Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - Hľadám prácu na doma

Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Str Aug 27, 2014 4:17 pm

Ahojte hľadám prácu na doma,nevie niekto o nejakej?Ale serioznu a aj kde naozaj platia,o takú,ako je ermail,alebo monneymal nemam zaújem,tam vôbecnevyplácajú,Dakujem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:41 am

ahoj, takú prácu asi nenájdeš....aj ja som vyskúšala veľa možností a nič....samé klamstvá....veľmi zlé skúsenosti :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:17 pm

Ahoj tiež si nezamestnana,ako ja?a nemáš žiadne vyhliadky na prácu?Stále sa snažím nejakú prácu si najsť a stále nič,už ma to vôbec nebaví,len sedieť doma a nič si nemôcť zarobiť,vyšívam doma obrazy a nemam už z nich radosť,lebo nikto mi ich nechce kúpiť,ale nie preto,že by sa ľudom nepáčili,ale preto,že nechcú dať nikomu zarobiť :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 2:24 pm

ahoj ja našťastie pracujem...mám perfektnú prácu, ktorá ma baví a napĺňa....len by som si chcela niečo privirobiť lebo nie je dostatočne ohodnotená...to ti verím, že ti musí už šibať sedieť doma...je to ťažké aj na psychiku...ako dlho si nezamestnaná?.....kde si pracovala predtým, v akom odvetví?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od keilayh » Štv Aug 28, 2014 2:25 pm

Velmi malo ludi vie ohodnotiť ručne prace :?

Kathleen31 píše:Ahoj tiež si nezamestnana,ako ja?a nemáš žiadne vyhliadky na prácu?Stále sa snažím nejakú prácu si najsť a stále nič,už ma to vôbec nebaví,len sedieť doma a nič si nemôcť zarobiť,vyšívam doma obrazy a nemam už z nich radosť,lebo nikto mi ich nechce kúpiť,ale nie preto,že by sa ľudom nepáčili,ale preto,že nechcú dať nikomu zarobiť :(


neskušala si ich ponuknuť nejakemu obchodu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 2:30 pm

už si to nik neváži....je to málo ohodnotené...máš s tým nejaké skúsenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:34 pm

A myslíš,že by mi to niekto zobral v obchode?Čo,ked by chceli vobchode zaplatiť,zato,že mi to predajú?a ak by ma chceli oklamať v obchode a predať to drahšie a mne dať zato,len pár €?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:36 pm

Ano mam s tým skúsenosti,dávala som to na Bazoš.sk a tam sakaždý nato len pozeral nič si nikto nekúpil :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 2:39 pm

neskúsila si najskôr začať ponúkať známym, rodine, kamarátom?....veď dobré sa šíri samo...mohla by som vedieť o aké výrobky sa jedná?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:41 pm

Som už skoro rok nezamestnaná a predtým som bola na materskej s 2 deťmi 6 rokov,rada by som už išla do práce,ale...u nás je to dosť problém nájsť si prácu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 2:43 pm

tak to už je dosť dlhá doba...a v akom odvetví si pracovala predtým?...ja som bola na materskej cca 5 rokov, tiež boli na začiatku problémy...a potom to prišlo...teraz sa tomu smejem...ja som si svoju prácu vymodlila...ale nie tú ktorú som mala predtým :x :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:45 pm

Jedná sa o obrazy,ako je zátišie s labuťami,tri prasiatka a vlk,o červenej čiapočke,náboženske obrazy a pod.Vyšívam to doma krížikovým stehom a známy by to chceli,keby to bolo zadarmo...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 2:48 pm

No ved toto,podarilo sa mi otehotnieť kôli ex.,len zopár mesiacov po skončení školy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 2:52 pm

takže prax nemáš žiadnu?.....akú školu máš ukončenú? záleží to aj od toho akú prácu hľadáš, si sama s deťmi....má ti s nimi niekto pomôcť? je dosť ťažké v dnešnej dobe si nájsť prácu na plný úväzok alebo prácu na doma...ja som tiež vyskúšala ix možností......už som bola s nervami na dne......... :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 3:09 pm

nie nemam žiadnu prax a som vyučená,ako chemik textili a predaj,ale predavačiek je u nás veľa,nemam moc šancu sa zamestnať,že?som doma sdeťmi,staršia mi ide teraz do druhej triedy a mladšia mi ide na budúci rok do škôlky,hľadam prácu ako predavačka,chcem si urobiť kurz na SBS,ale náš ÚP,žiadne kurzy neposkytuje,mali byť v marci a doteraz nič nerobia a,za chvíľu bude rok čo som v evidencii a ked budu sa robiť kurzy už na ne nebudem mať právo urobiť si ich zadarmo,pdľa ich zákona
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť