Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Riedke vlásky

Riedke vlásky

od Tasija » Pia Aug 29, 2014 6:23 pm

Mamičky majú alebo mali aj vaše dievčatká riedke vlásky? Naša malá má, veľa ľudí mi radí ju strihať, ale nemyslím, že sa počet vlasov zvýši ostrihaním ... Aké s tým máte skúsenosti, ako ste to riešili? Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 6:59 pm

ahoj, odporúčam ostrihať...čím viac stríhaš, tým viac hustnú....ale nezáleží to vždy od toho....možno je to dedičné...mohla zdediť vlásky aj po prababke....keď ju veľmi nechceš strihať, tak jej strihaj aspoň končeky vlasov....ja pamätám, že mi moja mamka umývala vlasy v žihľavovom vývare...čerstvá nazbieraná žihľava zaliatá vo vriacej vode...pre lesk je dobré vajíčko....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Pia Aug 29, 2014 7:14 pm

Ja mám síce chlapca,ale ked bol malinký,mal tiež len také páperie :wink: A za 12 rokov má usté háro,lebo ho samozrejme pravidelne "kosím " strojčekom :lol: :lol:
Takže podľa mna tým strihaním sa fakt nejak rast vlasov podporí :wink: :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 7:17 pm

môžem len a len súhlasiť s Jankou81 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 12:11 pm

Ale podľa mňa má väčšina malinkých detičiek riedke vlásky a ako rastú,tak im hustnú :wink: takže ja by som paniku nerobila..samozrejme je to asi aj v génoch :wink: :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:21 pm

Janka81 píše:Ale podľa mňa má väčšina malinkých detičiek riedke vlásky a ako rastú,tak im hustnú :wink: takže ja by som paniku nerobila..samozrejme je to asi aj v génoch :wink: :)


joj no tak paniku z toho určite nerobím, len som chcela vedieť nejaké rady, tipy, triky a teda či máte skúsenosť s tým, že strihanie funguje, lebo ja to vidím tam, že vlasy rastú z cibuliek a ostrihaním sa počet teda nemá prečo zvýšiť, ja mám skôr pocit akoby to bolo optické ... určite súhlasím s podstrihávaním, to áno
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:22 pm

Jajus345 píše:ahoj, odporúčam ostrihať...čím viac stríhaš, tým viac hustnú....ale nezáleží to vždy od toho....možno je to dedičné...mohla zdediť vlásky aj po prababke....keď ju veľmi nechceš strihať, tak jej strihaj aspoň končeky vlasov....ja pamätám, že mi moja mamka umývala vlasy v žihľavovom vývare...čerstvá nazbieraná žihľava zaliatá vo vriacej vode...pre lesk je dobré vajíčko....


s tou žihlavou poznám, skúšala som aj na sebe, ale veru už dávnejšie, možno si to zopakujem :) veď áno, dedičné, preto mi nejde do hlavy, že ich má tak málo ... ale po tej prababke by to teda mohlo byť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 12:27 pm

Tasija píše:
Janka81 píše:Ale podľa mňa má väčšina malinkých detičiek riedke vlásky a ako rastú,tak im hustnú :wink: takže ja by som paniku nerobila..samozrejme je to asi aj v génoch :wink: :)


joj no tak paniku z toho určite nerobím, len som chcela vedieť nejaké rady, tipy, triky a teda či máte skúsenosť s tým, že strihanie funguje, lebo ja to vidím tam, že vlasy rastú z cibuliek a ostrihaním sa počet teda nemá prečo zvýšiť, ja mám skôr pocit akoby to bolo optické ... určite súhlasím s podstrihávaním, to áno



A koľko rokov má malinká?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 12:59 pm

Janka81 píše:
Tasija píše:
Janka81 píše:Ale podľa mňa má väčšina malinkých detičiek riedke vlásky a ako rastú,tak im hustnú :wink: takže ja by som paniku nerobila..samozrejme je to asi aj v génoch :wink: :)


joj no tak paniku z toho určite nerobím, len som chcela vedieť nejaké rady, tipy, triky a teda či máte skúsenosť s tým, že strihanie funguje, lebo ja to vidím tam, že vlasy rastú z cibuliek a ostrihaním sa počet teda nemá prečo zvýšiť, ja mám skôr pocit akoby to bolo optické ... určite súhlasím s podstrihávaním, to áno



A koľko rokov má malinká?? :)


Dva. Teda musím povedať, že ako ročná mala skoro holú hlavu a odvtedy postúpila výrazne, ale stále je to len také nič ... keď jej spravím copík, tak to najviac vidieť ... tú kožu na hlave :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 3:48 pm

Podľa mňa by si ešte mala vydržať,určite jej to zhustne :wink: A ked chceš,tak skús také prírodné zábaly na vlásky..kokosový olej je výborný aj na tieto účely :D :D Namaž jej s tým hlávku a nejako to obal,či daj nejaký tenší igelit a čiapočku cca na 15-20 minút..dobre jej to vyživí korienky a celkovo pokožku hlávky a uvidíš :wink: ja by som to dávala aj 2x do týždna,alebo aspoň raz..určite tým nič nepokazíš :wink: :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Sob Aug 30, 2014 4:58 pm

Janka81 píše:Podľa mňa by si ešte mala vydržať,určite jej to zhustne :wink: A ked chceš,tak skús také prírodné zábaly na vlásky..kokosový olej je výborný aj na tieto účely :D :D Namaž jej s tým hlávku a nejako to obal,či daj nejaký tenší igelit a čiapočku cca na 15-20 minút..dobre jej to vyživí korienky a celkovo pokožku hlávky a uvidíš :wink: ja by som to dávala aj 2x do týždna,alebo aspoň raz..určite tým nič nepokazíš :wink: :P :P


wau, to je veľmi zaujímavý návod, to som ešte nepočula nikdy, že kokosový olej aj takto ... to si asi aj ja švihnem :D alebo asi len ja, lebo to naše dieťa nevydrží v kľude ani minútu, to by si určite strhávala ... ale možno skúsim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 8:36 pm

Tasija píše:
Janka81 píše:Podľa mňa by si ešte mala vydržať,určite jej to zhustne :wink: A ked chceš,tak skús také prírodné zábaly na vlásky..kokosový olej je výborný aj na tieto účely :D :D Namaž jej s tým hlávku a nejako to obal,či daj nejaký tenší igelit a čiapočku cca na 15-20 minút..dobre jej to vyživí korienky a celkovo pokožku hlávky a uvidíš :wink: ja by som to dávala aj 2x do týždna,alebo aspoň raz..určite tým nič nepokazíš :wink: :P :P


wau, to je veľmi zaujímavý návod, to som ešte nepočula nikdy, že kokosový olej aj takto ... to si asi aj ja švihnem :D alebo asi len ja, lebo to naše dieťa nevydrží v kľude ani minútu, to by si určite strhávala ... ale možno skúsim



Tuto si o ňom počítaj :wink:

http://www.biolinka.sk/product.php?id_product=77

Kedysi so ho brala od nich,ale už teraz kupujem bežne v nejakom zdravíčku :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Ned Aug 31, 2014 1:00 pm

Janka81 píše:
Tasija píše:
Janka81 píše:Podľa mňa by si ešte mala vydržať,určite jej to zhustne :wink: A ked chceš,tak skús také prírodné zábaly na vlásky..kokosový olej je výborný aj na tieto účely :D :D Namaž jej s tým hlávku a nejako to obal,či daj nejaký tenší igelit a čiapočku cca na 15-20 minút..dobre jej to vyživí korienky a celkovo pokožku hlávky a uvidíš :wink: ja by som to dávala aj 2x do týždna,alebo aspoň raz..určite tým nič nepokazíš :wink: :P :P


wau, to je veľmi zaujímavý návod, to som ešte nepočula nikdy, že kokosový olej aj takto ... to si asi aj ja švihnem :D alebo asi len ja, lebo to naše dieťa nevydrží v kľude ani minútu, to by si určite strhávala ... ale možno skúsim



Tuto si o ňom počítaj :wink:

http://www.biolinka.sk/product.php?id_product=77

Kedysi so ho brala od nich,ale už teraz kupujem bežne v nejakom zdravíčku :P


odpadnem, ďakujem za link, netušila som, že je taký všestranne použiteľný, pôjdem kúpiť, ja viem, kde ho u nás mávajú, už som nad ním špekulovala, len som si vravela, že dosť veľa peňazí, som myslela, že to len na varenie :D vyviedla si ma z nevedosti :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 1:59 pm

Ja si kupujem takýto voňavý len na natieranie a na varenie len ten lacnejší a bez vône :wink: už som tu niekde dávala link na ten kokos na varenie,či? Myslím celkovo do fóra..ak nie,tak tu je ::

http://www.kokosovysvet.sk/?5,SK_kokoso ... osovy-olej

Tento z linku je výborný na varenie ,ale u nás majú od inej značky v zdravíčku a tiež je cena za takéto väčšie balenie okolo 7€.. :wink:
Kedysi tieto oleje boli len na nete,ale dnes sa už bežne nájdu v nejakom obchoďáku v bioobchode :wink: Treba si obehať a a nájsť naj cenu a hotovo..Si predstav,že si dusíš cibuľu pod mäso na kokosovom zdravom oleji-no paráda a ešte Ti aj znižuje cholesterol :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Ned Aug 31, 2014 4:34 pm

Janka81 píše:Ja si kupujem takýto voňavý len na natieranie a na varenie len ten lacnejší a bez vône :wink: už som tu niekde dávala link na ten kokos na varenie,či? Myslím celkovo do fóra..ak nie,tak tu je ::

http://www.kokosovysvet.sk/?5,SK_kokoso ... osovy-olej

Tento z linku je výborný na varenie ,ale u nás majú od inej značky v zdravíčku a tiež je cena za takéto väčšie balenie okolo 7€.. :wink:
Kedysi tieto oleje boli len na nete,ale dnes sa už bežne nájdu v nejakom obchoďáku v bioobchode :wink: Treba si obehať a a nájsť naj cenu a hotovo..Si predstav,že si dusíš cibuľu pod mäso na kokosovom zdravom oleji-no paráda a ešte Ti aj znižuje cholesterol :wink: :wink: :wink:


Nie, nie, tento si myslím nedávala, aspoň neviem ... to je ale veľmi solídna cena ... pobehám si to veru, že kde sa oplatí, lebo šak lacné to nie je ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť