Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - Práca z domu.

Práca z domu.

od Sandra14 » Uto Aug 26, 2014 9:41 am

Ahojte. Už dlhšie rozmýšľam nad prácou z domu. Na internete nájdete množstvo ponúk na mnohé som už reagovala ale bojím sa začať aby to nebol iba nejaký podvod. Nemáte s takýmto typom práce skúsenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 9:28 am

Re: Práca z domu.

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 1:24 pm

ahoj, mám skúsenosti a dosť veľké....napr. vypĺňanie e-mail alebo práca z domu skladanie pier, raz som na nete našla ponuka Práca na doma skladanie pier, ozvala som sa mailom istej pani...asi po 3 dňoch mi odpísala o akú prácu sa jedná, treba zaplatiť vstupný poplatok 15 € a všetky potrebné informácie mi prídu poštou...samozrejme mala som platiť dopredu prevod na účet...asi po týždni mi prišla domov obálka...bola som veľmi prekvapená...lebo v obálke som našla asi 5 papierov, ktoré boli prefotené a na každom papieri boli ponuky prác...vyzeralo to veľmi zaujímavo...mala som si vybrať, čo by som chcela robiť, mohla som si zvoliť aj viac ponúk...len háčik bol v tom, že každá ponuka mala opäť vstupný poplatok, ktorý bol viac ako 15 €. Je to lákanie peňazí od ľudí. Čo sa týka vypĺňanie dotazníkov, tá práca spočíva v tom, že sa zaregistrujete zadarmo na ich stránky a na Váš e-mail Vám chodia dotazníky, ktoré vypĺňate....po vyplnení máte pripísané na Vaše konto body, po nazbieraní určitých bodov...si môžete vybrať s ich ponuky vecnú cenu alebo premeniť na peniaze...tieto dotazníky chodili asi raz do mesiaca, takže žiadna šanca nazbierať veľa bodov.tak toto je moja skúsenosť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Práca z domu.

od marika171 » Ned Aug 31, 2014 5:37 pm

Ahoj, som na materskej a zacala som robit pre firmu OKG. Dostavam realne peniaze a pracujem najma cez internet. V pripade zaujmu piste mi na email: marika.hamorova@gmail.com
Marika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Apr 28, 2010 3:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť