Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - mobil

Re: mobil

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 3:57 pm

Myslim si, že sem-tam je len dobré, že je od bývalých pokoj. Radšej nech ich nevidieť a nepočuť, akoby mali robiť zbytočné problémy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: mobil

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 5:00 pm

Jajus345 píše:no dobre aj keď je mimo sk, to na slovensko vôbec nechodí...prečo ho nenahlásiš? aj napriek tomu, že je v zahraničí???? veď aj tam musia platiť nejaké zákony :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:




:lol: :lol: :lol: :lol: jááj moja..a čo si myslíš,čo robím celých 12 rokov :roll: :wink: :wink: je to večný boj..samozrejme,že sem nechodí,nemám si ani ako zvýšiť na súde,ani nič :wink:

U nás platia zákony len vtedy,ked chce niečo nejaký pracháč vybaviť..bežného človeka zmetú zo stola jak smietku :evil: :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 7:37 pm

no neviem...ja mám kamarátku, ktorá má dcéru....priateľ ich nechal....malá má 4 roky....on pracuje na lodí v zahraničí....domov chodí raz do roka....dala ho na súd lebo jej neplatil alimenty....mal u nej dlh lebo jej platil akokedy a to jej prihodil 10 eur, aby bola ticho..lenže ona to tak nenechala, dala ho opäť na súd...a vyhrala...musí jej platiť alimenty vo výške 200 € a splatiť 4 ročný dlh....vymakli ho, keď prišiel domov...lebo má pobyt na území Slovenska :oops: :oops: :oops:...tak nech teraz platí....a tvoj ex ma trvalý pobyt na sk alebo nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 8:43 pm

Jajus345 píše:no neviem...ja mám kamarátku, ktorá má dcéru....priateľ ich nechal....malá má 4 roky....on pracuje na lodí v zahraničí....domov chodí raz do roka....dala ho na súd lebo jej neplatil alimenty....mal u nej dlh lebo jej platil akokedy a to jej prihodil 10 eur, aby bola ticho..lenže ona to tak nenechala, dala ho opäť na súd...a vyhrala...musí jej platiť alimenty vo výške 200 € a splatiť 4 ročný dlh....vymakli ho, keď prišiel domov...lebo má pobyt na území Slovenska :oops: :oops: :oops:...tak nech teraz platí....a tvoj ex ma trvalý pobyt na sk alebo nie?



Ale aby jej zvýšili alimenty,na to potrebujú aj jeho na súde..jeho mohli vymáknuť,ked ho udala za neplatenie a to je na súde trestnoprávne konanie,ale na zvýšenie alimentov je občianskoprávne,takže predpokladám,že na to sa nemusel dostaviť,či?Lebo kvôli tomu ho polícia asi nehľadala??Mna tak poslali po 2 rokoch do kelu,že ho nevedia kontaktovať a alimenty nezvýšili :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:01 pm

Čo ja viem, tak po prvý krát sa na súd nedostavil, až na druhýkrát.....vieš vymakli ho lebo bývajú v tej istej dedine....takže pletky sa rýchlo šíria....neviem ako vzdialená si bola ty od ex... :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 9:56 am

Jajus345 píše:Čo ja viem, tak po prvý krát sa na súd nedostavil, až na druhýkrát.....vieš vymakli ho lebo bývajú v tej istej dedine....takže pletky sa rýchlo šíria....neviem ako vzdialená si bola ty od ex... :( :( :(



No hodne,kedže je niekde zatúlaný v Čechách :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:59 am

Ja by som takých chlapov mlátila....narobia deti a žiadna zodpovednosť....ale ako sa vraví na každého raz príde :oops: :oops: :oops: a vtedy môže byť neskoro...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:22 am

[quote="Jajus345"]Ja by som takých chlapov mlátila....narobia deti a žiadna zodpovednosť....ale ako sa vraví na každého raz príde :oops: :oops: :oops: a vtedy môže byť neskoro...[/quote

Tak on už sa odvtedy zase oženil a aj rozviedol a na ďalšie dieťa neplatí :evil: :lol: :lol: Zahlušiť ho je málo..no čo už-láska je slepá :wink: :wink: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 11:23 am

no tak pekne už stihol....takže kadiaľ chodí deti robí...hajzel :oops: :oops: :oops: :oops: ale ty si teraz už asi dávaš dosť veľký pozor....už koľko rokov si sama s malým??? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: mobil

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 2:25 pm

Jajus345 píše:no tak pekne už stihol....takže kadiaľ chodí deti robí...hajzel :oops: :oops: :oops: :oops: ale ty si teraz už asi dávaš dosť veľký pozor....už koľko rokov si sama s malým??? :wink: :wink: :wink:



Ja so od neho odišla ,mal malý 5 mesiacov a teraz má už cez 12 rokov :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: mobil

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 2:30 pm

tak to je už fakt dlhá doba.....a teraz si sama so synom alebo máš niekoho? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť