Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - ZAUJIMAVOSTI z bazaru

ZAUJIMAVOSTI z bazaru

od keilayh » Uto Feb 19, 2013 7:05 pm

Napadlo ma založiť túto diskusiu, nakoľko som dnes našla zaujímavé podmienky predaja, ktoré stoja za zverejnenie :)

Ak nájdete niečo podobné, podelte sa :wink:
---------------------------------------------------------------

dosť ma pobavila táto veta:
"Prosím každého kupujúceho aby mi do 5 dní od obdržania zásielky zanechal referenciu, inak nebude mať nárok na výmenu alebo vrátenie tovaru." - podotýkam, že dotyčný predáva nový tovar :roll:

a ďalšie:
" NIKDY NECHCEM PENIAZE VOPRED." a následne veta " V prípade ak suma objednávky prekročí 30€ prosím o zálohu 10€."
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: ZAUJIMAVOSTI z bazaru

od otrida11 » Str Feb 20, 2013 9:45 am

keilayh píše:Napadlo ma založiť túto diskusiu, nakoľko som dnes našla zaujímavé podmienky predaja, ktoré stoja za zverejnenie :)

Ak nájdete niečo podobné, podelte sa :wink:
---------------------------------------------------------------

dosť ma pobavila táto veta:
"Prosím každého kupujúceho aby mi do 5 dní od obdržania zásielky zanechal referenciu, inak nebude mať nárok na výmenu alebo vrátenie tovaru." - podotýkam, že dotyčný predáva nový tovar :roll:

a ďalšie:
" NIKDY NECHCEM PENIAZE VOPRED." a následne veta " V prípade ak suma objednávky prekročí 30€ prosím o zálohu 10€."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od natusa » Ned Feb 24, 2013 2:41 am

tiez ma to viac krat pobavilo ...ja uz to ani necitam mozno je to blbe ale myslim ze ked chce niekto normalne kupit alebo predat su mu podmienky jasne ak by chcel na dobierku staci napisat na to sa nik nemoze urazit napisem bud ano alebo nie co tam viac riesit ....pre kazdeho normalneho je to tak ze posle cislo uctu ja mu nam peniaze dame si vediet ked posielame a ked dorazia a vybavena vec
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Re: ZAUJIMAVOSTI z bazaru

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 12:38 pm

Vysvetlite mi niekto ako vzniklo slovo ruPsak :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: ZAUJIMAVOSTI z bazaru

od terez254 » Uto Sep 02, 2014 4:26 pm

Nie je spisovne spravne ruksak a nie ruPsak? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť