Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Kozie mlieko

Kozie mlieko

od LadySS » Uto Aug 26, 2014 6:20 pm

Ahojte!
Keď sme boli malí maminka nás dokrmovala kozím mliekom. Tvrdí, že preto sme takí zdraví :D . Vtedy sa na ňu pozerali ako na "blbca" . Dnes všade čítam o tom aké je kozie mlieko zdravé, že je vhodnou náhradou kravského mlieka pre deti,ktoré neznášajú výrobky z kravského mlieka. Používa sa na výrobu príkrmov, dokonca aj pri výrobe kozmetiky. Aký je Váš názor a skúsenosti? Chcú to detičky papať? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Kozie mlieko

od keilayh » Uto Aug 26, 2014 6:53 pm

My sem-tam kozie mlieko doma máme. Ja tam nevidim nejaky extra rozdiel, dávam si ho aj do kávy :D puding je taktiež dobrý :) A myslim si, že deťom je to jedno. Kolkym nechuti ani to kravske.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kozie mlieko

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:57 pm

ahoj...možno nebudeš veriť, ale detičky to mliečko chcú...je výborné aj z toho dôvodu, že detičky sú alergické na kravské mlieko...tak je to náhrada...a deti sú zdravšie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kozie mlieko

od LadySS » Str Aug 27, 2014 6:36 pm

A niektoré detičky nechcú ani jedno, ani druhé :) No, mne osobne kozie mlieko chutí a aj výrobky z neho...jogurty a podobne, dnes sa da už zohnať čokolvek. Ale či ide o nejaký zázrak to neviem posúdiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Kozie mlieko

od Tasija » Štv Aug 28, 2014 1:20 pm

Ja som ho malému dávala ... kvôli imunite a alergii sme s ním začali a teda nemal žiadny problém ho piť ... zo začiatku sme ho pili spolu, aby som ho motivovala, ale potom ho pil sám a nenamietal nič ... mne osobne teda nechutí, ale on si ho ešte niekedy vypýta v obchode :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť