Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - Hľadám prácu na doma

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 3:12 pm

tak to ti verím, že je to na infarkt....neskúšala si si urobiť nejaký jazykový kurz?...ja som vyučená v odbore chemik operátor Životné prostredie a pracujem v oblasti Logistik, urobila som si kurz podvojného účtovníctva a angličtiny.....môžem vedieť, koľko máš rokov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 3:57 pm

V nedeľu budem mať 32 a včera som sa bola spytať v Bytči na kurz nemeckeho jazyka a bude sa robit kurz,ale za 1 hodinu chcu od jednotlivca 9€ a ked by som bola s viacerymi tak 6,50€ a chcu peniaze na raz za desat hodin a kde na to mam vziat?ale nemecky jazyk som sa ucila 4 roky na ZŠ a 3 na SOU,takze viem slovicka,len gramatiku moc asi nie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od keilayh » Štv Aug 28, 2014 4:36 pm

Kathleen31 píše:A myslíš,že by mi to niekto zobral v obchode?Čo,ked by chceli vobchode zaplatiť,zato,že mi to predajú?a ak by ma chceli oklamať v obchode a predať to drahšie a mne dať zato,len pár €?


Ale prečo to tak berieš že oklamať?
Veď normálna dohoda, prídeš do obchodu kde by take mohli predávať alebo maju dekoracie na predaj alebo doplnky do bytu alebo niečo take a spytať sa ich, či by nemali záujem, že by si im vedela dodať nejake obrazy. Samozrejme isť tam už s ukážkou. Dohodneš sa, že za jeden obrazok chceš 10€ (alebo ja neviem kolko, asi podla velkosti) a to ti daju. To čo si ony daju na vrch je už len ich zaležitosť.

Nemyslela som to tak, že im to tam len tak daš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 4:42 pm

Neskusila si sa s nimi dohodnut? Ale skus inú možnosť nájsť nejakého učiteľa...ja som sa v angličtine zdokonalila aj z netu...je tam dost vela veci...najskor som sa ucila pesničky po anglicky...potom ľahšie detské knižky som citala...a až neskôr som sa dala na kurz lebo v mojej práci potrebujem odborne vyrazy...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Štv Aug 28, 2014 5:12 pm

Mas pravdu,obeham obchody s doplnkami a pod a poopytujem sa o odpredaj obrazov a co sa tyka nemeckeho jazyka,viem,ze moj ucitel zo ZŠ,by ma mohol doucovat a myslim,ze by to bolo o dost lacnejsie,on aj chodi sem tam pracovat do Nemecka,takze urcite vie dobre po nemecky.Dakujem Ti za tipy :-D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 6:48 pm

ale nechceš odísť do nemecka, či? Vyskúšaj najskôr svoje výrobky predať známym za symbolickú cenu...napr. 1 €...možno sa ti to vidí trošku blbé, ale keď vedia aká je situácia, tak to nebudú brať zlé :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Pia Aug 29, 2014 6:00 pm

Nie nechcem ist do nemecka,chcem sa preto naucit hovorit plynule nemecky,lebo chcem pracovat s nemeckym jazykom-prekladat,ak to chcem robit,musim vediet prelozit test,ktory mi daju na skusku.Ak to urobim,budem moct pracovat aj doma
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 6:12 pm

ak chceš prekladať texty, nestačí vedieť hovoriť plynule po nemecky, tam je základ gramatika, nemyslíš? ja rozprávam po anglicky už asi 7 rok a vždy sa učím....je to dosť zložité...ale ak si šikovná, všetko sa dá ak sa chce.... :D :D :D najvyšší čas začať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Sob Aug 30, 2014 9:37 pm

Slovicka z nemciny celkom viem este,ale gramatiku som uz zabudla,ale naucim sa to,vies problem je,ze sama sa to nenaucim,potrebujem,aby ma niekto z toho obcas vyskusal a viem,ze sa to naucim,verim si :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od melindi » Ned Aug 31, 2014 8:39 am

Kathleen31 píše:Ahojte hľadám prácu na doma,nevie niekto o nejakej?Ale serioznu a aj kde naozaj platia,o takú,ako je ermail,alebo monneymal nemam zaújem,tam vôbecnevyplácajú,Dakujem :)



Aj ja hladám prácu na doma. Tie výskumy si neskúšala? Ja som registrovala na niekoľko stránok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od marika171 » Ned Aug 31, 2014 11:23 am

Dobry den, som na materskej dovolenke a zacala som pracovat pre firmu OKG. Za tuto pracu mam realne peniaze. Pracujem vyhradne cez internet. V pripade zaujmu vam rada poskytnem viac info. Marika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Apr 28, 2010 3:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od melindi » Ned Aug 31, 2014 12:09 pm

marika171 píše:Dobry den, som na materskej dovolenke a zacala som pracovat pre firmu OKG. Za tuto pracu mam realne peniaze. Pracujem vyhradne cez internet. V pripade zaujmu vam rada poskytnem viac info. Marika



Ja mám zaujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od marika171 » Ned Aug 31, 2014 1:36 pm

Napiste mi prosim na email a hned vam poslem informacie. Dakujem
marika.hamorova@gmail.com
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Apr 28, 2010 3:23 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od melindi » Ned Aug 31, 2014 2:15 pm

marika171 píše:Napiste mi prosim na email a hned vam poslem informacie. Dakujem
marika.hamorova@gmail.com


Dakujem. Už som Vám poslala email.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Hľadám prácu na doma

od Kathleen31 » Ned Aug 31, 2014 3:53 pm

Ahoj na vyskumoch som zaregistrovana,ale chodia len par krat za mesiac a to je pre mna dost malo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť