Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Horúčky bez zjavnej príčiny

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Janka81 » Sob Aug 30, 2014 8:40 pm

Tasija píše:Tak ten Cebion určite lepšie ako nič :wink: :wink: Pozrela si ten link na bádateľa??tam máš pekne rozpísané dávkovanie céčka :wink: :wink:


hej pozrela, len ja poznám toho chalana, čo je za tým a neveľmi mu dôverujem ... som z toho taká v rozpakoch, no... ale tak určite nie je úplne mimo... inak som zistila, že každopádne tie deti predávkovávam, lebo ja im dávam 3x denne ten cebion a ono to má byť denná dávka, tak dávam trojnásobok :D[/quote]

To je v pohode :wink: maximálne to vycikajú..nič sa im nestane :wink:

Inak ten rybí olej majú v zdravíčku aj bez zápachu a chuti po rybách a dokonca aj z príchuťami :wink: Tiež som ho kedysi tu objavila::

http://www.biolinka.sk/category.php?id_category=26
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Ned Aug 31, 2014 6:56 am

Tasija píše:Bohužial ano. Aj hrdlo má červené.


Tak jej hneď niečo nasaď, aby sa to nerozvinulo ... a to céčko jej dávaj, ako sa tu spomína[/quote]

Stoptussin som jej dala. Hlas je taký chrapľavý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Ned Aug 31, 2014 12:55 pm

Stoptussin som jej dala. Hlas je taký chrapľavý.[/quote]

My sme prosím pekne boli na pohotovosti ... že angína ... v noci už mala 39 .. ale tak tentokrát to nie je horúčka bez príčiny, má sopel riadny a kašle, tak to ma upokojuje :) u vás ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Ned Aug 31, 2014 2:31 pm

Tasija píše:Stoptussin som jej dala. Hlas je taký chrapľavý.


My sme prosím pekne boli na pohotovosti ... že angína ... v noci už mala 39 .. ale tak tentokrát to nie je horúčka bez príčiny, má sopel riadny a kašle, tak to ma upokojuje :) u vás ako?[/quote]

Aké lieky dostala? Horúčku nemá, ale hlas má stále chrapľavý. Vyzerá tak, že boli jej hrdlo. Ona ešte nevie rozprávať. Neviem či isť s tým na pohotovosť, alebo nie. K lekárovi ideme stredu. Ideme k nefrologovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Ned Aug 31, 2014 4:31 pm

melindi píše:
Tasija píše:Stoptussin som jej dala. Hlas je taký chrapľavý.


My sme prosím pekne boli na pohotovosti ... že angína ... v noci už mala 39 .. ale tak tentokrát to nie je horúčka bez príčiny, má sopel riadny a kašle, tak to ma upokojuje :) u vás ako?


Aké lieky dostala? Horúčku nemá, ale hlas má stále chrapľavý. Vyzerá tak, že boli jej hrdlo. Ona ešte nevie rozprávať. Neviem či isť s tým na pohotovosť, alebo nie. K lekárovi ideme stredu. Ideme k nefrologovi.[/quote]

Ospamox antibiotiká, pamycon do nosa. Skús jej dať kalciový sirup, našim to pomáha na sliznice, to mám ako liek prvej pomoci :) Pokiaľ nemá horúčku, tak by som ešte počkala a dala jej ešte aj cebion.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Str Sep 10, 2014 4:41 am

Ahoj!
Ako sa má tvoja dcéra?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Štv Sep 11, 2014 1:44 pm

melindi píše:Ahoj!
Ako sa má tvoja dcéra?


ahoj, ďakujem za opýtanie ... pediatrička jej zmenila ten ospamox, že to je otrasné atb a dala jej penbene a ešte stále sa ním napchávame! že aby sa poriadne preliečila. .. zdá sa, že jej nič nie je, včera síce muž zahlásil, že je nejaká horúca, ale pre istotu som ju ani nemerala ... šak má atb preboha
a čo tvoja?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Štv Sep 11, 2014 1:48 pm

Boli sme minulý týždeň u nefrologa. Ona k nám poslala k gynekologovi. Dcéra dostala čapíky. Potom v decembri ideme k imunologovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Štv Sep 11, 2014 3:25 pm

melindi píše:Boli sme minulý týždeň u nefrologa. Ona k nám poslala k gynekologovi. Dcéra dostala čapíky. Potom v decembri ideme k imunologovi.


takže to vyzerá na niečo gynekologické?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Pia Sep 12, 2014 8:52 am

Áno. V stredu budeme mať výsledky. Možno, že má slabú imunitu.
Tvoja už nosí v tomto počasí pančuchy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Janka81 » Pia Sep 12, 2014 12:51 pm

Určite by som jej dávala už pančušky,ked je taká náchylná..a doma teplo obliecť,hlavne od nôh aby mala teplo a kríže schované :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Pia Sep 12, 2014 7:18 pm

melindi píše:Áno. V stredu budeme mať výsledky. Možno, že má slabú imunitu.
Tvoja už nosí v tomto počasí pančuchy?


Nie, nie, my nenosíme pančuchy ešte vôbec ... čo by som jej v zime potom dala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Uto Sep 16, 2014 7:49 am

Kvôli k tomu bojím, ale už nosí aj moja pančuchy. Kúpim jej oteplovačky. Dúfam, že budeme mať takú zimu, ako minulý rok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Janka81 » Uto Sep 16, 2014 11:33 am

melindi píše:Kvôli k tomu bojím, ale už nosí aj moja pančuchy. Kúpim jej oteplovačky. Dúfam, že budeme mať takú zimu, ako minulý rok.



Tvoja je ešte bábätko prakticky :wink: a ešte ked je aj chorlavá,treba jej už pančušky dávať hlavne ráno,ked niekam idete..poobede,ak svieti slniečko a je fakt teplo,tak samozrejme nie :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Uto Sep 16, 2014 12:45 pm

melindi píše:Kvôli k tomu bojím, ale už nosí aj moja pančuchy. Kúpim jej oteplovačky. Dúfam, že budeme mať takú zimu, ako minulý rok.


Koľko má malá? Kamoška ráno tiež dáva malému už pančuchy, ale on má 15 mesiacov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť