Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - fajčenie

fajčenie

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 9:30 pm

má niekto z vás skúsenosti s fajčením....aká bola prvá reakcia, keď vám nato prišli? nájde sa niekto, kto s tým skoncoval?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od melindi » Sob Aug 30, 2014 7:30 am

Ja som fajčila päť rokov. Vtedy som chodila ešte do školy. Ti fajčís?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 6:34 pm

áno fajčím....začala som, keď deti mali cca starší 8 rokov mladší 5 rokov....asi na mňa prišla nervozita, teraz fajčíš alebo si už prestala, ak áno si tuhý fajčiar alebo fajčíš len tak príležitostne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:59 am

Jajus345 píše:áno fajčím....začala som, keď deti mali cca starší 8 rokov mladší 5 rokov....asi na mňa prišla nervozita, teraz fajčíš alebo si už prestala, ak áno si tuhý fajčiar alebo fajčíš len tak príležitostne?



Aj ja fajčím :roll: :wink: Ale snažím sa minimum a len tie tenučké a lahučké a ešte aj na tie si dávam taký další filter,čo zachytáva decht :wink: :wink: :wink: Ked som bola žaba",tak som veru hodne potiahla do rána :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 10:05 am

Jajus345 píše:áno fajčím....začala som, keď deti mali cca starší 8 rokov mladší 5 rokov....asi na mňa prišla nervozita, teraz fajčíš alebo si už prestala, ak áno si tuhý fajčiar alebo fajčíš len tak príležitostne?


Už nie. Musela som si vybrať. Bud fajčenie alebo priateľ. Vybrala som priateľa.
Bola som tuhý fajčiar. Denne jedna krabica. Mala som rada cigarety Petra, Marbolo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 10:08 am

Aj ja fajčím denne cca 2 cigarety....manzelovi sa to nepaci,ale uz nedudre,tak ako predtým ..chces mi povedať,ze ta to nelaka,aj ked nie si z priateľom? Ako dlho ste spolu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 10:09 am

melindi píše:
Jajus345 píše:áno fajčím....začala som, keď deti mali cca starší 8 rokov mladší 5 rokov....asi na mňa prišla nervozita, teraz fajčíš alebo si už prestala, ak áno si tuhý fajčiar alebo fajčíš len tak príležitostne?


Už nie. Musela som si vybrať. Bud fajčenie alebo priateľ. Vybrala som priateľa.
Bola som tuhý fajčiar. Denne jedna krabica. Mala som rada cigarety Petra, Marbolo.


Dobre si spravila..20 denne je drsnééé :wink: ja si dám tak 4-5 tých tenučkých a v zime niekedy ani jednu,lebo sa mi nechce na balkon ísť :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 10:14 am

Ja doma napr.nefajcim lebo svokrovci o tom nevedia a mame domy na jednom dvore....ale ja si myslím,ze človek,ktorý uz raz fajcil sa k tomu vždy vrati a nezastavi ho ani priateľ... jedno nastartovanie a už to bude...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 2:20 pm

Jajus345 píše:Ja doma napr.nefajcim lebo svokrovci o tom nevedia a mame domy na jednom dvore....ale ja si myslím,ze človek,ktorý uz raz fajcil sa k tomu vždy vrati a nezastavi ho ani priateľ... jedno nastartovanie a už to bude...


Naposledy som fajčila v roku 2002. Dúfam, že ja budem výnimka. Otec nevie prestať s fajčením. On už vyškušal aj elektronicku cigaretu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:25 pm

melindi píše:
Jajus345 píše:Ja doma napr.nefajcim lebo svokrovci o tom nevedia a mame domy na jednom dvore....ale ja si myslím,ze človek,ktorý uz raz fajcil sa k tomu vždy vrati a nezastavi ho ani priateľ... jedno nastartovanie a už to bude...


Naposledy som fajčila v roku 2002. Dúfam, že ja budem výnimka. Otec nevie prestať s fajčením. On už vyškušal aj elektronicku cigaretu.


No aj o nej sa už všade píše,že je nezdravá :? ja som tiež občas prestala..ale ja si pri tom proste oddýchnem :lol: ale je pravda,že klasickú hrubšiu cigu a ani ťažkú už nevyfajčím..je mi to proste silné :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 2:35 pm

Janka81 píše:
melindi píše:
Jajus345 píše:Ja doma napr.nefajcim lebo svokrovci o tom nevedia a mame domy na jednom dvore....ale ja si myslím,ze človek,ktorý uz raz fajcil sa k tomu vždy vrati a nezastavi ho ani priateľ... jedno nastartovanie a už to bude...


Naposledy som fajčila v roku 2002. Dúfam, že ja budem výnimka. Otec nevie prestať s fajčením. On už vyškušal aj elektronicku cigaretu.


No aj o nej sa už všade píše,že je nezdravá :? ja som tiež občas prestala..ale ja si pri tom proste oddýchnem :lol: ale je pravda,že klasickú hrubšiu cigu a ani ťažkú už nevyfajčím..je mi to proste silné :wink:


To nie je vela. Vieš on má rakovinu. Lekári mu zákazali fajčenie. On fajčí denne min. 10 cigarety.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:40 pm

melindi píše:[quote="Janka81

Naposledy som fajčila v roku 2002. Dúfam, že ja budem výnimka. Otec nevie prestať s fajčením. On už vyškušal aj elektronicku cigaretu.


No aj o nej sa už všade píše,že je nezdravá :? ja som tiež občas prestala..ale ja si pri tom proste oddýchnem :lol: ale je pravda,že klasickú hrubšiu cigu a ani ťažkú už nevyfajčím..je mi to proste silné :wink:[/quote]

To nie je vela. Vieš on má rakovinu. Lekári mu zákazali fajčenie. On fajčí denne min. 10 cigarety.[/quote]
Tak to ma mrzí :( :( A ako dlho sa už lieči a ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 3:01 pm

Už v roku 2002 mu začalo. Dostal chemoterapiu. Potom bol mu lepšie. Išiel do invalidu. A problemy začali minuly rok. Zase chemoterapia. Už chodí každý týžden do Bratislavy na Krámare.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 3:05 pm

melindi píše:Už v roku 2002 mu začalo. Dostal chemoterapiu. Potom bol mu lepšie. Išiel do invalidu. A problemy začali minuly rok. Zase chemoterapia. Už chodí každý týžden do Bratislavy na Krámare.



:( Mrzí ma to aj za Teba---ja som stretla pre mesiacom v Blave na hrade tiež 2 onko pacientky z Kramárov..a tiež fajčiarky..ale inak veselé baby..len ma mrzelo,že nič nevedia a ani nemajú záujem naštudovať si niečo o alternatívnych liečbach rakoviny :? :(
Chemo nie je žiadna výhra..viac poničí ako pomôže...Koľko má ocino rokov a ako sa lieči okrem chemo,niečo aj vyskúšal?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 3:21 pm

V decembri bude 65 rokov. Používá granulát Avemar, má ešte lieky proti bolesti.. Bohužial tie alternativné liečby neskúšal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť