Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zdravie, choroby - suché ruky

Re: suché ruky

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 3:43 pm

No bioobchod určite nemame,aspoň o ňom neviem...byvam od Humenného 45 kilometrov,ten olej,môžem používať aj na varenie? Lebo si neviem predstaviť,ze by som ho mala piť...cena oleja je taká ako napr.klasicky raciol alebo je drahší?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 3:52 pm

Jajus345 píše:No bioobchod určite nemame,aspoň o ňom neviem...byvam od Humenného 45 kilometrov,ten olej,môžem používať aj na varenie? Lebo si neviem predstaviť,ze by som ho mala piť...cena oleja je taká ako napr.klasicky raciol alebo je drahší?


Tak teraz neviem,či Ti tie linky nevkladám sem do fóra len tak zbytočne :lol: :lol: :lol: pretože sú tam aj ceny a aj všetko popísané :wink: :wink: :wink: A písala som už viackrát,že my ho pijeme napr v kakae,či teplom mlieku a je to super,,ani nevieš,že tam máš za lyžicu kokosového oleja :wink:
Chcela si objednať z netu,lebo v Humennom nič nie je,tak som Ti dala 2 linky :wink: a tiež som písala,že by mal byť aj DM drogérii..No a samozrejme nestojí toľko ako raciol,pretože je to kvalitný olej lisovaný z kokosu :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 8:13 pm

Janka prepac,ale nezobrazuju sa mi správne všetky správy lebo mam pc v oprave a píšem len cez pohne,nezeby som nesledovala co mi píšeš,ale stane sa,ze mi nezobrazí celú tvoju správu...uz v stredu by som mala mať pc opraveny tak to dam do poriadku a keď budem mať zajtra v práci viac času,tak tiež mrknem....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 4:12 pm

Jajus345 píše:Janka prepac,ale nezobrazuju sa mi správne všetky správy lebo mam pc v oprave a píšem len cez pohne,nezeby som nesledovala co mi píšeš,ale stane sa,ze mi nezobrazí celú tvoju správu...uz v stredu by som mala mať pc opraveny tak to dam do poriadku a keď budem mať zajtra v práci viac času,tak tiež mrknem....



kokosový olej predávajú aj v DM-ke, stoji okolo 5€ taky teglik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: suché ruky

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 7:41 pm

Janka81 dnes som si pozrela linky, ktoré si mi dala....v práci som mala viac času...tak som si aj objednala 2 oleje....musím priznať, že pekne o ňom píšu...vyskúšam uvidím....takže stačí, ak budem užívať jednu lyžicu denne, objednala som si aj ten na suchú pokožku, otázočka...keď sa s ním natriem nebudem veľmi mastná???? :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 8:37 pm

Jajus345 píše:Janka81 dnes som si pozrela linky, ktoré si mi dala....v práci som mala viac času...tak som si aj objednala 2 oleje....musím priznať, že pekne o ňom píšu...vyskúšam uvidím....takže stačí, ak budem užívať jednu lyžicu denne, objednala som si aj ten na suchú pokožku, otázočka...keď sa s ním natriem nebudem veľmi mastná???? :oops: :oops: :oops:


Aké 2 oleje a aký na suchú pokožku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 8:46 pm

Janka81 dala si mi linky na kokosový svet, tam som si prečítala, že načo všetko sa používa na varenie, do zakúskov....na suchú pokožku....na imunitu...a na mnoho ďalšieho....tak som si ich objednala lebo u nás v DM ich nemajú....tak nechápem, čo si mi teraz písala....čítala som, že je výborný aj na imunitu.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:03 am

Jajus345 píše:Janka81 dala si mi linky na kokosový svet, tam som si prečítala, že načo všetko sa používa na varenie, do zakúskov....na suchú pokožku....na imunitu...a na mnoho ďalšieho....tak som si ich objednala lebo u nás v DM ich nemajú....tak nechápem, čo si mi teraz písala....čítala som, že je výborný aj na imunitu.... :wink: :wink: :wink:



Písala si,že si si objednala 2 oleje a "aj ten na suchú pokožku" :wink:
Ale všetky kokosové oleje sú na suchú pokožku,tak preto som sa pýtala :wink: len ja som písala,že voňavým sa mažem a s tým bez vône varím a pijem ho :D :wink: :wink: Ale s každým sa dá robiť všetko :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 10:07 am

Janka81 mne to je jedno, aké oleje mi teraz prídu...ja musím len vyskúšať:D :D :D :D lebo už mi ruky praskajú až do krvy....neviem či to je aj tým, že mi dobre neprekrvujú :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:31 am

Jajus345 píše:Janka81 mne to je jedno, aké oleje mi teraz prídu...ja musím len vyskúšať:D :D :D :D lebo už mi ruky praskajú až do krvy....neviem či to je aj tým, že mi dobre neprekrvujú :shock: :shock: :shock:



Nemáš na niečo alergiu??nerobíš s nejakými chemikáliami,neškodí Ti prací prášok,jar,púr na riad?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 11:08 am

áno ja som silná alergička...pri mojej diagnóze už ani neviem, čo je pre mňa dobré.....o chvíľu už aj na vzduch budem alergická :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty máš tiež alergiu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 2:32 pm

Jajus345 píše:áno ja som silná alergička...pri mojej diagnóze už ani neviem, čo je pre mňa dobré.....o chvíľu už aj na vzduch budem alergická :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty máš tiež alergiu?


Niééé..daj pokoj :wink: Nie som alergická na nič..teda až na poniektoré typy ľudí :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: Inak v pohode..
A na čo si alergická?No a vidíš,ani bio strava nepomáha..to bude tým ovzduším :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 2:49 pm

ja mám alergiu skoro na všetko :oops: :oops: :oops: prach, perie, roztoče, ovocie, zelenina, chlad, teplo...mám pokračovať???? :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: suché ruky

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 8:19 pm

Jajus345 píše:ja mám alergiu skoro na všetko :oops: :oops: :oops: prach, perie, roztoče, ovocie, zelenina, chlad, teplo...mám pokračovať???? :D :D :D :D


Radšej nepokračuj--mňa by šlahlo..no dievča,nemáš to ľahké :roll: :roll: :? :wink: A ako to liečiš??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: suché ruky

od LadySS » Štv Sep 04, 2014 8:40 pm

Moja zlatá ty chodíš v skafandri? To musíš asi stále kýchať, no nezávidím ti to veru. :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť