Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Puberťák - Puberťák

Puberťák

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 3:29 pm

Je možné, aby dieťa prechádzalo pubertou už od 8 rokov?????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Puberťák

od keilayh » Pia Aug 29, 2014 8:14 pm

Jajus345 píše:Je možné, aby dieťa prechádzalo pubertou už od 8 rokov?????


Tiež mam doma 8ročneho a tvrdim že ANO :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Puberťák

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 8:36 pm

a ako sa prejavuje správanie tvojho dieťaťa? ako to s ním riešiš? môj malý musí mať na všetko posledné slovo.....niekedy ma dokáže tak vytočiť, že už neviem, čo mám robiť...poslednýkrát som na neho kričala nech si okamžite upratá detskú izbu....a on mi nato kľudným hlasom, že sa nemám rozčuľovať, že budem mať vrásky a budem skoro stará....no ako by ste to riešili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Puberťák

od keilayh » Sob Aug 30, 2014 8:37 pm

Jajus345 píše:a ako sa prejavuje správanie tvojho dieťaťa? ako to s ním riešiš? môj malý musí mať na všetko posledné slovo.....niekedy ma dokáže tak vytočiť, že už neviem, čo mám robiť...poslednýkrát som na neho kričala nech si okamžite upratá detskú izbu....a on mi nato kľudným hlasom, že sa nemám rozčuľovať, že budem mať vrásky a budem skoro stará....no ako by ste to riešili?


nebudem to rozoberať, lebo to by som sa iba naštvala :lol:
Ale zaujima ma ako riešite hračky, kolko ich máte, ako sa k nim stavia, či si ich váži, kto ich upratuje atď.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Puberťák

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 4:14 pm

Jajus345 píše:a ako sa prejavuje správanie tvojho dieťaťa? ako to s ním riešiš? môj malý musí mať na všetko posledné slovo.....niekedy ma dokáže tak vytočiť, že už neviem, čo mám robiť...poslednýkrát som na neho kričala nech si okamžite upratá detskú izbu....a on mi nato kľudným hlasom, že sa nemám rozčuľovať, že budem mať vrásky a budem skoro stará....no ako by ste to riešili?


Tak ja osobne by som toto brala už ako totálnu drzosť od neho a určite by som mu jednu výchovnú šupla :wink:
Môj malý si toto nikdy do mňa nedovolil a dúfam,že ani nedovolí..teraz mal na jar 12 a zatiaľ je jeho správanie v norme :)
Som na neho úplne sama,nemáme ani žiadnu rodinu,tak by ma to aj dosť mrzelo,keby sa ku mne za všetku tú snahu a obetavosť choval ako k hlupani :evil: Proste sú deti,ktoré si občas pýtajú doslova jednu po ušoch ,nech si iné maminy tvrdia čo chcú :wink: Naše staré matere vedeli dobre,prečo to v minulosti robili :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Puberťák

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 4:18 pm

keilayh píše:
Jajus345 píše:a ako sa prejavuje správanie tvojho dieťaťa? ako to s ním riešiš? môj malý musí mať na všetko posledné slovo.....niekedy ma dokáže tak vytočiť, že už neviem, čo mám robiť...poslednýkrát som na neho kričala nech si okamžite upratá detskú izbu....a on mi nato kľudným hlasom, že sa nemám rozčuľovať, že budem mať vrásky a budem skoro stará....no ako by ste to riešili?


nebudem to rozoberať, lebo to by som sa iba naštvala :lol:
Ale zaujima ma ako riešite hračky, kolko ich máte, ako sa k nim stavia, či si ich váži, kto ich upratuje atď.


Čo sa týka tých hračiek a samotného upratovania,tak som ich asi spolu s malým upratovala ked bol menší :wink:
Ale jedno si pamätám určite,že ich nikdy vedome neničil a vážil si ich..a ked mu náhodou nejaký kamarát niečo pokazil,veľmi ho to vždy mrzelo :wink:
Hračiek mal vždy dosť,ale nie zas úplne plnú izbu,aby ani nevedel,kde čo má..potom je jasné,že si ich decká nemajú čas ani poriadne všimnúť,nie to ešte vážiť si ich--opäť platí,že menej je viac :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Puberťák

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 6:51 pm

malý, keď ma chuť, tak poupratuje všetko aj to čo netreba :D :D :D urobí to ako urobí, ale som spokojná, no ale keď nemá chuť....tak s ním sbsolútne nepohnem...ten drzý výraz použil na mňa len raz,,,nemám dôvod mu preto dávať jedno za ucho....keď si zaslúži, tak dostane....pýtam sa aj preto, že ma 8 rokov a nič nerobí, len ma za zadok chytá....v kuse ma bozká,,,prejde popri nás nejaká slečna jeho hláška fíha? ta ma ale fajnú riťku...Janka81 chceš povedať, že tvoj malý neprechádza alebo neprešiel ešte pubertou?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Puberťák

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 8:14 pm

Jajus345 píše:malý, keď ma chuť, tak poupratuje všetko aj to čo netreba :D :D :D urobí to ako urobí, ale som spokojná, no ale keď nemá chuť....tak s ním sbsolútne nepohnem...ten drzý výraz použil na mňa len raz,,,nemám dôvod mu preto dávať jedno za ucho....keď si zaslúži, tak dostane....pýtam sa aj preto, že ma 8 rokov a nič nerobí, len ma za zadok chytá....v kuse ma bozká,,,prejde popri nás nejaká slečna jeho hláška fíha? ta ma ale fajnú riťku...Janka81 chceš povedať, že tvoj malý neprechádza alebo neprešiel ešte pubertou?



Tak on ma bozkáva od malinka a ostalo mu to doteraz :lol: :lol: :lol:
Čo sa puberty týka,tak iba okolo neho asi prechádza :lol: :wink: On sa skôr chová tak premúdrelo :lol: :lol: :lol: ja Ti fakt neviem,po kom to má :lol: :wink: :wink: Podľa mna si uvedomuje,že je +- najlepší z triedy a asi má pocit,že nemôže pôsobiť ako šišnutý :?: :idea: :wink: A zvykol si,že mu väčšinou aj dospelý povie,že pôsobí tak rozumne a nechce si to asi pokaziť..no ja fakt neviem :lol: :wink: Možno sa vonku pre chalanmi prejavuje aj inak,ale doma teda nie a aj v škole si ho učky chvália,že je slušný..možno to ešte len príde a potom ma šlahne..A baby okomentuje asi tak,že sú všetky blbé a úpne trápne a že takú by si za ženu nikdy nevybral :lol: :lol: :lol: Možno sa nakoniec aj dobre ožení :lol: :P :P :P :wink: Inak žiadne komenty na prsia,zadky atd,,on je u mna zvyknutý na nahotu od malinka,kedže som ho bežne do vane so sebou trepala,nakolko nemal nikdy s kým byť,tak je na to proste naučený a neberie to ako záhadu :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Puberťák

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 9:48 pm

Tak co sa týka správania v škole a ucenia,to sa nemozem sťažovať ani ja...uci sa na jednotky...doma sa s ním učiť nemusim...len neviem ci sa tak premudreto sprava kvôli tomu,ze vyrasta medzi dospelými...alebo ja neviem...kamaratov ma strašne vela,ale niekedy mam pocit,akokeby pred nimi sekal frajera a preto tak namudro so mnou rozprava....ak mi napr.odvrkne dam mu zaracha,alebo zakazem Tv...jeden čas sa stazoval aj svokre,ze na neho kričím alebo ze som ho buchla,stalo sa to asi 2 krát velmi sa mi to nepacilo,tak som si s nim sadla a porozpravala,ze mi to dosť ubližuje,ze nemôže byt taký,myslite ze to pochopil?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Puberťák

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:14 am

Jajus345 píše:Tak co sa týka správania v škole a ucenia,to sa nemozem sťažovať ani ja...uci sa na jednotky...doma sa s ním učiť nemusim...len neviem ci sa tak premudreto sprava kvôli tomu,ze vyrasta medzi dospelými...alebo ja neviem...kamaratov ma strašne vela,ale niekedy mam pocit,akokeby pred nimi sekal frajera a preto tak namudro so mnou rozprava....ak mi napr.odvrkne dam mu zaracha,alebo zakazem Tv...jeden čas sa stazoval aj svokre,ze na neho kričím alebo ze som ho buchla,stalo sa to asi 2 krát velmi sa mi to nepacilo,tak som si s nim sadla a porozpravala,ze mi to dosť ubližuje,ze nemôže byt taký,myslite ze to pochopil?



Na môjho toto vždy zabralo :wink: skôr reagoval a aj reaguje na "osobný "pohovor a taký nenápadný citový nátlak :wink: proste mu stačilo prehovoriť vždy do duše a bolo :wink: aj som sa sama občas rozplakala,lebo ono to fakt zaberá lepšie,ako za ucho :wink: Reči typu::že mám len jeho a spolieham sa na neho,že sme rodina,čo sa nezrádza..ako veľmi ma sklamal..blá blá..a to len chúda behal s chalamni za cestu a oklamal ma :wink: Ale vtedy mal tak cca 6-7 a šlak by ma hned trafil,keby mi ho auto zrazilo..a hlavne ma dorazilo,že klame..u nás doma sa proste neklame a hotovo--fakt to z celej duše neznášam :P
A to premúdrelé správanie má určite z toho dospelého prostredia aj ten Tvoj...ono sa to na decká hned nalepí...pokiaľ sú tí dospelí slušní,tak to nie je na škodu :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Puberťák

od keilayh » Pon Sep 01, 2014 9:21 am

No baby, u nas je upratovanie take, že "ale ja už to nemám kam napchať" t.j. ten bordel čo bolo vidno, napchal po šuplikoch, lebo veď keď to nieje vidno je upratané :x
Ale tak už som urobila poriadok ja :lol: a keď ani to nepomôže tak zredukujem ešte aj to málo. A velmi rychlo sa môže stať, že tam nebude mať nič :lol:

A správanie? škoda slov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Puberťák

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:42 am

keilayh píše:No baby, u nas je upratovanie take, že "ale ja už to nemám kam napchať" t.j. ten bordel čo bolo vidno, napchal po šuplikoch, lebo veď keď to nieje vidno je upratané :x
Ale tak už som urobila poriadok ja :lol: a keď ani to nepomôže tak zredukujem ešte aj to málo. A velmi rychlo sa môže stať, že tam nebude mať nič :lol:

A správanie? škoda slov



Tak treba už len ten sparťanský režim :wink: aby Ti o chvíľu neskákal po hlave :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Puberťák

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 7:06 pm

moji chlapci vedie,že je zlé, keď začnem vyhadzovať veci zo skrine....tak si už na poriadok dávajú pozor....ale podotykám, že nie vždy je takto....ako to máte, majú poriadok aspoň, keď idú do školy? v taške, v skrini....a ako to je, keď sa vrátia zo školy...urobia za sebou poriadok.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť