Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - detske pestunky

detske pestunky

od taraba » Str Jún 09, 2010 7:54 pm

Ahojte. Kupili sme si detsku pestunku top com baby talker 1010 a nedari sa nam ju nastavit. Neviete nahodou niekto kde moze byt problem? Chceme to najskôr vyskusat, nez to pojdeme reklamovat. dakujem.[/b]
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Jún 07, 2010 3:26 pm

Re: detske pestunky

od sisu22 » Ned Jún 13, 2010 9:25 pm

taraba píše:Ahojte. Kupili sme si detsku pestunku top com baby talker 1010 a nedari sa nam ju nastavit. Neviete nahodou niekto kde moze byt problem? Chceme to najskôr vyskusat, nez to pojdeme reklamovat. dakujem.[/b]


skus google,mozno b y tam mohol byt navod na nastavenie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Sep 15, 2010 11:30 pm

Ahojko

Mam jednu uzasnu prihodu s detskou pestunkou kupenou v anglicku tiez sa nam nedala nastavit ale zato bola super na odposluch susedou pocula som co sa dve susedy rozpravali na dvore a to bolo asi 150m od nas uplne som bola z toho paf rychlo sme sa jej zbavili aby sme toho vela nevedeli a nemali potom problemy.....kedze byvam na dedine ine pikosky som pocula, ale hlavne je ze som nepocula mojho syna :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od lubenka77 » Ned Nov 28, 2010 8:39 am

ja mám philips avent a tiež, keď ho mám pri malom vonku, sa cítim ako v ústredni Śtb :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od Jamirka » Pia Dec 31, 2010 3:07 pm

Ja mám Philips, používala som pri oboch deťoch a nemôžem sa v ničom sťažovať. Má 8 rokov a stále plne funkčné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

Re: detske pestunky

od keilayh » Pon Sep 01, 2014 7:23 pm

My sme uplne prvu kupili nejaku drahu už si nepamätám značku, ale bol to vraj nejaky vystavny kus, a preto dali lepšiu cenu (cca 100€) no keď prišla domov a zapli sme ju nefungovala.
Tak sme ju vratili, kupili potom inu od Philips a tiež nefungovala :lol: Nakoniec sme zistili, že funguje inde len nie u nas doma.
Nechápem ... a zrejme fungovala aj tá prvá, len u nas doma sa jej asi nechcelo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť