Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Skúšali ste Dukanovu diétu? Pridajte sa ku mne!

Skúšali ste Dukanovu diétu? Pridajte sa ku mne!

od Katulienka15 » Pia Jún 22, 2012 7:55 am

Ahojte,
po pôrode mi ostalo pár nalepených kíl navyše a už dva roky sa ich neviem zbaviť :? . Niekoľko kamošiek začalo držať Dukanovu diétu a celkom sa im darí. Ja som teraz prečítala knihu Dukanova diéta a idem dnes začať. Pridajte sa ku mne! Máte s touto diétou už nejaké skúsenosti? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

od 22Evka22 » Štv Jún 28, 2012 6:28 am

Ahojky,,niekomu vyhovuje,,niekomu nie.Napr. tvoja kamoška tak chudne,,ja som po tyzdni zacala mat odpor k tvaruhu ,,jogurtom.Proste taka dieta je na nič,,nie je vhodna.Lepsie je sa poradit pred zacatim niejakej diety s lekarom.Predsa Vas niejaky ten rok pozna.Mne osobne nevyhovovala a bola som stale hladna,,aj ked som jedla 5 krat denne.Našla som si iny sposob,,,zapojila som aj kamosku,,ktora sa po malom tiež snaži zhodiť a vzajomne sa podporujeme.Ja aj cvicim,,kedze nemam dieta tak ja som schudla trosku viac a ona o par kil menej,,ale rozdiel je iba 2kila.Nakolko ona beha okolo maleho cele dni a ja cvicim raz za den asi 60 min.
Kazdy lekar Vam povie,,že dieta,,nie je najlepsi sposob chudnutia,,lepsie je vysadit sladke,,najst si aktivity spojene s pohybom,,a hlavne upravena strava.A verte mi,,že viem o com hovorim,,vyskušala som cca 9 roznych akože diet na chudnutie a vsetky dopadli po skonceni rovnako.Tento sposob,,ktorym som sa dala ja,,je jednosuchy,,nemusim telo trapit potravinovym šokom zo dna na den a okrem toho chudnem aj v noci. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

Ďakujem za rady,

od Katulienka15 » Sob Jún 30, 2012 8:03 am

ja som obmedzila sladkosti už dávnejšie (občas poruším, ale málokedy:roll: ), no ako som začala jesť viac bielkovín ako je to v dukanovej diéte, je to oveľa lepšie, zatiaľ nestíham cvičiť, veľa chodím, nepoužívam výťah a to presne odporúča aj on. Odkedy jem viac bielkovín, aj moje svaly vyzerajú pevnejšie, tak uvidím, či to takto pôjde ďalej, zatiaľ mi žiadna diéta takto nevyhovovala. a tri kilá sú fuč ! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Re: Skúšali ste Dukanovu diétu? Pridajte sa ku mne!

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:09 pm

ahoj, skúšala som dukánovú diétu, ale veľmi mi to nešlo...mne pomohla delená strava a dostatočný pitný režim...po pôrode som zhodila 36 kg delenou stravou a cvičením :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Skúšali ste Dukanovu diétu? Pridajte sa ku mne!

od Katulienka15 » Str Aug 27, 2014 2:38 pm

Ja si už rok držím celkom dobrú váhu 57,5 kila, chcela by som ešte ísť na 56 kg, ale je to nejaké zakliate, vždy, keď trochu schudnem, poruším bielkovinovú stravu a okamžite sa hmotnosť vráti :roll: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Re: Skúšali ste Dukanovu diétu? Pridajte sa ku mne!

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:18 pm

ahoj, mám s tou diétou skúsenosti, ale nevydržala som veľmi...ja som držala delenú stravu 90 dni, zhodila som po pôrode 36 kíl a teraz som spokojná...lebo mám lepšiu váhu ako kedykoľvek predtým...ak budeš chcieť vedieť niečo viac, kľudne píš :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť