Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Darčeky pre násťročných

Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 6:12 pm

Žienky,čo kupujete väčším deťom na Vianoce pod stromček :?: :?: :?: ja už posledné 1-2 roky fakt neviem,čo kupovať :roll: :idea: Ked bol synátor ešte malý,bolo to super--auto,bionicle,meče pandrláci atd atd..ale teraz už fakt neviem..to už len oblečko a hry na comp a ps,či xbox?nič iné?
Dajte nejakú radu pls :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od keilayh » Ned Aug 31, 2014 8:47 pm

Ja nemam ani nasťročneho a som na tom podobne. :?
Aj keď asi by sme mali možnosti dosť ako tablet, pc, xbox ale tak to su veci, ktorym sa silou mocou vyhybame :D lebo denno denne riešime, že už stačilo telky, už stačilo tabletu, takže keby mal ešte svoje tak by to mal určite už aj zabavene :lol: :lol: :lol:

Napadlo ma korčule asi ma? alebo kolobežku freestyle? viem, že na tom fičia aj väčší chalani. Ono je toho sice moc pre tie decka, ale su to same kraviny :roll:
Spoločenske hry ho nebavia?

My sme si to teraz "ulahčili" už sme povedali pravdu :D tak to bude jednoduchšie, nech si povie, aj keď viem čo mi všetko bude vymenovavať, ale tak radšej kupim jedno väčšie ako 10 malych.

Len dufam, že nebude až do vianoc otravovať s tym psom !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 8:57 am

Tak jeho nejak korčule ,ani kolobežka nebaví,,maximálne si ide zahrať s chalamni občas hokej,či fotbal...
Svoj Pc aj xbox má,ale to len preto,že som to žiaľ brala ako pomoc pre mňa ked bol o kúsok menší,kedže nie je reálne ,aby som sa mu sama stále venovala :? :wink:
Minulé vianoce dostal samozrejme nejakú novinku na xbox,kúpila som mu takú peknú dýku :wink: čo má samozrejme na poličke :wink: Lebo on normálne chcel Katanu :!: :!: :!: :lol: ved to je samorajský meč a s tým si nohu odsekneš len taký fukot :roll: :roll: lebo samozrejme repliku nechcel,ale origoš...no konec :roll: :lol: :wink:
Teraz chce zase luk..moje nervy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od keilayh » Pon Sep 01, 2014 9:16 am

Janka81 píše:Tak jeho nejak korčule ,ani kolobežka nebaví,,maximálne si ide zahrať s chalamni občas hokej,či fotbal...
Svoj Pc aj xbox má,ale to len preto,že som to žiaľ brala ako pomoc pre mňa ked bol o kúsok menší,kedže nie je reálne ,aby som sa mu sama stále venovala :? :wink:
Minulé vianoce dostal samozrejme nejakú novinku na xbox,kúpila som mu takú peknú dýku :wink: čo má samozrejme na poličke :wink: Lebo on normálne chcel Katanu :!: :!: :!: :lol: ved to je samorajský meč a s tým si nohu odsekneš len taký fukot :roll: :roll: lebo samozrejme repliku nechcel,ale origoš...no konec :roll: :lol: :wink:
Teraz chce zase luk..moje nervy :wink:


Tak pokiaľ by chodil aj na nejaky kružok lukostrelby, tak je to celkom dobry dar :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 9:39 am

keilayh píše:
Janka81 píše:Tak jeho nejak korčule ,ani kolobežka nebaví,,maximálne si ide zahrať s chalamni občas hokej,či fotbal...
Svoj Pc aj xbox má,ale to len preto,že som to žiaľ brala ako pomoc pre mňa ked bol o kúsok menší,kedže nie je reálne ,aby som sa mu sama stále venovala :? :wink:
Minulé vianoce dostal samozrejme nejakú novinku na xbox,kúpila som mu takú peknú dýku :wink: čo má samozrejme na poličke :wink: Lebo on normálne chcel Katanu :!: :!: :!: :lol: ved to je samorajský meč a s tým si nohu odsekneš len taký fukot :roll: :roll: lebo samozrejme repliku nechcel,ale origoš...no konec :roll: :lol: :wink:
Teraz chce zase luk..moje nervy :wink:


Tak pokiaľ by chodil aj na nejaky kružok lukostrelby, tak je to celkom dobry dar :wink:



Ani o žiadnom tu v TN neviem :shock: :wink: Inak tie luky majú niektoré pekné ceny :lol: :lol: :lol: že 500€ :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od veverka1 » Uto Sep 02, 2014 9:08 am

Nejaky zažitok? Let balonom alebo niečo take?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 9:12 am

veverka1 píše:Nejaky zažitok? Let balonom alebo niečo take?


No neviem,či by na Vianoce letel balonom a pod stromčekom nič :wink: :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od veverka1 » Uto Sep 02, 2014 9:14 am

Janka81 píše:
veverka1 píše:Nejaky zažitok? Let balonom alebo niečo take?


No neviem,či by na Vianoce letel balonom a pod stromčekom nič :wink: :)


Veď hej, myslela som zajednať to a dať mu taky poukaz pod stromček. Samozrejme by to nemohol byť jediny dar. Ale ten let je fakt zažitok :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 9:17 am

veverka1 píše:
Janka81 píše:
veverka1 píše:Nejaky zažitok? Let balonom alebo niečo take?


No neviem,či by na Vianoce letel balonom a pod stromčekom nič :wink: :)


Veď hej, myslela som zajednať to a dať mu taky poukaz pod stromček. Samozrejme by to nemohol byť jediny dar. Ale ten let je fakt zažitok :)



Bola si??ja by som sa asi aj bála :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 12:15 pm

Janka, skús mu dať nejaký poukaz do aquaparku...tam by mal zážitkov až-až, určite by sa vybláznil, aj ty by si sa odreagovala :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 12:34 pm

Janka81 píše:Bola si??ja by som sa asi aj bála :wink:


Ja som bolaaaa a môžem jedine odporučiť. Je to super. Už dávno som na tie balony pozerala, že išla by som. A teraz v lete? šak ani neviem presne kedy, keď mame stale take pekne počasie, zavolala kamoška že vyhrala let balonom či nejdeme, že to je pre viac ludi. tak sme boli, boli aj decka a parada.
Najlepšie je na tom pristávanie :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 4:41 pm

keilayh píše:
Janka81 píše:Bola si??ja by som sa asi aj bála :wink:


Ja som bolaaaa a môžem jedine odporučiť. Je to super. Už dávno som na tie balony pozerala, že išla by som. A teraz v lete? šak ani neviem presne kedy, keď mame stale take pekne počasie, zavolala kamoška že vyhrala let balonom či nejdeme, že to je pre viac ludi. tak sme boli, boli aj decka a parada.
Najlepšie je na tom pristávanie :lol:



Ako namiesto nejakého výletu je to super,len ako darček na Vianoce mi to moc nešmakuje..ale to len preto,že nie som na nejaké poukazu v rámci darčekov zvyknutá :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 8:42 pm

Janka81 píše:Ako namiesto nejakého výletu je to super,len ako darček na Vianoce mi to moc nešmakuje..ale to len preto,že nie som na nejaké poukazu v rámci darčekov zvyknutá :wink:


ja mam skvelý nápad :lol: letná dovolenka v zime, to je darček :D a rovno pre oboch :mrgreen:

Ale keď ma niečo seriozne napadne, tak ešte dám vedieť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od LadySS » Uto Sep 02, 2014 9:25 pm

Ja som asi magor ale ja som vždy chcela knihy. Teraz to už asi nie je in, ale možno nejakú lyžovačku alebo skypas.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:06 am

LadySS píše:Ja som asi magor ale ja som vždy chcela knihy. Teraz to už asi nie je in, ale možno nejakú lyžovačku alebo skypas.



Ja som veľa čítala hlavne na strednej..doslova som hltala jednu knihu za druhou :wink: Ale toto moje dieťa nejak teda extra nečíta žiaľ..to bude tou dobou počítačov do šľaka :evil: :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť