Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - mobil

mobil

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 10:29 pm

Kúpili by ste vášmu dieťaťu mobil? Od akého veku by ste kúpili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od keilayh » Pon Sep 01, 2014 9:24 am

My sme dali v 2triede ale aj to naš postarši, ktory sa nepoužival. Samozrejme počuvame stále, že chce dotykový, a všetci maju len on nie ... chudááátenko :D
Telefon v podstate nepotrebuje vôbec, takže môže byť rád, že ma taky ako ma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:42 am

Môj starší syn ma mobil hneď od 1.triedy...lebo sa s nim potrebujeme s manzelom spojiť lebo obidvaja pracujeme....minuly rok mu žiaľ Tel.v škole ukradli...nik ma nato neupozornil...dozvedela som sa to,az ked som prišla domov....volala som jeho triednej,tak sa mi vyjadrila,ze vela veci sa kradne a ona s tým nic nespravi....keby ma aspoň upozornila co je vo veci,aby som blokla kartu...a pritom Tel.odovzdavaju ma začiatku vyucovania jej na stôl...ako by si reagovala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:57 am

Jajus345 píše:Kúpili by ste vášmu dieťaťu mobil? Od akého veku by ste kúpili?



Môj malý dostal ako prvák na Vianoce takú malú milú vysúvačku..doteraz leží doma na poličke a používa sa len výnimočne :lol: :wink: že on telefonovať nepotrebuje,ved je vkuse na skype,že by zbytočne míňal peniaze :lol: no anjelik :P hehe..a dotykáč tiež nepotrebuje,že už všetci s tým trapošia a fotia sa o život :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 12:43 pm

Ano,beriem to...keby sme obidvaja nepracovali,tak by som mobil neriešila...ale žiaľ cez skype sa s ním spojiť neviem...sice neviem Janka,ci pracujes...a ked ano,možno mas o deti postarane...zial mojim deťom konci družina 15.15 hod a my prichadzame domov z práce o 17.00 hod...tvoj malý je asi fakt zazracne dieťa...ma on aj nejaké záujmy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:38 pm

Jajus345 píše:Ano,beriem to...keby sme obidvaja nepracovali,tak by som mobil neriešila...ale žiaľ cez skype sa s ním spojiť neviem...sice neviem Janka,ci pracujes...a ked ano,možno mas o deti postarane...zial mojim deťom konci družina 15.15 hod a my prichadzame domov z práce o 17.00 hod...tvoj malý je asi fakt zazracne dieťa...ma on aj nejaké záujmy?



Tak ja teraz nerobím,takže preto mi volá len výnimočne,lebo inak som s ním stále v kontakte :wink: Ale má ho práve len pre prípad,keby som bola v práci..inak nemá komu volať :wink: a iné veci ako volanie na mobile nepotrebuje,lebo je už asi presýtený compom,tak nič iné nehľadá..a na mobile byť online nepotrebuje :wink:
Takže to je normálne,že deti majú mobil kvôli rodičom..len niektoré decká a hlavne dievčatá ho majú stále v rukách a aj po vonku s tým stále blbnú a v škole ani nevravím a to sa mi zdá zbytočné.. hlavne kočky sa s tým stále fotia,tak som aj rada,že nemám babu :P :wink: A kupovať mobily za cca 150€ skoro každý ro sa mi zdá už dosť divné--hlavne pre deti do cca 12rokov...ved doma sú stále na compoch,tak načo také špeciálne aj mobily,nie? :) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 3:34 pm

Suhlasim s tebou Janka, moje deti našťastie nebehaju s Tel.vyslovene ich používajú len na spojenie s nami....nesedia velmi za pc...radsej idú na ihrisko....starší je dost zaneprázdnený....hra futbal,maľuje...takze pre neho az až....ale ma kamarátov co nepoznaju iné len telefóny,počítače a ďalšie veci...ty máš tiež dve deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 3:38 pm

Jajus345 píše:Suhlasim s tebou Janka, moje deti našťastie nebehaju s Tel.vyslovene ich používajú len na spojenie s nami....nesedia velmi za pc...radsej idú na ihrisko....starší je dost zaneprázdnený....hra futbal,maľuje...takze pre neho az až....ale ma kamarátov co nepoznaju iné len telefóny,počítače a ďalšie veci...ty máš tiež dve deti?



Nie,,ja mám len Nikolasa a bohate stačí,kedže som od muža odišla,ked mal len 5 mesiacov..jedno materstvo je pre osamelú matku až až..prakticky som ho od jeho narodenia okrem cca 2x nikdy nemala na noc z domu ,pretože nemal kto povarovať :? :wink: Je to samozrejme aj zle,ked je sám a nemá súrodenca,ale už si zvykol a nerieši to :wink: A ja už som stará na deti :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 8:04 pm

A čo tvoja rodina,ani ta ti nepomôže...koľko mas rokov,ze sa citis stará na druhé....malemu nechyba súrodenec? Ako to zvladas sama s malým? Ako riesis malého,ked si v práci?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 8:46 pm

Jajus345 píše:A čo tvoja rodina,ani ta ti nepomôže...koľko mas rokov,ze sa citis stará na druhé....malemu nechyba súrodenec? Ako to zvladas sama s malým? Ako riesis malého,ked si v práci?



Nemám rodinu..sme len sami..mama mi zomrela v 2008,takže preto nemá kto varovať..teda nemal,teraz je už veľký :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 8:51 pm

Uf tak to mi je ľúto a otec súrodenci? A čo otec malého? Nemá záujem?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:00 pm

Jajus345 píše:Uf tak to mi je ľúto a otec súrodenci? A čo otec malého? Nemá záujem?


Môj ex je len bohvie kde :roll: :lol: a nevidela som ho cca 12 rokov :wink: Otca mám,ale naši boli rozvedení od mojich cca 4 rokov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:19 pm

No parada,takže aj tvoja mama bola sama s tebou a tvoj ex neplati ani alimenty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 8:39 am

Jajus345 píše:No parada,takže aj tvoja mama bola sama s tebou a tvoj ex neplati ani alimenty?


Alimenty :lol: :lol: :lol: to je čooo :?: :lol: Má od narodenia syna určené smiešne výživné 33,19€ a sotva to dostávam..nekonečný boj celých 12 rokov..otrasné :roll: :lol: A je mimo SK,tak mám smolu..škoda reči :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 10:03 am

no dobre aj keď je mimo sk, to na slovensko vôbec nechodí...prečo ho nenahlásiš? aj napriek tomu, že je v zahraničí???? veď aj tam musia platiť nejaké zákony :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť