Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Horúčky bez zjavnej príčiny

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 8:54 pm

nie nemám...písala som, že sme mali len vtedy, ak malému išli zúbky...tak hľadaj ďalej, možno sa ti niekto ozve....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Sob Aug 30, 2014 5:35 am

Tasija píše:
melindi píše:Aj my máme také problémy. Aj včera večer mala horučku.


Vážne? Aj sa vám to opakuje? Koľko trvajú horúčky?


2 dni. Crp je poriadku. Cikaním má problémy. V moči má bakterie. Už od júla. Stredu ideme nefrologovi. Ale lekár hovoril, že nie z toho má horučku. Už od januára máme také problémy. Mesačne, dvojmesačne opakuje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 12:23 pm

Tasija píše:Veď ja s ňou tiež súhlasím, ja som ale nechcela rady, čo mám robiť, ale či má niekto rovnakú skúsenosť s takto horúčkujúcimi deťmi ...


Ja mám s mojim synom skúsenosť len so zvýšenými teplotami bez zjavnej príčiny,ktoré sa tiež dlhšiu dobu opakovali..a robili sme mu komplet krv a nič :idea:
Takže ja som to céčko podávala denne+ kokosový olej+ rybý olej tekutý a pomohlo :wink: Takže nič tým nepokazíš,ked budeš céčko ordinovať denne..ale nie dávky ako 100mg..to sa píše na krabičkách,ale je to nič pre organizmus...Ja som mu dávala ked bol chorý aj každú hodinu za malú lyžičku rozriedenú v čaji,či v nejakom sirupe,pretože tento práškový nemecký C vitamín je kyselý...tá mala lyžička môže mať od cca 1000mg do 3000mg..záleží na jej veľkosti..raz mi to jedna kočka vážila na zlatníckej váhe :lol: :wink:
Podľa posledných štúdií sa odporúčajú vysoké dávky už aj deťom...A ak nebol chorý,tak raz denne za lyžičku..na leto to vždy vysadím a pokračujem až na jeseň..a cez jeseň a zimu dávam aj Vigantoil-ten sa dáva detičkám,ked sú malinké,aby nemali krivicu-tuším všetky to jedia,alebo aspon sa to tak robilo..a ja si ho sebe i synovi ordinujem tiež :wink: D3 výborne podporuje okrem iného aj imunitu a ľudia ho majú v tele nedostatok :(
Toto je výborný článok,tak mrknite na to :wink:

http://www.badatel.net/davkovanie-vitaminu-c/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:24 pm

melindi píše:
Tasija píše:
melindi píše:Aj my máme také problémy. Aj včera večer mala horučku.


Vážne? Aj sa vám to opakuje? Koľko trvajú horúčky?


2 dni. Crp je poriadku. Cikaním má problémy. V moči má bakterie. Už od júla. Stredu ideme nefrologovi. Ale lekár hovoril, že nie z toho má horučku. Už od januára máme také problémy. Mesačne, dvojmesačne opakuje.


Inak toto je zvláštne, že crp v poriadku a má baktérie a problémy s cikaním. Ale horúčku kvôli tomu vylúčili. Tak to je ďalšia záhada ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:27 pm

Janka81 píše:
Tasija píše:Veď ja s ňou tiež súhlasím, ja som ale nechcela rady, čo mám robiť, ale či má niekto rovnakú skúsenosť s takto horúčkujúcimi deťmi ...


Ja mám s mojim synom skúsenosť len so zvýšenými teplotami bez zjavnej príčiny,ktoré sa tiež dlhšiu dobu opakovali..a robili sme mu komplet krv a nič :idea:
Takže ja som to céčko podávala denne+ kokosový olej+ rybý olej tekutý a pomohlo :wink: Takže nič tým nepokazíš,ked budeš céčko ordinovať denne..ale nie dávky ako 100mg..to sa píše na krabičkách,ale je to nič pre organizmus...Ja som mu dávala ked bol chorý aj každú hodinu za malú lyžičku rozriedenú v čaji,či v nejakom sirupe,pretože tento práškový nemecký C vitamín je kyselý...tá mala lyžička môže mať od cca 1000mg do 3000mg..záleží na jej veľkosti..raz mi to jedna kočka vážila na zlatníckej váhe :lol: :wink:
Podľa posledných štúdií sa odporúčajú vysoké dávky už aj deťom...A ak nebol chorý,tak raz denne za lyžičku..na leto to vždy vysadím a pokračujem až na jeseň..a cez jeseň a zimu dávam aj Vigantoil-ten sa dáva detičkám,ked sú malinké,aby nemali krivicu-tuším všetky to jedia,alebo aspon sa to tak robilo..a ja si ho sebe i synovi ordinujem tiež :wink: D3 výborne podporuje okrem iného aj imunitu a ľudia ho majú v tele nedostatok :(
Toto je výborný článok,tak mrknite na to :wink:

http://www.badatel.net/davkovanie-vitaminu-c/


tak to riadne vysoké dávky céčka ste dávali ... tá kombinácia sa mi ale páči s tými olejmi ...
ja dávam cebion 3x denne podľa návodu na škatuľke, tak to je asi málo , čo ? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Sob Aug 30, 2014 12:47 pm

Aj dneska má horučku. Zatial len 37,5. Dúfam, že nemusíme isť na pohovosť večer. Teraz spinka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:56 pm

melindi píše:Aj dneska má horučku. Zatial len 37,5. Dúfam, že nemusíme isť na pohovosť večer. Teraz spinka.


Ale veď to je len zvýšená teplotka, to nič nie je ... aj naša malá má tak, lebo soplí ... Horúčka je až od 38,5 ... či jej to zvykne tak vystúpiť potom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Sob Aug 30, 2014 1:04 pm

Ano, takto začína. Ešte paralen som jej nedala. Naposledy mala 39,5.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 1:10 pm

melindi píše:Ano, takto začína. Ešte paralen som jej nedala. Naposledy mala 39,5.


Och joj a čo vám hovoria, keď prídete na pohotovosť? My máme rekord 40,2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Sob Aug 30, 2014 1:30 pm

Vyšetria, pozeraju či nemá zápal hrdla. Minule dostala Infacol.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 1:50 pm

melindi píše:Vyšetria, pozeraju či nemá zápal hrdla. Minule dostala Infacol.


A zdá sa ti, že je chorá teraz? Koľko má rôčkov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 3:52 pm

Tasija píše:
Janka81 píše:
Tasija píše:
tak to riadne vysoké dávky céčka ste dávali ... tá kombinácia sa mi ale páči s tými olejmi ...
ja dávam cebion 3x denne podľa návodu na škatuľke, tak to je asi málo , čo ? :D



Tak ten Cebion určite lepšie ako nič :wink: :wink: Pozrela si ten link na bádateľa??tam máš pekne rozpísané dávkovanie céčka :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Sob Aug 30, 2014 4:15 pm

Tasija píše:
melindi píše:Vyšetria, pozeraju či nemá zápal hrdla. Minule dostala Infacol.


A zdá sa ti, že je chorá teraz? Koľko má rôčkov?


Bohužial ano. Aj hrdlo má červené.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 4:53 pm

Tak ten Cebion určite lepšie ako nič :wink: :wink: Pozrela si ten link na bádateľa??tam máš pekne rozpísané dávkovanie céčka :wink: :wink:[/quote]

hej pozrela, len ja poznám toho chalana, čo je za tým a neveľmi mu dôverujem ... som z toho taká v rozpakoch, no... ale tak určite nie je úplne mimo... inak som zistila, že každopádne tie deti predávkovávam, lebo ja im dávam 3x denne ten cebion a ono to má byť denná dávka, tak dávam trojnásobok :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 4:55 pm

Bohužial ano. Aj hrdlo má červené.[/quote]

Tak jej hneď niečo nasaď, aby sa to nerozvinulo ... a to céčko jej dávaj, ako sa tu spomína
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť