Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - alkohol za volantom

alkohol za volantom

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:08 am

Ahojte, čo si myslíte o vodičoch, ktorí užívajú alkohol a sadnú za volant.... :x
Mne sa raz stalo chcela som odbočiť k jednému nakupnemu centru lebo na semafore som mala zelenú,oproti idúce auto malo červenú,ale nejako to znenilo...takze pri odbocovani vpalil priamo do mna...namerali mu 0,5 promile skoda na mojom aute 1500 eur...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: alkohol za volantom

od melindi » Ned Aug 31, 2014 9:05 am

Oni sú nezodpovední ludia. Opitý by človek nemal sadnúť za volant. Treba od nich ihned zobrať vodičák. Ale väčšina nehod je kvôli opitým človekom. Pozri Rezešovu. Štyri ludia zomreli, a ona ešťe nie vo väzení.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 6:08 pm

Každému jednému naplieskať na hubu :twisted: :twisted: :twisted: Majú doma chlastať a tam aj ostať :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 8:58 pm

jasne....ale ako sa to všetko rieši? nijako, vezmu vodičák na po,l roka nejaká tá pokuta 800 € a to je všetko, napr. poznám jednu osobu namerali mu 2,1 promile....vzali ho do vyšetrovačky policajt kamarát, sudca kamarát a to je všetko, žiaden postih, pokutu zaplatil, na aute si nepojazdí cca pol roka a pokračuje ďalej, načo sú potom zákony? Ak sa nemýlil v takomto prípade už nemal šoferovať vôbec :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 9:34 pm

Jajus345 píše:jasne....ale ako sa to všetko rieši? nijako, vezmu vodičák na po,l roka nejaká tá pokuta 800 € a to je všetko, napr. poznám jednu osobu namerali mu 2,1 promile....vzali ho do vyšetrovačky policajt kamarát, sudca kamarát a to je všetko, žiaden postih, pokutu zaplatil, na aute si nepojazdí cca pol roka a pokračuje ďalej, načo sú potom zákony? Ak sa nemýlil v takomto prípade už nemal šoferovať vôbec :oops: :oops: :oops:



Nooo..u nás sú zákony na h...o žiaľ :? :evil: sudcovia skorumpovaní,takže nič tu bežný smrteľník neporieši :lol: :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 10:04 pm

Minule sa stalo,mladý zasran 18 ročný nevybral zákrutu vrazil do auta v ňom sedela matka s dcérou,matka na mieste mŕtva dcere nic,videla som to na vlastne oci...podotykam po mame ostali 3 deti,18 ročnému vodicovi nic,otecko právnik vysekal ho zo všetkého ani basa,ani odobratie vodicaka len pokuta....vsetko sa ta spinavost hodila na zosnulu matku....nik nepozera,ze ostali 3 polosiroty....ked si nato spomeniem az do placu....ale otecko vie robiť zazraky!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: alkohol za volantom

od melindi » Pon Sep 01, 2014 8:46 am

Ja mám vodičšký preukaz, ale kvóli takých ľudí bojím, nešoferujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:16 am

melindi píše:Ja mám vodičšký preukaz, ale kvóli takých ľudí bojím, nešoferujem.



Aj ja mám vodičák od 1998,ale radšej vôbec nejazdím..bojím sa ako čert kríža :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:18 am

Jajus345 píše:Minule sa stalo,mladý zasran 18 ročný nevybral zákrutu vrazil do auta v ňom sedela matka s dcérou,matka na mieste mŕtva dcere nic,videla som to na vlastne oci...podotykam po mame ostali 3 deti,18 ročnému vodicovi nic,otecko právnik vysekal ho zo všetkého ani basa,ani odobratie vodicaka len pokuta....vsetko sa ta spinavost hodila na zosnulu matku....nik nepozera,ze ostali 3 polosiroty....ked si nato spomeniem az do placu....ale otecko vie robiť zazraky!!!!!


Joj,ani nevrav :( :( :( strašné niečo...aspon vidíš,ako to u nás chodí..prachy a hyenizmus vládnu svetu :evil: :twisted: :evil: :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:34 am

Ja mam vodičský preukaz 10 rokov zo začiatku som jazdila asi rok potom do mňa vletel jeden mladý mala som problém s krčnou chrbticou....potom som nejazdila asi 4 roky lebo som sa strašne bála....teraz tomu to už je 5 rokov co jazdim,ale keby som nemala prácu,tak ďaleko,ze je potrebné mať auto,tak sa možno neodhodlam....ale na druhej strane ma tesi,ze mi zbytočne v penazenke nestojí kartička v hodnote 350 eur len tak...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:47 am

Jajus345 píše:Ja mam vodičský preukaz 10 rokov zo začiatku som jazdila asi rok potom do mňa vletel jeden mladý mala som problém s krčnou chrbticou....potom som nejazdila asi 4 roky lebo som sa strašne bála....teraz tomu to už je 5 rokov co jazdim,ale keby som nemala prácu,tak ďaleko,ze je potrebné mať auto,tak sa možno neodhodlam....ale na druhej strane ma tesi,ze mi zbytočne v penazenke nestojí kartička v hodnote 350 eur len tak...



Jazdiť je inak fajn..no ja aj tak auto nemám,ale bodlo by aspon na nákupy a tak,lebo už mám roky až po zem :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 12:50 pm

Ja som fakt rada,ze auto mam,lebo ak potrebujem ist k lekarovi,najbližší je od nás vzdialený 30 km,spoje nemame každú hodinu...ak chcem ist domov k našim to je 60 km od miesta kde byvam..
síce je pravda,ze také autíčko vela papa,ale bez neho som stratena...ty si nikdy nemala auto? Načo si si potom robila vodicak?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:23 pm

Jajus345 píše:Ja som fakt rada,ze auto mam,lebo ak potrebujem ist k lekarovi,najbližší je od nás vzdialený 30 km,spoje nemame každú hodinu...ak chcem ist domov k našim to je 60 km od miesta kde byvam..
síce je pravda,ze také autíčko vela papa,ale bez neho som stratena...ty si nikdy nemala auto? Načo si si potom robila vodicak?



To som si robila ešte dáávno-že aby som mala :lol: aj som trocha pojazdila ešte pred svadbou s bývalým priateľom..ale od vtedy už nie :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: alkohol za volantom

od melindi » Pon Sep 01, 2014 2:47 pm

Ja som robila ešte v roku 2000. Začala som pracovať. A ihned v prvých vyplatach som urobila. Otec mi nedovolil zajdiť.
Potom, keď malá ide do školky chcela by a som absolvovať kondičné jazdy v autoškole. Mi býváme v dedine. Tu nemáme ani poštu, ani lekára. Tri potraviny, jedna krčma. To je všetko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: alkohol za volantom

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 3:01 pm

melindi píše:Ja som robila ešte v roku 2000. Začala som pracovať. A ihned v prvých vyplatach som urobila. Otec mi nedovolil zajdiť.
Potom, keď malá ide do školky chcela by a som absolvovať kondičné jazdy v autoškole. Mi býváme v dedine. Tu nemáme ani poštu, ani lekára. Tri potraviny, jedna krčma. To je všetko.



Ja ho mám od 98" :wink: najazdila som aj s autoškolou spolu cca 200km :lol: ale tak zas my tu v Trenčíne máme všetko,ja by som ho skôr na nákupy-minerálky a také ťažké veci skor potrebovala..ale tak malý mi už odnesie ťažké,tak už hádam budem mať pohov :wink:
Zase na druhej strane ja by som brala taký pokoj od ľudí,,aj ked je to ťažšie..Kde bývaš? :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť