Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - detská káva

detská káva

od prazienkova » Štv Nov 19, 2009 8:49 pm

Milé mamičky. Neviete mi poradiť, od akého veku môže dieťa piť meltu s mliekom alebo iný typ obilnej kávy? Viem,že v škôlke to dávajú, ale môže to piť už ročné dieťa?Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

Re: detská káva

od sisu22 » Pia Nov 20, 2009 8:38 pm

prazienkova píše:Milé mamičky. Neviete mi poradiť, od akého veku môže dieťa piť meltu s mliekom alebo iný typ obilnej kávy? Viem,že v škôlke to dávajú, ale môže to piť už ročné dieťa?Ďakujem.


ja myslim,ze od roka,by mohlo no ja osobne radsej dam drobcovi kakao :wink: a ten ma 2 roky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: detská káva

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 6:02 pm

Inak my doma stále frčíme na bylinných kávach :wink: :wink: vraj je to prospešné aj na srdce a je tam vláknina,tak prečo nie :) a môj malý ju má denne na raňajky :wink: a aj si ju pridávam k mojej do šálky..teraz kupujem Inku v CBA :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: detská káva

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 1:17 pm

my s de5tmi pijeme tiež meltu s mliekom cca od roka....deťom veľmi chutí..... :D :D :D ja ju pijem odkedy som bola tehotná...a fičím na nej dodnes :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: detská káva

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 4:39 pm

Jajus345 píše:my s de5tmi pijeme tiež meltu s mliekom cca od roka....deťom veľmi chutí..... :D :D :D ja ju pijem odkedy som bola tehotná...a fičím na nej dodnes :lol: :lol: :lol: :lol:



Mne sa nechce melta cediť,preto pijem rozpustnú Inku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť