Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Som tehotná - Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Str Aug 27, 2014 10:29 pm

Kedy ste dozvedeli, že čakáte bábätko? Aká bola reakcia manžela?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:33 am

ahoj, ja som vedela, že som tehotná asi po mesiaci...samozrejme manžel sa tešil, bolo to naše prvé vytúžené dieťa :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od veverka1 » Štv Aug 28, 2014 11:59 am

ja som tiež dosť skoro zistila, tiež asi tak po mesiaci. Dieťa bolo planovane no manžel bol prekvapeny? zaskočeny? lebo povedal, že to nečakal tak skoro :lol: chlapi :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 12:04 pm

teraz si spomínam, že sme boli na plese a bolo mi dosť čudne....menštruácia mi meškala, prsia som mala naliaté, tak už som tušila, že sa so mnou niečo deje....ani do pondelka som nemohla vydržať, tak po plese v nedeľu sme išli s manželom do lekárne kúpiť test...a tak sa moje tušenie naplnilo, manžel bol veľmi šťastný lebo to bolo naše prvé dieťa :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Pia Aug 29, 2014 1:28 pm

Ja v 7. týždni. Neplánovali sme dieťa, boli sme prekvapený. Muž tešil. Nevedeli sme ako ďalej. Mala som dobrú robotu, bola som vedúci obchodu. Druhom týždni už som citíla, ale lekár išiel na dovolenku. Potom nemala som čas išť k lekárovi. Zomrela koleginkin otec. Ostala som sama v obchode. Musela som isť na pohreb. To bolo pre mňa veľmi zlé.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 2:54 pm

ale veď v robote si nemusela dať výpoveď, či?.....ak keby si bola 3 roky na materskej na svoje miesto máš nárok....a aj keby zrušili predajňu, musia ti poskytnúť náhradné miesto :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Sob Aug 30, 2014 6:02 am

Podla paragrafu ano. Nedala som výpoved. Ale denne od deviatej do osemnástej neviem pracovať. Materské školy len do pol piatej otvorené. Už tam pracuje dievča, ktorá má vysokú školu. Kvoli tomu hľadám novu robotu. Ty si išla naspäť do roboty po materskej?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od 101monika101 » Sob Aug 30, 2014 3:16 pm

Ahojte, ja som to zistila tak, ze mi bolo zo vsetkeho zle, ale az priserne, vsetky pachy som citila, az prenikavo moc, vsetko mi doslova vadilo, bola som podrazdena, potom samozrejme meskajuca ms, prsia ma boleli neskutocne, podprsenky ma tlacili, chodila som stale cikat. Mala som asi vsetky priznaky ktore existuju :lol: No a neskor sme zistili ze budu dve :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Sob Aug 30, 2014 4:18 pm

101monika101 píše:Ahojte, ja som to zistila tak, ze mi bolo zo vsetkeho zle, ale az priserne, vsetky pachy som citila, az prenikavo moc, vsetko mi doslova vadilo, bola som podrazdena, potom samozrejme meskajuca ms, prsia ma boleli neskutocne, podprsenky ma tlacili, chodila som stale cikat. Mala som asi vsetky priznaky ktore existuju :lol: No a neskor sme zistili ze budu dve :D


Koľko majú rokov? Dievčatá alebo chlapci?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Ned Aug 31, 2014 7:14 am

melindi píše:
101monika101 píše:Ahojte, ja som to zistila tak, ze mi bolo zo vsetkeho zle, ale az priserne, vsetky pachy som citila, az prenikavo moc, vsetko mi doslova vadilo, bola som podrazdena, potom samozrejme meskajuca ms, prsia ma boleli neskutocne, podprsenky ma tlacili, chodila som stale cikat. Mala som asi vsetky priznaky ktore existuju :lol: No a neskor sme zistili ze budu dve :D


Koľko majú rokov? Dievčatá alebo chlapci?


Teraz vidím, že čakáš deti. Tehotenstvo je najkrajšie obdobie v živote zeny. Ćo myslíš je to tak?
Aké boli trimestri?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 6:23 pm

áno išla som do roboty hneď po materskej, s malým mi nemal kto pomôcť, ale chodil do školky....takže postarané o neho bolo a ten mladší chodil do súkromných jaslí....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Uto Sep 02, 2014 7:49 am

Jajus345 píše:áno išla som do roboty hneď po materskej, s malým mi nemal kto pomôcť, ale chodil do školky....takže postarané o neho bolo a ten mladší chodil do súkromných jaslí....



Jasli koľko eur stojí mesačne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:41 am

No tak to sa ani nepýtaj pred 8 rokmi to bolo okolo 250 €, ak si dobre pamätám...ale bolo to jedno z riešení...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Str Sep 03, 2014 6:33 am

Viac ako maťerska. Ty v akej firme robíš? Ty si učtovnička alebo sektretárka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 8:28 am

ja pracujem na špedícií.... :o :o :o a ty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť