Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Jazvy a solárko

Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Str Aug 27, 2014 7:24 pm

Ahojte, chcem sa spytať taku vec. Mam par jaziev a chcela by som isť parkrat do solárka. Zaujima ma ako je to s jazvami. Nemáte skusenosť či vyblednu alebo sa prave zvyraznia? Mam totižto jednu jazvu, ktoru mam asi tak niečo cez rok a nieje pekna a nechcem aby ju bolo vidieť ešte viac. Alebo existuje niečo, nejaka masť alebo niečo, čo pomaha na jazvy aby neboli tak viditelne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 8:19 pm

Ahoj, ja jazvy našťastie nemám...ale po pôrode mi ostali na bruchu strie, ktoré sú dosť viditelné, ak moja pokožka nie je opálená....ja si myslím, že krémy by nepomohli...zbytočne by si za nich vyhodila peniaze...neuvažovala si aj nad plastikou?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Str Aug 27, 2014 9:39 pm

Ono na plastiku to nemam, vidim ich len ja, lebo ich mam na takych miestach kde su zakryte. Ja len pre svoj dobry pocit nechcem aby boli ešte horšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Pon Sep 01, 2014 11:45 am

Nemate nikto viac skusenosť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od LadySS » Pon Sep 01, 2014 8:00 pm

Ahoj aj ja mám na chrbte jazvy po akné a solárko mi trošku pomohlo. Jasné, že tie miesta ostanú trochu svetlejšie ale je to celkom dobrá kamufláž. Určite to stojí za pokus. Ja som spokojná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Ned Sep 07, 2014 12:07 pm

LadySS píše:Ahoj aj ja mám na chrbte jazvy po akné a solárko mi trošku pomohlo. Jasné, že tie miesta ostanú trochu svetlejšie ale je to celkom dobrá kamufláž. Určite to stojí za pokus. Ja som spokojná.


ďakujem, tak už len sa odhodlať tam isť. Ešte som v solarku nikdy nebola :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od LadySS » Ned Sep 07, 2014 6:54 pm

len by som ti odporučila aby si sa porozprávala s niekým kto už bol v solárku ktoré si vyberieš, majú roznu intenzitu, takže budeš asi potrebovať niekoho,kto ti povie na kolko minut tam máš ísť prvý krát aby si sa nespálila :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Ned Sep 07, 2014 9:44 pm

LadySS píše:len by som ti odporučila aby si sa porozprávala s niekým kto už bol v solárku ktoré si vyberieš, majú roznu intenzitu, takže budeš asi potrebovať niekoho,kto ti povie na kolko minut tam máš ísť prvý krát aby si sa nespálila :D


tak na začiatok treba asi najkradšie, aj keď mam pleť dobru, nie citlivu. dufam, že mi tam poriadia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od LadySS » Pon Sep 08, 2014 8:26 pm

no mali by ti poradiť určite :) ale priprav sa že budeš musieť ist viac krát :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Jazvy a solárko

od pupavicka22 » Uto Sep 09, 2014 5:26 pm

LadySS píše:no mali by ti poradiť určite :) ale priprav sa že budeš musieť ist viac krát :)


tak to je samozrejme, s tym počítam :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Jazvy a solárko

od LadySS » Str Sep 10, 2014 7:43 pm

potom daj vedieť či ti to pomohlo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Jazvy a solárko

od Janka81 » Str Sep 10, 2014 8:45 pm

pupavicka22 píše:
LadySS píše:Ahoj aj ja mám na chrbte jazvy po akné a solárko mi trošku pomohlo. Jasné, že tie miesta ostanú trochu svetlejšie ale je to celkom dobrá kamufláž. Určite to stojí za pokus. Ja som spokojná.


ďakujem, tak už len sa odhodlať tam isť. Ešte som v solarku nikdy nebola :oops:


Najlepšie je kúpiť si hned v solárku aj nejaký jednorazový krémik-tie špeciálne dokážu divy a krásne sa po nich opáliš :wink: Na začiatok by som si dala 4-5 minút,viac nie :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť