Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Zahradny pristresok

Zahradny pristresok

od bestshop » Sob Aug 16, 2014 11:34 am

Chceli by sme asi skor radu. Pouzivate niekto na zahradu pristresok. Pridavam fotky. Ten biely sme mali ale je to uplne labilne, podfukne to vietor a uz to lieta po zahrade.
Kupili sme iny s kovovou konstrukciou, nakolko nechceme pristresok v lete skovavat, no teraz ako boli burky (v noci) nam aj ten odfuklo, pritom sme pocitali s tym, ze sa to stat nemôze. Zial pristresok je poskodeny, je to zlomene, ako sa to prevratilo, plachta je potrhana. Ta by sa dala opravit, no ta konstrukcia zrejme nie :(
Nechceme robit drevenny altanok, lebo to sa nam do zahrady nehodi, hlavne chceme zahradu este upravovat a potom nieco vymyslime na stalo. No na teraz potrebujeme nejaky pristresok, lebo nam tam svieti slnko.
Slnecnik by asi moc toho nevyriesil.
Prílohy
images.jpg
images.jpg (11.03 KiB) Zobrazené 2300 krát
237712.jpg
237712.jpg (5.32 KiB) Zobrazené 2300 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: Zahradny pristresok

od katzuz » Ned Aug 17, 2014 9:27 am

Nam tiez odfuklo, nastastie to muz opravil. Tiez by som neverila ze to taky slaby vietor moze odniest. Treba to priklincovat do zeme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Nov 14, 2008 3:54 pm

Re: Zahradny pristresok

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 1:55 pm

Inak kočky,čo tak veľký vojenský stan? :lol: :lol: :lol: Ten snád niečo vydrží :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Zahradny pristresok

od bestshop » Pon Aug 18, 2014 8:51 am

katzuz píše:Nam tiez odfuklo, nastastie to muz opravil. Tiez by som neverila ze to taky slaby vietor moze odniest. Treba to priklincovat do zeme.


My sme mali uz trochu iny pristresok, taky pevnejsi,ktory sa cely dal tak zlozit, ze netrebalo nic rozmontovat. Bolo sice na tych nozickach dole, ze sa tam dali dat sroby, len zas vrtat do zeme a keby sme to chceli rychlo skovat, no neviem. A hlavne dohovie ci by to pomohlo, ci by sa aj to nevytrhlo :?
Schvalne sme kupovali iny, aby sa toto nestalo, no aj tak sme si nepomohli. Keby to odfuklo nevadi, hlavne bolo aby sa to neznicilo. No neviem co poriesime. Teraz uz asi nic :(

Janka81 píše:Inak kočky,čo tak veľký vojenský stan? :lol: :lol: :lol: Ten snád niečo vydrží :D


Zaujimavy napad, len dohovie co by povedala navsteva, keby sme ich isli usadit do stanu :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: Zahradny pristresok

od Janka81 » Pon Aug 18, 2014 2:47 pm

Podľa mna by povedali,že ste netradiční a IN :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Zahradny pristresok

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:54 am

prečo ti vadí, drevený prístrešok?....veď drevo môžeš aj obložiť...aby to nevyzeralo ako drevené....my máme drevený a vrchná vrstva je imitácia kovu....na všetkých stranách mám kovové žalúzie, je to dobré proti slnku a zároveň aj vetru...tak doteraz sa mi našťastie nestalo, žeby mi ho odfúklo......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zahradny pristresok

od bestshop » Štv Aug 28, 2014 10:01 am

Jajus345 píše:prečo ti vadí, drevený prístrešok?....veď drevo môžeš aj obložiť...aby to nevyzeralo ako drevené....my máme drevený a vrchná vrstva je imitácia kovu....na všetkých stranách mám kovové žalúzie, je to dobré proti slnku a zároveň aj vetru...tak doteraz sa mi našťastie nestalo, žeby mi ho odfúklo......


pretoze nas caka rekonstrukcia domu a dreveny pristresok by sa nam tam aj tak nehodil a je zbytocne ho robit, ked sa bude prerabat. Preto sme hladali nejaku lacnu docasnu alternativu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: Zahradny pristresok

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 10:03 am

ale ja nepíšem, že si máš dať záhradný drevený prístrešok, ja som ti napísala, aký mám ja, je drevený ale zároveň aj kovový...lebo sme ho obložili..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zahradny pristresok

od bestshop » Štv Aug 28, 2014 8:00 pm

Jajus345 píše:ale ja nepíšem, že si máš dať záhradný drevený prístrešok, ja som ti napísala, aký mám ja, je drevený ale zároveň aj kovový...lebo sme ho obložili..


nemyslela som to zle, ale pytala si sa preco mi vadi dreveny, na to som reagovala :wink: A dreveny poznam iba altanok, pristesok neviem. Mne nevadi priamo drevo, ale poznam len take drevene ktore su natrvalo a my potrebujeme len take sezonne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: Zahradny pristresok

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:12 pm

ani ja som to nemyslela zle, to nemám v úmysle....skús sa poinformovať niekde v obchode, vysvetlí im, čo by si chcela konkrétne, aký si mala problém s prístreškom...možno ti bude vedieť niekto pomôcť...ty chceš prístrešok odkladať, keď píšeš, že len sezóne by si chcela?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zahradny pristresok

od bestshop » Štv Sep 04, 2014 9:22 pm

Jajus345 píše:ani ja som to nemyslela zle, to nemám v úmysle....skús sa poinformovať niekde v obchode, vysvetlí im, čo by si chcela konkrétne, aký si mala problém s prístreškom...možno ti bude vedieť niekto pomôcť...ty chceš prístrešok odkladať, keď píšeš, že len sezóne by si chcela?


ahoj, nedalo sa mi skor odpisat. Ano, chceme iba sezonny, ktory sa schovava resp. da sa zlozit ked nieje pekne pocasie. Ale asi este nevymysleli nic lepsie ako tie co sme mali. No uz je po lete, tak uz to asi ani nemusim riesit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: Zahradny pristresok

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:44 pm

ahoj ahoj, prečo sa nedalo skôr? až teraz som si všimla pozorne foto prístrešku, čo si tu dala....to vyzerá veľmi jemné...veď to musí vietor odfúknuť :lol: :lol: :lol: neskúšala si to nejako upevniť..nejaké tyče do zeme??? lebo na ďalší rak ťa čaká to isté...ale je fakt pekný :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zahradny pristresok

od padre85 » Uto Okt 07, 2014 1:52 pm

este su aj nejake z kovu, s prvkami od umeleckeho kovaca ale nie som si isty ci nepotrebuje pevny zaklad a skor si myslim ze prenosny nie je
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Okt 07, 2014 1:05 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť