Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Domáce zvieratá - domáce zviera

domáce zviera

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 9:19 am

ahojte....domáce zviera áno alebo nie????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: domáce zviera

od melindi » Sob Aug 30, 2014 7:14 am

Kde bývate? V paneláku?
Mi bývame paneláku, ale nemáme. Tu jeden sused má psíka v byte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: domáce zviera

od grajcaricka » Sob Aug 30, 2014 11:23 am

ja som stále niečo chovala...či som už bývala v byte alebo v dome ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 18, 2007 12:00 am

Re: domáce zviera

od melindi » Sob Aug 30, 2014 12:00 pm

Ake zvierata si chovala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: domáce zviera

od grajcaricka » Sob Aug 30, 2014 12:09 pm

melindi píše:Ake zvierata si chovala?


Hlodavcov rôznych druhov, rybyčky, korytnačky, rôzne exotické plazy, hmyz, samozrejme psík nemohol chýbať, ale to až neskôr v rodinnom dome.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 18, 2007 12:00 am

Re: domáce zviera

od melindi » Sob Aug 30, 2014 12:44 pm

Aj hlodavcov? Ja som mala raz korytnačku. Ešte otec doniesol z Lybii. Mala som vtedy 6 rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: domáce zviera

od grajcaricka » Sob Aug 30, 2014 2:58 pm

melindi píše:Aj hlodavcov? Ja som mala raz korytnačku. Ešte otec doniesol z Lybii. Mala som vtedy 6 rokov.


jasné hlodavcov, myši, škrečkou, morčatá, činčily... korytnačku suchozemskú aj vodnú, proste mňa to baví
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 18, 2007 12:00 am

Re: domáce zviera

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 5:06 pm

grajcaricka píše:
melindi píše:Aj hlodavcov? Ja som mala raz korytnačku. Ešte otec doniesol z Lybii. Mala som vtedy 6 rokov.


jasné hlodavcov, myši, škrečkou, morčatá, činčily...korytnačku suchozemskú aj vodnú, proste mňa to baví



Čo potrebuje taká suchozemská korytnačka prosím Ta? Špekulujeme s mojim synom,že si nejakú kúpime :wink: tak aby nám hned neskapala chúdatko :roll: :wink:
Ceny síce nie sú príliš nízke ,ale aspon si ju občas na rozdiel od vodnej zoberieme von na prechádzku :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: domáce zviera

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 6:28 pm

Ahojte my bývame v dome....uvažujem čo mám kúpiť chlapcom, aké zvieratká, aby neboli hlučné a nesmrdeli :lol: :lol: :lol: mali sme už zajačika, ale ten po mesiaci zdochol lebo dostal mor...potom sme mali škrečky, tie boli celkom v pohode, ale keď mali malé...tak boli veľmi agresívne, takže čo navrhujete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: domáce zviera

od grajcaricka » Pon Sep 01, 2014 9:22 am

Janka81 píše:
grajcaricka píše:
melindi píše:Aj hlodavcov? Ja som mala raz korytnačku. Ešte otec doniesol z Lybii. Mala som vtedy 6 rokov.


jasné hlodavcov, myši, škrečkou, morčatá, činčily...korytnačku suchozemskú aj vodnú, proste mňa to baví



Čo potrebuje taká suchozemská korytnačka prosím Ta? Špekulujeme s mojim synom,že si nejakú kúpime :wink: tak aby nám hned neskapala chúdatko :roll: :wink:
Ceny síce nie sú príliš nízke ,ale aspon si ju občas na rozdiel od vodnej zoberieme von na prechádzku :lol: :lol: :lol:


Suchozemská korytnačka je nenáročná podľa mojich skúseností.....je to vegetarián, takže zeleninu ovocie, v zime na 4 mesiace zavrieš do pivnice zazimovať, takže vtedy sa nestaráš, len kontroluješ či je ok.....tento rok nám síce zomrela, proste dostala nejakú chorobu, to je nevyspytateľné vždy, ale je to lepšia voľba ako vodná
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 18, 2007 12:00 am

Re: domáce zviera

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:26 am

My sme kúpili deťom 2 korytnacky pol vo vode pol na suchu....co jedia také korytnacky? Ako často im cistite aquarko? Pustate ich len tak si pobehať? Koľko cm za rok vytastie korytnačka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: domáce zviera

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:44 am

Fíha,,suchozemská korytnačka sa 4 mesiaca zazimováva?? :roll: Ved jej bude smutno v pivnici,alebo mi ju tam skor ukradnú u nás v paneláku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: domáce zviera

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:50 am

Ak sa nemylim zazimuvava sa,ale aj nemusí....ak jej budes dávať papat,bude mať dostatok svetla,tak sa nemusí zazimovat....ale ak chceš aby spali,spat by mali od novembra do marca nedávaj im nic jest asi tyzden,aby sa vyprazdnili,ale mne by bolo ľúto dať ich spat,to akokeby som ich zaživa pochovala...moj švagor nevedel,ze korytnacky spia,tak ich pre zmenu zahrabal do zeme....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: domáce zviera

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:51 am

Jajus345 píše:Ak sa nemylim zazimuvava sa,ale aj nemusí....ak jej budes dávať papat,bude mať dostatok svetla,tak sa nemusí zazimovat....ale ak chceš aby spali,spat by mali od novembra do marca nedávaj im nic jest asi tyzden,aby sa vyprazdnili,ale mne by bolo ľúto dať ich spat,to akokeby som ich zaživa pochovala...moj švagor nevedel,ze korytnacky spia,tak ich pre zmenu zahrabal do zeme....


No ved to ani ja neviem,že spia..ale do zeme zahrabať :lol: :lol: :lol: :wink: to by ma fakt nenapadlo :lol: :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: domáce zviera

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:55 am

Tak on si myslel,ze sú mŕtve....ja mam korytnacky pol na pol a teraz neviem,ci aj oni spia...ako často sa kŕmia....lebo kúpil ich manžel a on sa o to nezaujimal....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť