2010 12:57 pm

ahoj,

dnes som bezala hned ku gynekologovi, lebo ma lavý prsník dost bolí.

lekárka mi predpísala dáke tabletky na zastavenie tvorby laktozy.. len ma dobre naplašila, ze vraj nemám byt s malým počas uzívania sama doma, lebo ze zenám byýva nevolno z tých tabletiek.

prsia si mám zvazovat a ano hovorila aj o obmedzení tekutín.

ked ja mám mlieka pre celú nemocnicu :D

dakujem za radusi zlatá, potom napíšem ako som dopadla :wink:

dúfam ze to dobre dopadne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od babatka » Str Okt 06, 2010 1:13 pm

určite to dobre dopadne.... tie tabletky ti určite zaberú. ja som tiež zvažovala, či ísť k doktorovi, ale nakoniec to bolo v pohode.... a to som kojila dvojičky. Tak držím palce :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 2:28 pm

od veronci89 » Str Okt 06, 2010 1:45 pm

vdaka :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od vedejova » Str Okt 06, 2010 5:40 pm

Nechcem strašiť, ale niekedy nezaberú ani lieky

No v tomto prípade sa kamarátke osvedčila obyčajná tinktúra zo šalvie lekárskej, tinktúra zo šalvie lekárskej /forsalmin/ dostanete v lekárni nie v spreji ale v kvapkách dávkovanie je na príbalovom letáku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Re: NEKOJÍM ALE MLIEKO SA MI STÁLE TVORÍ /// PORADTE

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 1:01 pm

Ahoj, ak ti môžem poradiť skús toto, ja som tiež mala veľa mlieka a pomohlo mi to, skús stlačiť natesno svoje prsia do nejakej plienky..obviazať ich, prikladaj si na prsia niečo studené každý večer, postupne sa mlieko začne vytrácať, treba obmedziť pitný režim...alebo zájdi k lekárovi, nech ti dá injekciu proti tvoreniu mlieku...len tento spôsob sa veľmi neodporúča....mne pomohol ten prvý...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť